Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP mastersów start wspólny Śrem 18/06


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 19 czerwiec 2011 - 13:00

Wicklowman, brawo. W Psarach start Ci nie wyszedł, jak sam mówiłeś, ale tutaj bardzo dobre miejsce wykręciłeś. Pzdr ;-)

#22 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 19 czerwiec 2011 - 15:32

http://www.szosowiec.pl/galeria14.html

#23 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 20 czerwiec 2011 - 08:27

I po MP. Teraz parę słów ode mnie. Trasa dość łatwa. Wiatr jaki był każdy wie i dobrze bo stopień trudności był wyższy. Ucieczka powinna być skasowana przy wjeździe do miasta, niestety nie udało się. Próbował Chądzyński, Michał (Misza) też szarpał na ostatnich kilometrach. W zasadzie to jak Kamil Maj zaatakował na ostatniej rundzie to już myślałem, że pójdzie finisz z grupy i powalczą sprinterzy. Kamil doszedł ucieczkę sam (szacunek !!!), peleton się rozkleił i tak wisieliśmy blisko aż do mety. Przed ostatnim zakrętem w lewo zaczęło się konkretne czarowanie, zaatakowałem i wjechałem na metę przed peletonem. Dzięki temu dość wysokie miejsce, z czego jestem bardzo zadowolony. Pewnie, mogło być lepiej, ale mogło być i gorzej więc nie wracam już myślami bo gdybanie nie ma najmniejszego sensu. Noga podawała, próbowałem odjeżdżać na długiej prostej przed wjazdem do miasta (w sumie było nas trzech), niestety nie udało się. Mayday Lublin mieli w odjeździe swojego i psuli skutecznie robotę (pokazali jednocześnie, że są silną ekipą).
Gratuluję medalistom !!!!

#24 prescot

prescot
  • Użytkownik
  • 255 postów
  • SkądToruń

Napisano 22 czerwiec 2011 - 05:05

Film już dostępny
Jest MiSza i jest Wiki i chyba każdy kto jechał w M30



Dodaj odpowiedź