Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 lipca ! Czasówka w Sieroszewicach !


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Katiusha

Katiusha
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądMiędzybrodzie

Napisano 03 lipiec 2012 - 13:31

kris91, witaj przeslij mi zdjęcia numeru 145 komplet mistrza Rosji Katiusha
pozdrawiam

#42 adabar1

adabar1
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • SkądOstrów

Napisano 04 lipiec 2012 - 10:56

A tak ladnie napisali o naszych zmaganiach na tronie Gminy Sieroszewice http://www.sieroszew...?id=1&n_id=1127

#43 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 05 lipiec 2012 - 08:26

Zanim pojawią się oficjalne wyniki napiszę tylko że czasówkę wygrał z kosmicznym(nie tylko dla mnie) czasem 23,07,57i średnią 45,389 Łukasz Rakoczy z Poznania.

PS. On średnia ponad 45 a ja miałem taką maksymalną prędkość MSAKRA Interkol pozdrawia wszystkich uczestników. Do zobaczenia w Istebnej.


Łukasz to by chyba nie jednemu zawodowcowi dowaliłby na tych czasówkach :shock:
Znowu jechał na zwykłej szosówce z lemondką czy miał rower czasowy?

#44 chamer

chamer
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 lipiec 2012 - 09:13

Znowu jechał na zwykłej szosówce z lemondką czy miał rower czasowy?


Zestaw dokładnie taki sam jak na wcześniejszych czasówkach - Scott Addict + lemondka + Mavic Cosmic Carbon. Strój też ten sam.

Wynik jest o tyle ciekawy, że teoretycznie jestem już kilka tygodni po planowanym szczycie formy i myślałem, że tym razem nie dam rady wykręcić tyle, co wcześniej. A okazało się, że średnia moc zgadza się niemal co do watta. Nie umiem ani wolniej, ani szybciej :)

Dla ciekawych - czasówka w Sieroszewicach w liczbach.

A przy okazji wielkie dzięki dla organizatorów za udaną imprezę!

#45 Gosc_pejotl_*

Gosc_pejotl_*
  • Gość

Napisano 05 lipiec 2012 - 10:30

Znowu jechał na zwykłej szosówce z lemondką czy miał rower czasowy?


Zestaw dokładnie taki sam jak na wcześniejszych czasówkach - Scott Addict + lemondka + Mavic Cosmic Carbon. Strój też ten sam.

Wynik jest o tyle ciekawy, że teoretycznie jestem już kilka tygodni po planowanym szczycie formy i myślałem, że tym razem nie dam rady wykręcić tyle, co wcześniej. A okazało się, że średnia moc zgadza się niemal co do watta. Nie umiem ani wolniej, ani szybciej :)

Dla ciekawych - czasówka w Sieroszewicach w liczbach.

A przy okazji wielkie dzięki dla organizatorów za udaną imprezę!


gratulacje, imponujący wynik

mam prośbę, mógłbyś gdzieś wrzucić dane z garmina Z MP w Psarach, nie znalazłem nigdzie lub przeoczyłem
a jestem ciekaw bo to moje tereny

#46 chamer

chamer
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 lipiec 2012 - 18:12

mam prośbę, mógłbyś gdzieś wrzucić dane z garmina Z MP w Psarach, nie znalazłem nigdzie lub przeoczyłem a jestem ciekaw bo to moje tereny


Proszę bardzo. Z tym, że na MP jechałem na innych kołach i w danych brakuje mocy i kadencji.

I żeby nie było, że OT to zapraszam do galerii Kasi z czasówki w Sieroszewicach.