Skocz do zawartości


Pomóżcie w wyborze Panowie


44 odpowiedzi w tym temacie

#21 meaculpa

meaculpa
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • SkądLublin

Napisano 24 lipiec 2011 - 12:17

nie chcę powiedzieć że corratec to jakiś super sprzęt, ale przesiadłem się ze stali na frameset corrateca właśnie (rama aluminium) i jest o wiele lepiej niż na stali, he he

#22 Gosc_Dantev_*

Gosc_Dantev_*
  • Gość

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:18

Dobra Focusów nie ma w moim rozmiarze "będą w następnym sezonie"
Ci od Velo jak im zadałem pytanie o wagę roweru, rocznik i czy można się przymierzyć zamarli i nie odpowiadają.
Zostaje Canyon....ale.....nie mam karty kredytowej... super :|

#23 deska

deska
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądNowa Wieś/Pruszków

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:20

kup scota
:)
maja ramy i rowery

#24 Gosc_Dantev_*

Gosc_Dantev_*
  • Gość

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:25

deska <<< uparta bestia :)

#25 BUBUs

BUBUs
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • SkądPabianice

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:32

Dantev, tak jak kolega deska poleca, Scott CR1. Posiadam tą ramę. Bardzo sztywna, dobrze tłumi drgania, waga też jest nie najgorsza. Najlepiej złożyć samemu, bo zawsze masz wtedy wszystkie części, które chcesz i Ci pasują.
Jedyny minus tej ramy, to zintegrowany hak. Jeżeli się złamie, nie jest za fajnie. Wiem z własnego doświadczenia. No chyba, że w nowszym niż mój modelu już zastosowano wymienialny. Deska, gdybyś mógł, to napisz, jak jest w tym nowym cr1 ;-)

#26 Gosc_Dantev_*

Gosc_Dantev_*
  • Gość

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:40

to bardzo poważny minus....w sprzęcie tej klasy zintegrowany hak? :|

#27 jarekdre

jarekdre
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 sierpień 2011 - 22:42

I co w końcu się urodziło? Kupiłeś ?

#28 Gosc_Dantev_*

Gosc_Dantev_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2011 - 19:43

nic nie kupiłem :(
Sprawdziłem mnóstwo ofert i wszystkich dytrybutorów....nic nie ma, nic nie sprowadzą w tym roku, na wyprzedażach same duże (dla mnie rozmiary)
zdecydowałem się na Canyona...................i zgadnij co....kUniec...nie ma i nie bedzie tego co chciałem. Kolega z Anglii jeszcze sie miał rozejrzeć...sądziłem ze się zna.....no i podesłał mi takie cacko że szkoda gadać.
Znalazłem jeszcze w anglii Focusa Cayo w moim rozmiarze...ale nie mam jak zapłacić gdyż nie mam karty kredytowej on pojechał na urlop. Chyba po prostu będe czekał aż się jakiś cud objawi albo zamówie coś z kolekcji 2012...czego wolałbym uniknąć z wiadomych powodów....ceny zapewne będe niechude.
Znowu się pojawił ten VELO VIE na campie rekord za 8tys na allegro ale tutaj nikt nie chce mi doradzić. Kumpel powiedział że sprzęt dobry ale o ramie nic nie wie...a po sprawdzeniu jednego roweru carbonowego....nie kupie nic dopóki nie "pomacam"....
Z kolesiem jest utrudniony kontakt ale mam do niego 50km więc chyba sie przejade tą ramę sprawdzić. Osprzet bardzo dobry....ostatnia deska ratunku w tym sezonie chyba....

#29 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2011 - 20:38

Masz tyle kasy i nic nie kupiłeś ?! Sory ale dylemat to ja moge mieć jak mam 3 tyś a nie jak Ty 8 czy tam więcej :o

#30 Gosc_Dantev_*

Gosc_Dantev_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2011 - 20:45

mam kase, nie ma towaru...czemu sie dziwić?
bedzie coś w sklepach....realnie...nie w broszurach i na stronach to kupie

#31 Gosc_Dantev_*

Gosc_Dantev_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2011 - 20:47

zamiast sie dziwić wypowiedz sie : http://allegro.pl/sz...1772481500.html

#32 M³ody

M³ody
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądSkarżysko

Napisano 23 sierpień 2011 - 21:48

Dantev jak za tą cenę to dla mnie słaby ten VeloVie mimo Campy Record. Zastanawiałeś się nad składaniem roweru ? Może warto poświęcić końcówkę tego sezonu a złożyć rower ( za sporą kasę ) marzenie. Ebay nie gryzie, warto przeszukiwać, często można trafić fajne rzeczy po okazyjnych cenach.

#33 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2011 - 22:29

Wiesz to velovie z allegro to porażka .Za tą kase to z wertykala cos wychaczysz . Porządny sklep i rabaty dają.polecam

#34 Gosc_Dawidziu_*

Gosc_Dawidziu_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2011 - 22:52

Tego Velo Vie to pamiętam jak szukałem dla kolegi roweru ubiegłorocznej wiosny. Podejrzewam, że jeszcze trochę poczeka na nowego nabywce ;-)

#35 harpan

harpan
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 24 sierpień 2011 - 22:47

Dantev, potwierdzam, jestem też z Dąbrowy i w okolicy nie ma co kupić, a rozmiar S-ka jest bardzo ciężko dostępny. Szukam po necie i niskie rozmiarówki są już przetrzebione.

#36 Gosc_Dantev_*

Gosc_Dantev_*
  • Gość

Napisano 25 sierpień 2011 - 07:29

harpan - no dokładnie.....tyle tylko, że nie tylko w Dąbrowie.
Ostatni hit ze sklepu rowerowego:
Wchodzę i rozglądam się. Wiszą same górale. Kuna...setki.
-dzień dobry
-dzień dobry
-Gdzie macie szosówki?
-w Hurtowni...............
-aha....Szczerze wątpie bo większość dystrybutorów sprawdziłem.
-A o jaki sprzęt panu chodzi?
- Szukam sprzętu na Ultegrze i dobrej ramie karbonowej?
- aha sprawdze ale raczej nie daje żadnych szans. Sam bym na sklep takiego sprżetu nie sprowadził. To nie Europa.

amen

a jeżeli coś zostało gdziekolwiek to i tak za duże rozmiary.....
Wszyscy się dziwią tylko tutaj ale o konkret trudno.

#37 BUBUs

BUBUs
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • SkądPabianice

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:39

Pisałem kiedyś o zintegrowanym haku w CR1. Z tego co słyszałem, to w nowym modelu już tego nie ma, zastosowano normalny. Dla pewności możesz się zapytać dystrybutora, bo rama jest bardzo fajna ;-)

#38 Gosc_Dantev_*

Gosc_Dantev_*
  • Gość

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:52

" niestety modele CR1 z rocznika 2011 są już modelami niedostępnymi i nie da się ich już sprowadzić." ...........
nihil novi....

#39 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 25 sierpień 2011 - 17:03

patryk_60 - ja osobiście wolałbym jednak Corratec-ka <-zasada jest prosta wole tańsze gówno bo jestem biedny, ale jak się coś rozwali już biedaku nie ma gwarancji ...>
____________
Rowery ogólnie słabe wybrałeś...., składanie chinola ma zasadniczy plus - kupujesz wagę w cenie wysoce konkurencyjnej, znam mnóstwo osób na chinolach i nie narzekają... ba, mocno je chwalą . ;-)
Polecam tobie nie narzekać jak baba tylko kupić tu np. canyona przyjdzie w odp.;;p rozmiarze i jest to najsztywniejsza rama na rynku, nie wiem co takiego strasznego jest w wysyłce z za granicy ... :roll:
Nie kupuj w sklepach typu inter sport bo ci wcisną "bolida" :lol:
Radzę nie chodzić niepotrzebnie, tylko w przypadku twojego niczym nie uzasadnionego lenistwa kupić złożony rower na CRC lub bezpośrednio na stronie (np.: canyona)

#40 Gosc_Dantev_*

Gosc_Dantev_*
  • Gość

Napisano 25 sierpień 2011 - 17:46

jakbyś czytał co napisane jest to byś doczytał że model, którego sobie upatrzyłem (i na którego jeszcze mnie było stać) Canyona NIE MA już w tym roku i nie będzie
wszyscy mówią słabe wybrałeś (oprócz Canyona i Focusa) wszyscy chinole i tak dalej. Przykładów jednak "nimo"
Składać nie zamierzam....
Takie rady to sobie daruj Rzysko..



Dodaj odpowiedź