Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana wlasciciela forum.


17 odpowiedzi w tym temacie

#1 deschek

deschek
  • Administrator
  • 113 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwiecień 2008 - 12:50

Przez dwa lata dzialalnosci serwisu udalo nam sie stworzyc najwieksza w Polsce spolecznosc pasjonatow kolarstwa szosowego, nie umknelo to uwadze osob zwiazanych z tym biznesem. Co uwazniejsi zauwazyli zapowiedzi nadchodzacych zmian, negocjowalismy warunki przejecia serwisu przez zainteresowanego inwestora. Zapewniono nas, ze serwis nie zmieni swojego charakteru, a bedzie sie stale rozwijal na co nam nie starczylo juz umiejetnosci i srodkow. Powodzenia.

You see lots of happy cyclists. When was the last time you saw a runner smiling?


#2 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 kwiecień 2008 - 12:55

A jak odczujemy to od strony wizualnej? Zmieni sie funkcjonalność forum? Dodatkowe reklamy, itp.?

#3 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwiecień 2008 - 17:13

miejmy nadzieje że nie zmieni się nic na gorsze :roll:


#4 lucjan

lucjan
  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Skądnieopodal

Napisano 01 kwiecień 2008 - 18:41

Przez dwa lata dzialalnosci serwisu udalo nam sie stworzyc najwieksza w Polsce spolecznosc pasjonatow kolarstwa szosowego, (...)


Oczywiście żart primaaprilisowy, i to nie jeden. Aż dwa. Po pierwsze nikt nie zamierza kupić tego forum, a po drugie do największego krajowego forum kolarstwa szosowego trochę jeszcze "szosie" brakuje (większe i lepsze merytorycznie jest choćby http://forums.rowery.org/index.php )

#5 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 01 kwiecień 2008 - 18:55

czy ja wiem czy jest lepsze merytorycznie. Atmosfera jest tam taka sobie i dużo więcej jest na temat wyścigów niż sprzętu

#6 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwiecień 2008 - 19:00

ufff, całe szczęście... forum pozostanie takim jakie jest, a teraz jest super!!! może nie największe, ale najbardziej szosowe i bardzo przyjazne!!!


#7 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 01 kwiecień 2008 - 19:43

Przez dwa lata dzialalnosci serwisu udalo nam sie stworzyc najwieksza w Polsce spolecznosc pasjonatow kolarstwa szosowego, (...)


Oczywiście żart primaaprilisowy, i to nie jeden. Aż dwa. Po pierwsze nikt nie zamierza kupić tego forum, a po drugie do największego krajowego forum kolarstwa szosowego trochę jeszcze "szosie" brakuje (większe i lepsze merytorycznie jest choćby http://forums.rowery.org/index.php )


Wspomniane przez Ciebie forum zamarło. Nic się tam nie dzieje :-(

#8 deschek

deschek
  • Administrator
  • 113 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwiecień 2008 - 20:09

Po dwoch pierwszych postach przestraszylem sie, ze nikt mnie nie przejrzy :)

You see lots of happy cyclists. When was the last time you saw a runner smiling?


#9 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwiecień 2008 - 20:13

już się czułem jak lokator sprzedawany razem z mieszkaniem :mrgreen: :mrgreen:
żart udany:)
Pozdrawiam!!!


#10 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 01 kwiecień 2008 - 20:19

większe i lepsze merytorycznie jest choćby...

Pewnie dlatego, że na wspomnianym przez Ciebie forum znacznie bardziej się udzielasz ... niż tutaj. Może pora to zmienić? :-P

pozdro horny

#11 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 01 kwiecień 2008 - 20:34

ufff, całe szczęście... forum pozostanie takim jakie jest, a teraz jest super!!! może nie największe, ale najbardziej szosowe i bardzo przyjazne!!!


IMO najważniejsze, aby ta super atmosferka nie przerodziła się w kompletną samowolkę.
Atmosfera jest w miarę luźna, ale proszę nie przesadzać z tym luzem za bardzo.

#12 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2008 - 04:56

a po drugie do największego krajowego forum kolarstwa szosowego trochę jeszcze "szosie" brakuje (większe i lepsze merytorycznie jest choćby http://forums.rowery.org/index.php )

Jak Ci nie wstyd ? Nasze forum jest najlepsze a o innych forach to nawet nie wiem ,że istnieją. :mrgreen:

#13 lucjan

lucjan
  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Skądnieopodal

Napisano 02 kwiecień 2008 - 11:42

a po drugie do największego krajowego forum kolarstwa szosowego trochę jeszcze "szosie" brakuje (większe i lepsze merytorycznie jest choćby http://forums.rowery.org/index.php )

Jak Ci nie wstyd ? Nasze forum jest najlepsze a o innych forach to nawet nie wiem ,że istnieją. :mrgreen:


Po pierwsze - a niby czego mam się wstydzić?
Po drugie - szkoda, że nie wiesz o istnieniu innych for dyskusyjnych o rowerach i kolarstwie. Stąd nie wiesz co na nich piszą, o co tam pytają ludzie. Wszak wszechstronna wiedza to podstawa uprawniająca do wydawania ocen i robienia porównań.

Forum np. Procyclingu, to nic innego jak ględzenie przez małolatów o grach w kolarzy i o innych duperelach. Forum "szosy" to z kolei chwalenie się ile kto w danym dniu przejechał kilometrów i kto ma jaki rower oraz że Campa bezsprzecznie jest lepsza od Shimano. Czego to ma dowodzić i jak to się ma do problematyki szeroko rozumianego kolarstwa dotąd nie wiem, nie rozumiem takiego licytowania się o nic.
Forum "rowery" zaś skupia sporo fachowców od kolarstwa w tym wyczynowego, podejmujących często bardzo ciekawe i treściwe dyskusje dotyczące stricte kolarstwa, jego problemów, wizji, itp. A, że niektórzy zadają infantylne, by nie rzec beznadziejne pytania, to ....... zdarza się na wszystkich forach dyskusyjnych.

#14 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 kwiecień 2008 - 13:52

Za stary jestem jestem na takie żarty i takie okazje. Wypraszam sobie, bo zażądam satysfakcji od któregoś z Administracyji. :-D

#15 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2008 - 15:36

szkoda, że nie wiesz o istnieniu innych for dyskusyjnych o rowerach i kolarstwie. Stąd nie wiesz co na nich piszą, o co tam pytają ludzie. Wszak wszechstronna wiedza to podstawa uprawniająca do wydawania ocen i robienia porównań.

A to są jeszcze inne fora ? :shock: :shock: :shock: ;-)

#16 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 02 kwiecień 2008 - 17:45

Forum "szosy" to z kolei chwalenie się

Mylisz się lucjan.
To chwalenie się, kto ile przejechał km, albo kto jaki ma rower ma swój głębszy cel i szkoda, że tego nie zauważasz. Wszystkich nas tutaj łączy wspólna pasja - rower szosowy. Wymiana poglądów na temat treningu, sprzętu, czy choćby tylko podzielenie się swoimi wrażeniami z jazdy rowerem przynosi korzyści zarówno piszącym jak i czytającym. „Chwalenie się” jednych, mobilizuje do działania drugich. W konsekwencji zamiast bezcelowego bujania się na trzepaku, albo w klatce schodowej, wielu idzie na rower … czy to źle?.
Mnie jest przyjemnie, jeżeli z moich doświadczeń mogą skorzystać inni i chociaż nie poczuwam się na tyle kompetentny, aby udzielać konkretnych rad na temat treningu, chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Widzę, że określone ćwiczenia przynoszą zamierzone efekty, więc niech wnioski wyciągną też inni. Szkoda tylko, że osoby kompetentne raczej niechętnie dzielą się swoją cenną wiedzą, a jeżeli już, to za kasę. Podobnie jest z wymianą poglądów na temat sprzętu, akcesoriów, ubrań kolarskich itd.
Serdecznie zachęcam do częstszego zabierania głosu na naszym forum. Jestem przekonany, że znajdziesz wśród nas wielu wdzięcznych i zainteresowanych czytelników. Domyślam się, że masz sporą wiedzę w temacie.

pozdro horny

#17 750519

750519
  • Użytkownik
  • 147 postów
  • SkądKraśnik

Napisano 02 kwiecień 2008 - 21:27

Witam
Dołączę się do dyskusji. Może i są inne fora o kolarstwie, może są dla kogoś lepsze lub gorsze, ale dla mnie jako amatora TO FORUM jest kopalnią wiedzy, motywuje mnie do jazdy oraz pozwala na kontakt z fajnymi ludźmi. Mimo, że większość z nas nigdy się nie spotkała, to na tym FORUM czuć jest pewien rodzaj pozytywnej więzi i to jest super. Dla mnie osobiście to są ważne odczucia. Może nie wszystkie wątki są super profesjonalne, może czasami zjeżdżamy na inne tematy ale pozytywna energia krąży na tym forum.
Dla mnie jest to MOJE FORUM.
Pozdrawiam Brać Szosową.

#18 mk

mk
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Skądznad koła

Napisano 02 kwiecień 2008 - 23:30

A ja mam nieśmiałom prośbę i pytanie, zarazem. Jeśli nie można tutaj, na blacie, czy mógłby mi ktoś podesłać na pw linki do innych forum? Sam zarejestrowałem i mam zamiar udzielać się tutaj między innymi z powodu luźnej atmosfery jaka tu panuję. Znam jednak też kilka innych forum, które poczytuje i uważam, że dyskusje jakie się tam wywiązują niejednokrotnie poruszają ciekawe, rzeczowe tematy. Wszędzie można znaleźć coś innego, zależy tylko czego się szuka w danym momencie.



Dodaj odpowiedź