Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rowerowe filmy Czasowca !


227 odpowiedzi w tym temacie

#21 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 17 styczeń 2012 - 10:19

Napadało śniegu, więc spróbowałem dać odpocząć rowerowi:-)

#22 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 17 styczeń 2012 - 10:27

masz widać tereny do biegania :)

u2250y2014v3.gif


#23 Griszka

Griszka
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Skądz daleka

Napisano 17 styczeń 2012 - 14:29

spróbowałem dać odpocząć rowerowi:-)

...ale "zamęczyłeś" operatora kamery ;-) ... :mrgreen: ....sory :lol: - taka mała dygresyjka ;-) ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#24 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 17 styczeń 2012 - 18:25

spróbowałem dać odpocząć rowerowi:-)

...ale "zamęczyłeś" operatora kamery ;-) ... :mrgreen: ....sory :lol: - taka mała dygresyjka ;-) ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Griszka masz świętą rację, operator narzekał na mnie! a była to kobieta:-) w cienkich butach:-) ale ja uprzedzałem że to nie lato:-) PozdroCZAS.

#25 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 23 styczeń 2012 - 14:55

Andrew widzę, że jesteś na liście startowej do Maniackiej Dyszki nad Maltą... serdecznie zapraszamy i oby tylko pogoda dopisała :-)...pozdrawiam

#26 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 23 styczeń 2012 - 18:08

Milo sie oglada andrew ciebie masz pozdrowienia od Dyki z uk rowniez pozdrawiam super gosc z ciebie ;-)

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#27 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 styczeń 2012 - 16:23

Andrew widzę, że jesteś na liście startowej do Maniackiej Dyszki nad Maltą... serdecznie zapraszamy i oby tylko pogoda dopisała :-)...pozdrawiam

Oczywiście biegnę na Maniackiej po raz pierwszy, będziemy filmować co nieco :-) Pozdrawiam was wszystkich:-)

#28 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 19 luty 2012 - 19:52

Może nie na temat, ale gdy rower na haku, to warto dietę zróżnicować :-)


#29 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 19 luty 2012 - 22:28

czasowiec, wszystko ok tylko szkoda, że tylko raz udało się w środe pojechać a teraz już śniegu prawie nie ma :(

czym smarujesz narciochy ?? a i w gaciach rowerowych smigasz czy masz typowe do biegania a nartac??

edit: fajny kurs

i kolejne jego części

u2250y2014v3.gif


#30 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 20 luty 2012 - 09:44

czasowiec, wszystko ok tylko szkoda, że tylko raz udało się w środe pojechać a teraz już śniegu prawie nie ma :(

czym smarujesz narciochy ?? a i w gaciach rowerowych smigasz czy masz typowe do biegania a nartac??

edit: fajny kurs

i kolejne jego części


Cześć woody! deski smaruje TOKO-PRESS 100m SWISS MADE nie drogi wydajny bardzo! ma do smarowania i za razem do polerowania w jednym!! na wszystkie warunki pogodowe, tak że jak dla amatorstwa to super! gacie akurat mam do biegania czy na rower wsio jedno oczywiście lepiej bez pampersa , ale i w pampersie tez śmigałem nie przeszkadza jeszcze w dupe cieplej z tej okazji! A generalnie to nie kupuj ciuchów narciarskich bo szkoda kasy idealnie nadają się lumpy kolarskie wszystko to samo. U mnie warunki do nartowania to były góra 3 dni jak nie mniej, tak że nie zdążyłem się dobrze po roku w jeździć , no i trasa tez ma dużo do życzenia krzywizny po samochodach to nie to co na tym filmiku co dałeś link tam to już BAJKA !! Pozdrawiam CZASOWIEC

#31 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 luty 2012 - 11:11

Widzę, że narciarstwo biegowe staje się coraz popularniejsze. Bardzo dobrze.

Czasowiec, jak nie masz w pobliżu przygotowanych tras, to proponuję zrobić samemu jakąś pętelkę, to jest zrobić ślad (tory) nartami i po nich biegać. Jak są tory, to narty nie uciekają na boki. Ale torów nie rób w miejscu tej rozjeżdżonej ścieżki, bo w ubitym śniegu ich nie zrobisz, tylko w puchu. Masz tam jakieś polanki, gdzie to można zrobić (widać na filmiku). Wtedy będzie można pobiegać na tak przygotowanej pętli (albo nawet tam i z powrotem). Jak jeszcze poćwiczysz styl klasyczny (filmik podany przez Woodego jest w porządku), co wcale nie jest takie proste jak się na pierwszy rzut oka wydaje, to przyjemność z jazdy/biegania będzie o wiele większa. Na profesjonalnie przygotowanej trasie przyjemność jest jeszcze większa.

#32 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 26 luty 2012 - 09:41

Silnie w porywach wiało, ale trochę na góralach nie zaszkodzi:-)



#33 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 03 marzec 2012 - 23:10

Wilka zawsze ciągnie do lasu! ;-)



#34 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 05 marzec 2012 - 07:36

Pierwsza marcowa setka:-)


#35 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2012 - 17:59

Jak tam w tym roku wybieracie się też do Gdańska tak jak rok temu ? Podłączyłbym się chętnie rozmawialiśmy w ubiegłym roku :D Czekam na jakieś wieści :)

Santana w tle i to rozumiem choć oglądałem wszystkie najnowsze i brakuje mi tego słynnego komentarza co na ustawkach TTC i na maratonach :D

#36 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 05 marzec 2012 - 20:30

Jak tam w tym roku wybieracie się też do Gdańska tak jak rok temu ? Podłączyłbym się chętnie rozmawialiśmy w ubiegłym roku :D Czekam na jakieś wieści :)

Santana w tle i to rozumiem choć oglądałem wszystkie najnowsze i brakuje mi tego słynnego komentarza co na ustawkach TTC i na maratonach :D


Wojtek sorry ale twojej twarzy nie kojarzę , jak możesz to przyślij mi na e-mail twoją fotkę czy to na rowerze obojętnie. Jesli chodzi o Gdańsk w tym roku, to być może, choć kolega wymyślił wstępnie góry bo tam jeszcze nie byliśmy nigdy:-( chociaż ja jestem za morzem ale to wielka jeszcze niewiadoma , bo jedziemy generalnie bez większego planowania wszystko rodzi się tuż przed, ale zobaczymy jak to będzie. Co do komentarzy na filmach to mam ręce związane , bo muszę wybrać,ścieżka dźwiękowa oryginalna gdzie mogę mówić, lub ścieżka z muzyką i i wtedy muszę wyłączyć ścieżkę oryginalną, a na maratonach to zachowuje ścieżkę oryginalną ale za to nie ma muzy i tak to wygląda. Innych możliwości nie mam. Pozdrawiam cię serdecznie!

#37 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2012 - 22:32

Santana w tle i to rozumiem choć oglądałem wszystkie najnowsze i brakuje mi tego słynnego komentarza co na ustawkach TTC i na maratonach :D[/quote]

Ja nie tutejszy, sorry. O jakie ustawki TTC chodzi??

#38 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 06 marzec 2012 - 10:04

[quote]Santana w tle i to rozumiem choć oglądałem wszystkie najnowsze i brakuje mi tego słynnego komentarza co na ustawkach TTC i na maratonach :D[/quote]

Ja nie tutejszy, sorry. O jakie ustawki TTC chodzi??[/quote]




Witaj solid_crank obyś był tutejszy , to dałem ci link by rozwiązać twoje wątpliwości , więcej materiału na moim kanale You Tube czasowiec 11, pozdrawiam i zapraszam. A o wiele więcej na http://jade.home.pl/ttc/ w przedziale -Forum Dyskusyjne- VIDEO-FOTO.

#39 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 07 marzec 2012 - 20:31

http://www.darszpiku...wie_kolarze.php Wojciech Tomaszkiewicz. Po twarzy to mnie raczej kojarzył nie będziesz. PO waszej wyprawie do Gdańska rozmawialiśmy na yt :) nick taki jak na forum. Może jak masz jeszcze wiadomości przypomnisz Sobie.

#40 czasowiec

czasowiec
  • Użytkownik
  • 262 postów
  • SkądToruń

Napisano 09 marzec 2012 - 20:18

http://www.darszpiku.pl/czlonkowie_kolarze.php Wojciech Tomaszkiewicz. Po twarzy to mnie raczej kojarzył nie będziesz. PO waszej wyprawie do Gdańska rozmawialiśmy na yt :) nick taki jak na forum. Może jak masz jeszcze wiadomości przypomnisz Sobie.



No faktycznie , twarz mi nic nie mówi, ale racja, na yt, było było , trzymaj się, pzdr.



Dodaj odpowiedź