Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muzyka...


1255 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tik_Tak

Tik_Tak
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • Skądwschodnie rubieże

Napisano 09 wrzesień 2008 - 07:56

Ja mam bardzo szeroki wachlarz ulubionych wykonawców i kawałków zaczynając na trance'ie czyli Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Sean Tyas, Alex Morph i wielu innych, poprzez metal np. HELLOWEEN (którym zresztą zaraziłem się od koleżaki) a kończąc na klasykach z lat 70' i 80' jak Scorpions czy Queen. W moim przypadku jest o tyle specyficznie że niby słucham trance'u bez wytchnienia ale czasem zdarzają się takie świetne (nie trance'owe) kawałki że po prostu trzeba ich wysłuchać ;-)

#22 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 09 wrzesień 2008 - 13:56

Tego słucham.
A był ktoś z forowiczów może na coke live festival w kraku pare tygodni temu?


Też mnie kręci ta muzyka, byłem na Coke. ;-)


I jak wrażenia?



Krótko mówiąc - dali czadu! :-) Gdyby nie późna pora i wcześniejsze występy innych "gwiazd", to koncert uznałbym za lepszy, ale i tak było fajowo. Przy voodoo people wpadłem w trans, a Out of space to już kompletna bania i zgon z radości. :-D Oczywiście osoby, które za mną były w Krakowie, poszły wcześniej, bo padało. Mają czego żałowac.

#23 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 09 wrzesień 2008 - 18:13

xubix, poczytaj forum, jest nawet ankieta o mp3 na szosie!

#24 Hombre

Hombre
  • Użytkownik
  • 167 postów
  • SkądPolice

Napisano 11 wrzesień 2008 - 18:59

Głownie rock i metal , no i dużo DŻEMU :D Poza tym wszystkiego co dobre:) Niezła muzyka leci w wieczorami w trójce.

#25 black

black
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądBrzeszcze

Napisano 11 wrzesień 2008 - 19:06

Ja słucham muzyki, która mnie napędza czyli : KoRn, ACDC, czasami Nightwish :-) ale nie pogardzę starym dobrym Dżemem ;-)

#26 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 11 wrzesień 2008 - 21:25

Ja na rowerze muzyki nie słucham, za to zawsze coś leci jak siedze przy kompie. Słucham bardzo zrużnicowanej muzyki to co mam na kompie to np: procol harum, queen, scorpions, sunrise avenue, katie melua, marek grechuta, norah jones, juanes, Black Sabbath no i jeszcze troche :roll: . No i też radia se lubie posłuchać.

#27 - MC -

- MC -
  • Użytkownik
  • 106 postów
  • SkądMiędzyrzecz

Napisano 14 wrzesień 2008 - 18:32

mariusz k nie oszalałeś jeszcze od takiego zestawu muzycznego ?

u3181y2018v3.gif


#28 Cineeek

Cineeek
  • Użytkownik
  • 34 postów
  • SkądOstrołęka

Napisano 14 wrzesień 2008 - 19:29

Jeśli chodzi o mnie to na trasę obowiązkowo zabieram telefonik i słucham radia ( RMF FM ;] ), w domu, przy kompie wszędzie tylko Muzyka Najlepsza Pod Słońcem, choć ostatnio na trasie z tym słońcem to nie zawsze ;].

Pozdrawiam

#29 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 wrzesień 2008 - 19:37

mariusz k nie oszalałeś jeszcze od takiego zestawu muzycznego ?

A czemu? Bardzo fajna muzyka.

#30 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 14 wrzesień 2008 - 20:00

Ale jaki rozrzut gatunków i mocy :mrgreen:

#31 szalony kolarz

szalony kolarz
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • SkądBolesławiec

Napisano 15 wrzesień 2008 - 14:49

JAk na trasę to tylko ACDC lub Nightwish - nic innego się nie nadaje
a po za tym to słucham ogólnie metalu i rocka, ale nienawidzę szufladkowania. Zespołu które kocham szczególnie to Pink Floyd, Dżem, Coma, Epica, Korn, Deep Purple, Black Sabbath, FlyLeaf i jeszcze parę które sobie później przypomnę. Z tego najbardziej cenie chyba Pink Floydów i wydaje mi się że niestety mało osób w moim wieku tego słucha, a powiem wam że naprawdę warto :-D

#32 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 15 wrzesień 2008 - 16:48

To ja też napisze co u mnie w głośnikach leci...
Powiedzmy tak wszystko "od rocka w górę" aż do death metalu, ale bardzo lubie też Kaczmarskiego i muzykę klasyczną oraz sam nie wiem czemu ale kawałek "Nine milion bicycles" K. Meluy. Polecam zespół Therion, niektóre kawałki naprawde potrafią dać kopa

#33 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 15 wrzesień 2008 - 17:01

na MTB uwielbiam zabrać RATM, to jest dopiero muzyka na rower! na szosie jakoś dobrze mi się kręci przy punku i pochodnych

#34 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:47

szalony kolarzu mam dla Ciebie smutną wiadomość, zmarł Richard Wright :/

#35 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:55

Niestety :-( Przed chwilą przeczytałem o tym na jakimś portalu. Szkoda :-(
Floydzi to też jeden z moich ulubionych zespołów. Muza z klasą.

#36 black

black
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądBrzeszcze

Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:59

No ja też właśnie o tym przeczytałem.. Nie powiem, że jestem fanem ale czasami lubie posłuchać ich piosenki.... :-(

#37 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 15 wrzesień 2008 - 21:39

to dziwne, ludzie z zajawką na szosówki a śmiercią muzyka przejeli się bardziej niż Sheldona Browna... ciekawe

#38 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 wrzesień 2008 - 07:19

Sheldona nie zna 99% kumpli z którymi jeżdżę. Sam dowiedziałem sie zarówno o jego istenieniu jak i śmierci zupełnie przypadkiem.

#39 comet1

comet1
  • Użytkownik
  • 215 postów
  • SkądPolska

Napisano 16 wrzesień 2008 - 08:32

to dziwne, ludzie z zajawką na szosówki a śmiercią muzyka przejeli się bardziej niż Sheldona Browna... ciekawe


Ty też powinieneś się tym przejąć, gdyż Rick Wright był wielkim muzykiem, który nadawał tak charakterystyczne brzmienie muzyce Pink Floyd - najlepszemu zespołowi we wszechświecie!
Salute Rick!

O! Widzę, że wykasowano moją sygnaturę. To znaczy, że jej treść dotarła. Bardzo mnie to cieszy.


#40 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 16 wrzesień 2008 - 09:02

JAk na trasę to tylko ACDC

Noo wreszcie swój chłop :D 20 października nowa płyta :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:



Dodaj odpowiedź