Skocz do zawartości


Ślub "Wesele" kolarza :)


53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2013 - 13:43

Witam mam do was ogromna prośbę czy był ktoś na takim ślubie albo mam informację z tym związane , czyli jak ubrać samochód, jakie konkurencję związane z rowerem na weselu ;) jaki tort dla kolarza czy jakąś randkę na rowerze mam na myśli kolarzówce ;) . Pytam ponieważ chciałbym żeby ta uroczystość różniła się od normalnego wesela i nie tylko ;-)

#2 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:04

W tym wieku nie wiesz :?:

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#3 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:21

Rozmiar jestem w twoim wieku ;-) lecz może ty wiesz więcej ;)

#4 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:37

Powiedz, czy obie strony interesują się rowerem :)
Czy cała odpowiedzialność organizacji spadła na Ciebie, czy dotyczy się to Twojego wesela? ;)
Mam kilka propozycji odnośnie "kolarskiego" wesela ;)

#5 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2013 - 15:24

Tak to moje wesele ;) znaczy tak moja narzeczona jeździ na rowerze górskim ale rekreacyjnie nie startuje nigdzie , zaś mój tata i szwagier jeździ ze mną np: na zbiórki :) oczywiście na kolarzówkach :) . A organizacyjnie wesele robimy razem

#6 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 26 styczeń 2013 - 15:49

Olej weselę, zrób jedną wielką ustawkę ;)

#7 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2013 - 15:56

Z kąt ja wezmę blisko 200 rowerów ;p dla gości :->

/ Skąd, Bury

#8 justas

justas
  • Użytkownik
  • 68 postów
  • SkądKraków-Bronowice

Napisano 26 styczeń 2013 - 16:33

Ślub ślubem, ale na kawalerskim trzeba złapać solidną korbę, na pewno powinny być niezłe szprychy, które umieją szybko zmienić gumę bo nazajutrz człowiek już na łańcuchu..
No i wszystko w sprawdzonym towarzystwie, żeby na zdjęciach mieć zębatki w komplecie. Bo jak teściowa cię weźmie na widelec toś przepadł.
  • Robert74 lubi to

#9 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 26 styczeń 2013 - 16:59

intel action, dla mnie obowiązkowo przy wyjściu z kościoła szpaler z kółek będzie na miejscu ;) A i z kościoła na salę {jeśli nie daleko} możecie jechać na rowerach ;)

#10 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 26 styczeń 2013 - 17:03

Ślub ślubem, ale na kawalerskim trzeba złapać solidną korbę, na pewno powinny być niezłe szprychy, które umieją szybko zmienić gumę bo nazajutrz człowiek już na łańcuchu..
No i wszystko w sprawdzonym towarzystwie, żeby na zdjęciach mieć zębatki w komplecie. Bo jak teściowa cię weźmie na widelec toś przepadł.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#11 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2013 - 18:02

Nie no 30 km po drodze krajowej numer 7 :) ale to by była jazda ;)
Pewnie chodzi ci o coś takiego ;) Dołączona grafika

Tylko czy to czasem nie pasuje lepiej dla zawodowca ?

#12 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 26 styczeń 2013 - 19:06

/koledze robiliśmy taki szpaler pompkami. łatwiej przynieść i potem zmagazynować :)

każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g


#13 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2013 - 19:17

Widzisz kolego to jest myśl nom kół mam 4 komplety więc lipa by była z schowaniem ;) a tak to 10 pompek i luks ;-)

#14 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:17

intel action, koła lepsze od pompek, a zawsze możesz "wynająć" autko na schowanie kół.. czy tylko dla zawodowca ? no nie powiedziałbym... pompek sobie jakoś nie wyobrazam :mrgreen: ale to już do Ciebie należy decyzja ;)

I jeszcze do albumu możecie sobie pyknąć zdjęcia z/na kolarce/rowerach razem... I na salę możesz wziąć trenażer jako atrakcję żeby kazdy mógł sobie spróbować i wypalić trochę alkoholu z organizmu...

Pani Młodej do sukni śluibnej polecam takie też buty: oczywiście te białe bo będą bardziej pasowały..
Dołączona grafika


Na torcie możesz sypnąć kolarza..

Zaproponuj orkiestrze/DJowi żeby puścili/zagrali piosenkę Lecha Janerki "rower" z przeróbką na Twoje i malżonki imiona ;) Do tego tak może się zaczynać Wasza płytka [jeśli będziecie mieli kamerzystę] że jedziecie na rowerach pod kościół [oczywiście do zagrania w inny niż weselny dzień] i z tą piosenką..

Spinki do koszuli może znajdziesz jakieś z rowerami ? To samo spinka do krawata.. Dla niej kolczyki rowerowe ;)


Jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy to podam, o ile cokolwiek Ci pasuje z takich pomysłów ;-)

:->
  • Robert74 lubi to

#15 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:28

Nom będę miał muchę ;-) ja myślę żeby w czasie konkursu poustawiać pachołki i mam takie BMX do skakania i zrobić im mały test na sprawność :-> a widzisz muszę poszukać takich spinek i kolczyków ;-)

#16 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:33

http://allegro.pl/sr...2947964047.html

tu masz fajną nawet. {spinka do krawata i do mankietów} a rowerowych kolczyków sporo, tylko przebierać ;)

#17 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:46

Świetne :) do krawatu dam tacie ;) jeszcze kolczyków trzeba poszukać :-)

#18 pogromcaszos

pogromcaszos
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądJanczowa

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:52

http://rowerowanorka...tami-rowerowymi

#19 Alex2310

Alex2310
  • Użytkownik
  • 170 postów
  • SkądCzarne/Szczecinek

Napisano 26 styczeń 2013 - 21:34

Nom będę miał muchę ;-) ja myślę żeby w czasie konkursu poustawiać pachołki i mam takie BMX do skakania i zrobić im mały test na sprawność :-> a widzisz muszę poszukać takich spinek i kolczyków ;-)




Nie wiem czy ewolucje na BMX idą w parzę z alkoholem, ale możesz spróbować. Co do pomysłów weselnych proponuje papierowe, tekturowe kolarzyki do postawienia na stół.

#20 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2013 - 21:40

Chłopaki a nie wiecie albo czy może gdzieś widzieliście jak można nakręcić taką jak to się mówi randkę ;-) która nie raz jest puszczana przed weselem . Wiadomo chodzi mi o randkę na kolarzówkach by najmniej ja macie może jakiś pomysł jak to zrealizować bo pytałem kamerzysty to nigdy w życiu nic takiego nie nagrywał :-/



Dodaj odpowiedź