Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niedzielne wspólne treningi - "ustawki" Drużyny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:23

Virenque - W końcu nie wstałem o czasie nawet nie pojechałem tej malty o 15 tylko na Starołęce o 12.30, zmęczony i niewyspany jechałem. :-P
70km nakręciliśmy i to na 140BPM jeszcze z pełną pompą :mrgreen: Mosina już daje o sobie znać, zero mocy i bóle -kolana i krzyż ale podobno wszystko ok i to kwestia kolejnych treningów -samo przejdzie ... OBY ! :-? W tę Nd. jestem na bankówko... tak sądzę ! :mrgreen:

#42 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:54

W te niedziele mam oficjalne :mrgreen: i nieoficjalne ;-) zakończenie sezonu aikido - dwa treningi i coś jeszcze... Z uwagi na okoliczności muszę wyskoczyć na rower w sobotę z samego rana, więc niedziela beze mnie.

#43 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 czerwiec 2012 - 06:43

możemy to na sobotę przełożyć bo na starołękę też nie ma chętnych za bardzo ....

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#44 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 28 czerwiec 2012 - 08:48

Niestety nic pewnego nie mogę zaplanować na sobotę. Raczej będzie to godzina 8.00 lub 8.30, bo mam później obłożony dzień. Najpewniej będą to kółka wokół Malty, na max. 60km.

#45 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 czerwiec 2012 - 15:42

Ja ten weekend jeszcze na całkiem spokojnie pojadę, także raczej w teren się wybiorę z jedną ekipą.


#46 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 czerwiec 2012 - 20:35

słyszałem ze trasa irminiego jest bardzo fajna i jedziemy ją jeszcze raz ! spotykamy sie z rozmiarem o 9.30 w niedziele na skrzyżowaniu wojska polskiego i dojazdu . chętnych zapraszam.

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#47 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 czerwiec 2012 - 20:49

Chętnie się przyłączę i przewiozę na kole po tygodniowej przerwie. Także do zobaczenia w niedzielę!!


#48 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 30 czerwiec 2012 - 09:18

Dopijam kawę i wychodzę pojeździć, ale chyba Malta, bo jakiś deszcz wisi w powietrzu i będzie mi łatwiej nawiać do domu. :-P
Dziewczyny, jutro życzę szerokiej drogi! :mrgreen: ;-)
Jak nic nie ulegnie zmianie to za tydzień jadę normalnie w niedziele naszą trasę z Dojazdu o stałej godzinie 9.30.

#49 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 czerwiec 2012 - 17:50

odezwała się dziewczyna z cukru.... :-P
ja dziś wyruszyłem o 10.30 na kórnik i zaraz za starołeką chowałem sie za przystanek bo tak ciął grad że nie szło jechać. potem ciągle kropiło az do kórnika gdzie zmokłem najbardziej.
potem wyszło słońce i był taki upał że nie szło wytrzymać .....

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#50 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 01 lipiec 2012 - 08:47

Ciulu jeden :mrgreen: Jestem meliorant, woda to mój żywioł - maszyny mi szkoda! :-P
Pogoda w czoraj - nie daj się. Godzinowo pasowało mi wyjść jak pasowało - idealnie zgrałem się z burzą :-?

#51 Gosc_Patricko_*

Gosc_Patricko_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2012 - 16:43

Dziś jechałem z Obornik do Ryczywołu i z powrotem ale w drodze powrotnej w Obornikach wyprzedził mnie "kolega" na szosie. Dojechałem do niego i okazało się, że jedzie z Czarnkowa do domu w Poznaniu. W Czarnkowie są na obozie treningowym. Tak za nim do Murowanej Gośliny. Tempo nie złe bo ok 40 km /h . Ja wysiadałem już pod koniec :)

#52 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 lipiec 2012 - 17:05

Ja dzisiaj zaspałem na Dojazd, więc pojechałem na Obornickie, później Piotrfala z Rozmiarem nas dogonili i resztę trasy już obie ustawki razem jechały.


#53 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 lipiec 2012 - 21:28

Mając chwilę czasu, wrysowałem propozycję długiej pętli naszej ustawki. Nasza krótka trasa i tak jest dłuższa niż krótka pętla obornickiego, ale pewnie z czasem znajdą się chętni na dłuższą pętlę. Więcej jest wedle mapy o około 25km więc pewnie godzinkę będzie trzeba doliczyć. Co sądzicie o tej trasie, macie jakieś uwagi i propozycje??

http://www.gpsies.co...vsdwslsblfiukcx


#54 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 05 lipiec 2012 - 08:07

No, jest co deptać :mrgreen: Mnie pasuje, ale niestety i tak zawsze jak będziemy już nieźle ujechani, to jest do zrobienia podjazd w Biedrusku, ale tego nie unikniemy :-/

#55 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 lipiec 2012 - 08:34

No ten podjazd idealny jest na finisz :) Tak jak na ustawce na Obornickim ;)
Maciej prawie wyrysowałeś długą pętlę z Obornickiego, tyle że ostatnio mało kto chcę nią jeździć :D
Jak chcecie uniknąć dużego ruchu na trasie Obiornickiej to polecam alternatywną drogę z Obornik do Rogoźna przez takie wioski jak Marszewiec, Pacholewo, Boguniewo, czy Nienawiszcz, która daje Wam też możliwość skracania dystansu w razie nieprzewidzianych okoliczności ;) Może się z Wami kiedyś zabiorę na jakiś tlenik :)

pzdr

#56 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 05 lipiec 2012 - 08:45

No ten podjazd idealny jest na finisz :)

Virenque, Ty zboczeńcu :mrgreen:

#57 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 lipiec 2012 - 15:23

No jakby nie było, wczoraj tam pocisnąłem ile było pod korbami i moc z poprzednich lat już wraca. Co do pętli taki dystans to już dla nas będzie trening około 4h. Wiadomo, że każdy już tam jakieś setki w nogach ma. Więc jeżeli robimy treningi tlenowe to chyba jak najbardziej wskazane, żeby nieco je wydłużyć. Jak dla mnie taki układ by też pasował, bo w tygodniu dwa krótsze treningi z jakimiś akcentami, a w niedzielę tlen. Jak ktoś się nie ściga natomiast to od czasu do czasu można się pościgać na obornickim, chociaż w tę niedzielę tempo było spokojne.


#58 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 05 lipiec 2012 - 15:32

...Co do pętli taki dystans to już dla nas będzie trening około 4h. Wiadomo, że każdy już tam jakieś setki w nogach ma. Więc jeżeli robimy treningi tlenowe to chyba jak najbardziej wskazane, żeby nieco je wydłużyć. Jak dla mnie taki układ by też pasował, bo w tygodniu dwa krótsze treningi z jakimiś akcentami, a w niedzielę tlen...

Dokładnie tak! Kolegę pierożka też na pewno nie będzie trzeba namawiać. :mrgreen:

#59 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 07 lipiec 2012 - 17:06

Jutro 9.30 na Dojeździe. Tempo bardzo spokojne, bo i tak temperatura nam podniesie tętno. Po drodze też uzupełnimy gdzieś wodę, bo 2 bidony na jutro będzie mało...
Na pewno ślicznie się opalimy :mrgreen:
Dołączona grafika

#60 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 07 lipiec 2012 - 17:44

Łooooo !!! Ale opalenizna :-D Na stronie mavic-a jest napisane że ciuchy mają filtry UV, widać nie tylko mavic - I to ustawianie rękawków wzdłuż linii haha ;p

Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem diety więc jutro bezwzględnie góra 148 uderzeń !!! Dla pewności zdejmuje blat 50z. i jadę na 34z. ^^