Skocz do zawartości


Mistrzostwa Polski MASTERS w jeździe na czas 2011


56 odpowiedzi w tym temacie

#21 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 19 maj 2011 - 21:54

Jak pisał Prescot - nie da rady; ale załatwienie licencji to jeden dzień - trzeba mieć jedynie polisę OC i NW (50 + 188 złotych) i wypełnić druczek. Ubezpieczenia się przydadzą - są o wiele szersze niż "bezpieczny rowerzysta" i obejmują starty w zawodach oraz treningi (w przeciwieństwie do typowej polisy "bezpieczny rowerzysta"). Ostatnio nawet badań lekarskich nie trzeba mieć.

#22 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 19 maj 2011 - 23:26

To co, może pobawimy się w typowanie ?
Moje typy na M30:
1m MiSzA
2m xsnailx
...a trzeci byłby WIKI, jakby przyjechał oczywiście :-P

Opcja druga:
1m xsnailx
2m MiSzA
...a trzeci byłby WIKI, jakby przyjechał oczywiście :-P

A teraz tak na poważnie. Trzymam kciuki za naszych forowiczów (patrz: moje typy :lol:) :!: :!: :!: :!:

#23 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 20 maj 2011 - 07:33

Dodam jeszcze, że z forum będzie startował też jakubruc - mój ziomek, za którego trzymam kciuki ;-)

#24 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 20 maj 2011 - 08:52

Nie mogę już edytować posta, więc dopytam w kolejnym ...
Nie doczytałem się na stronie ani w regulaminie MP kto będzie odpowiedzialny za pomiar czasu, a raczej, czy wyniki będą możliwe do śledzenia 'na żywo' gdzieś w necie. Będzie taka opcja jak na maratonach? Coś mi się wydaje, że będzie to ograniczone tyko do sędziego na starcie/mecie (bo niby po co bawić się w chipy na takiej prostej trasie), ale może ktoś ma jakies inne info na ten temat?

#25 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 21 maj 2011 - 23:12

Nieoficjalne wyniki M30:
Misza- 4 msc. 0:28.02- gratulacje, do podium zabrakło 5 sek.
ja- 14 msc. 0:30.04- nie poszło tak jak chciałem :/
Xsnailx- 22msc. 0:31.17
Dzięki Travisb za kciuki:)!

#26 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 22 maj 2011 - 00:23

Każda czasówka to nowe doświadczenie.

Kompletnie zawaliłem taktycznie przejazd - masakra - ale jestem bardzo zadowolony, bo nawet jakbym chciał to bym po prostu nie mógł lepiej; zła taktyka, dobre wykonanie.
W gdybanie nie ma się co bawić - goniłem 3cie miejsce cały czas od nawrotu i uciekło mi na ostatnich 2 kilometrach.

Trasa genialna - nie można złapać rytmu, ciągłe zmiany wiatru, chropowata nawierzchnia - słowem - bardzo wymagająca i wyczerpująca.

#27 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 22 maj 2011 - 06:32

MiSzA gratulacje :!: :!: :!: :!:
BTW: czemu dałeś Krzyśkowi taką marną kasetę na góry ? ;-)
jakubruc też gratuluję :!: :!: :!: :!:

#28 piootrj

piootrj
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 22 maj 2011 - 09:55

A ma ktoś komplet wyników ?

#29 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 22 maj 2011 - 11:37

Tylko nieoficjalne i tylko M30:
Dołączona grafika

#30 piootrj

piootrj
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 22 maj 2011 - 14:23

Tylko nieoficjalne i tylko M30


Dzięki !!!

#31 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2011 - 21:22

W gdybanie nie ma sie co bawic, jak juz Misza napisal :) dziekuje za doping i konkurencji za rywalizacje. Fotki wrzuce jak sie ogarne.

Nie ma sie co oszukiwac to moj 1 sezon z itt i pierwszy solidnie przepracowany po paru latach bez roweru. Ponadto po presiadzce z downhillu na szose nie oczekiwalem szalu. Celem samym w sobiebylo nie dojechac ostatni i sie udalo :)

Z zawodow generalnie jestem zadowolony. Szacunek dla organizatorow bo porownujac organizacje MP i PP w downhillu do tych MP to downhill lezy ;)

#32 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2011 - 21:46

A pamiętam czasy, jak objeżdżałem Remigiusza Rolskiego w beskidzie śląskim :D

#33 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2011 - 08:27

oto i fotki zrobione przez moja zone :)
http://xsnailx.pinkb...hips-21-5-2011/
Jest i Michal i Kuba :)

#34 asedio

asedio
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądTczew

Napisano 23 maj 2011 - 08:50

a.... teraz sobie Ciebie przypominam :-)
To są wszystkie fotki?

#35 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2011 - 10:17

@Asedio powinno byc 5 podstron fotek, razem 118 sztuk jesli sie cos nie wyswietla daj znac na PW

#36 asedio

asedio
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądTczew

Napisano 23 maj 2011 - 10:26

Są, tylko ja startowałem w IIb więc wcześniej a pytam bo może masz jeszcze jakieś niepublikowane ;-)

#37 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2011 - 10:29

no niestety innych nie mam - ale nastepnym razem poprosze zone by cie miala na oku ;)

#38 prescot

prescot
  • Użytkownik
  • 255 postów
  • SkądToruń

Napisano 23 maj 2011 - 10:42

Dziś wieczorem będzie około 800 fotek na szosowiec.pl

Zabalowałem trochę w ten wekend więc jest trochę opóźnień na serwisie.

MiSzA - choć zająłeś najgorsze miejsce dla sportowca, które można zająć na mistrzowskiej imprezie tracąc zaledwie 5 sek :shock: to przyjmij moje gratulacje, (też tak kiedyś miałem)

niestety nie było mnie na imprezie z przyczyn zawodowych, czego żałuję ponieważ prawdopodobnie przywitałbym się z Tobą czyli mistrzem polski masters ITT w którymś z nadchodzących sezonów

trasa obecnych mistrzostw nie jest najłatwiejszą dla Ciebie, ale pokazałeś że to nie jest najistotniejsze

zatem brawo i gratuluję uzyskanego rezultatu wicemistrzu polski!!!


Pozostałym kolegom z forum, również gratuluję występu - zuchwale staneli w szranki po złoty medal. Pomimo że w tym roku się nie udało, są bardziej doświadczeni i sa przykałdem dla wielu, należy walczyć aby zdobywać

zatem brawo jakubruc i xsnailx

#39 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 23 maj 2011 - 11:25

Mam tylko nadzieję że za rok też będzie Służewo :))
Mam już głęboki uraz do tej trasy - ale bardzo pozytywny.
Jak wszyscy - łącznie ze zwycięzcami - narzekają że trasa trudna - to znaczy że jest dobrze.
Za rok 2 kilo mniej i zobaczymy :)

Tak na marginesie - za tydzień - 29ego jest 'Rewanż za MP' - również z kategorią AM20 - tak więc 'młodzi' bez licencji Masters mogą startować - ma ponoć również być jakaś forma dekoracji - więc koszulkę można zdobyć. Niestety nie mam zbyt wiele informacji o samej trasie, ale ktoś ze Scout'a powinien wiedzieć - ich region.

Jest też krótka czasówka w Kole - jeżeli taki sam układ jak rok temu, to w sobotę 10k a w niedzielę start wspólny po rundach.

prescot - może warto 'popracować' nad ideą organizacji MP Kryterium? W stanach mają, w innych krajach też...

#40 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2011 - 11:25

Jak najwięcej takich filmików z wyścigów jak na szosowcy .pl gratulację . ;-) Ale widać ,że tempo takie sobie



Dodaj odpowiedź