Skocz do zawartości


Zdjęcie

GIANT TCR ADVANCED


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 luty 2013 - 10:24

Oooo całkiem ładny rowerek .....koła , rama itd spójne kolroystycznie, ale mostek ......beee nie pasuje kolorem.
Inna sprawa ze tutaj aż sie prosi SRAM !!! czarniutki do dopieszczenia całości i rowerek można by podziwiać w 100%, Shimano mi tutaj w ogóle nie pasuje tym swoim kolorem i klamorami :mrgreen:

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#22 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 12 luty 2013 - 10:29

IMO dobrze jest z tą kierą i mostkiem. Dzięki tym kołom i kokpitowi rower wyróżnia się na tle innych giantów, które zazwyczaj są na kołach mavica albo gianta.


Dzięki Malik :-)

Tak właśnie zrobię, w opisie wstyd było się przyznać co to za siodło ;-)

Jeśli chodzi o rurę sterową to jest to rozwiązanie tymczasowe. Jak tylko będę miał pewność co do wysokości od razu skrócę rurę. W przyszłym miesiącu mam zamiar kupić siodło. Wybieram się do BDC na fitting.


I bardzo dobrze ;-) Polecam.. choć niektórzy mają tu odmienne zdanie co do ustawień bajka itp.

#23 xcracer

xcracer
  • Użytkownik
  • 391 postów
  • SkądMyszków

Napisano 12 luty 2013 - 10:35

Polecam.. choć niektórzy mają tu odmienne zdanie co do ustawień bajka itp.


Czytałem, nie komentuję ;-)
Idealne dopasowanie to podstawa. Kto nigdy nie dopasował idealnie sprzętu pod siebie nie wie o czym mowa. Widzę często rowery za xx xxx zł, w których wszystko poskładane jest tak byle się koła obracały. Wiesz...niektórzy nie mają wielkich wymagań ;-)

Oooo całkiem ładny rowerek .....koła , rama itd spójne kolroystycznie, ale mostek ......beee nie pasuje kolorem.
Inna sprawa ze tutaj aż sie prosi SRAM !!! czarniutki do dopieszczenia całości i rowerek można by podziwiać w 100%, Shimano mi tutaj w ogóle nie pasuje tym swoim kolorem i klamorami :mrgreen:


Po zamontowaniu również stwierdziłem, że mógłbym jednak być czarny z białą grafiką. Tak czy inaczej mostek zostaje.

Co do SRAMA...używałem krótko i jakoś do mnie nie przemawia. Jestem tradycjonalistą :-P

#24 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 luty 2013 - 21:13

no to jak tradycjonalista to Campa ....., dobra nie marudze...

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#25 xcracer

xcracer
  • Użytkownik
  • 391 postów
  • SkądMyszków

Napisano 12 luty 2013 - 21:15

Źle się wyraziłem...shimanista ;-)

#26 Damiano

Damiano
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 12 luty 2013 - 21:39

xcracer tak z ciekawości - gdzie jeździsz na ustawki?
Niezły sprzęt :)

#27 xcracer

xcracer
  • Użytkownik
  • 391 postów
  • SkądMyszków

Napisano 13 luty 2013 - 06:56

W każdy wolny dzień spotykamy się około godziny 10:00 na przystanku autobusowym pod Estakadą w Częstochowie. Druga grupa przyłącza się na ulicy Legionów w okolicach TRW. Przy ładnej pogodzie zbiera się nawet 50 osób. Ludzie zjeżdżają z całej okolicy...

#28 slaweko

slaweko
  • Użytkownik
  • 593 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 luty 2013 - 10:35

Bardzo ładny rower, przemyślana konstrukcja. Ja bym włożył całą grupę SH DA 7900... ;-)

#29 xcracer

xcracer
  • Użytkownik
  • 391 postów
  • SkądMyszków

Napisano 13 luty 2013 - 11:12

Bardzo ładny rower, przemyślana konstrukcja. Ja bym włożył całą grupę SH DA 7900... ;-)


Dzięki :-) . Tak jak pisałem w pierwszym poście, myślałem o DA, jednak względy finansowe wzięły górę.
Może przy następnym rowerze ;-)

#30 danielasu2

danielasu2
  • Użytkownik
  • 523 postów
  • Skądirlandia

Napisano 13 luty 2013 - 11:35

Taczka super.
Siodło moze slr carbonio selle italia , ładnie by się pasowało , ja używam takie i jest wygodne , no ale każdy ma inne cztery litery.
Hamulce srama aero pracują super wiem od kilku znajomych , sam nawet chciałem kupić , ale cena poki co odstrasza .
Jaki to rozmiar ramy ?

#31 Gosc_KeNaJ_*

Gosc_KeNaJ_*
  • Gość

Napisano 13 luty 2013 - 11:37

Maszyna piękna nic tylko jeździć. Co do siodełka osobiście polecam Prologo - rzadko spotykane w Polsce ale jest to klasa sama w sobie - duża część zawodowego peletonu na tym jeździ. Jak dla mnie ideał siodełka, żadne dziury nie są potrzebne.

#32 xcracer

xcracer
  • Użytkownik
  • 391 postów
  • SkądMyszków

Napisano 13 luty 2013 - 12:04

Taczka super.
Siodło moze slr carbonio selle italia , ładnie by się pasowało , ja używam takie i jest wygodne , no ale każdy ma inne cztery litery.
Hamulce srama aero pracują super wiem od kilku znajomych , sam nawet chciałem kupić , ale cena poki co odstrasza .
Jaki to rozmiar ramy ?


Dzięki :-)

Próbowałem SLRa Kit Carbonio i zwykłego, to samo co w przypadku innych...odpadają.

Co do ramy...to rozmiar 585mm, mam 189 cm wzrostu.

#33 xcracer

xcracer
  • Użytkownik
  • 391 postów
  • SkądMyszków

Napisano 13 luty 2013 - 12:13

Maszyna piękna nic tylko jeździć. Co do siodełka osobiście polecam Prologo - rzadko spotykane w Polsce ale jest to klasa sama w sobie - duża część zawodowego peletonu na tym jeździ. Jak dla mnie ideał siodełka, żadne dziury nie są potrzebne


Dzięki za słowa uznania :-)

Prologo to jest jedyna marka siodeł, której nigdy nie miałem okazji używać. Również spotkałem się z bardzo pochlebnymi opiniami na ich temat. Spróbuję gdzieś pożyczyć takie siodło i zobaczymy...

#34 danielasu2

danielasu2
  • Użytkownik
  • 523 postów
  • Skądirlandia

Napisano 13 luty 2013 - 12:20

To w tej ramce poziomą masz 603 czy 610 mm . Ja mam 10 cm wiecej niż ty i 600mm przy mostku 120mm jest idealne.

#35 xcracer

xcracer
  • Użytkownik
  • 391 postów
  • SkądMyszków

Napisano 13 luty 2013 - 12:39

Rama ma lekki slopping. W poziomie jest to 605 mm.

#36 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 13 luty 2013 - 13:23

danielasu2 Ty to chyba nie masz wyjscia, dluzszych ram spec nie robi :-D
Ale przy 189cm 605, to imo troche duzo.

#37 danielasu2

danielasu2
  • Użytkownik
  • 523 postów
  • Skądirlandia

Napisano 13 luty 2013 - 13:50

Tak , tyle ze jeździłem na 585 mm z mostkiem 135 mm i tez było dobrze, zreszta dłuższe mostki bardziej mi się podobają , rower staje się bardziej agresywny, zreszta nie wpływa to na pogorszenie komfortu.
Pytałem właśnie o te poziomą be tez wydała mi się ta ramka duża .
Ale każdy ma własne predyspozycje. Ja od zawsze jeździłem na mniejszych rowerach z racji wzrostu i tak już zostało .
W każdym razie rowerek kolegi pierwsza klasa o czym już pisałem .

#38 xcracer

xcracer
  • Użytkownik
  • 391 postów
  • SkądMyszków

Napisano 14 luty 2013 - 08:13

Z uwagi na to, że mam długie ręce zawsze najlepiej czułem się na długich rowerach. Po małych korektach pozycji i zmianie mostka teraz czuję się ja na rowerze szytym na miarę ;-)

danielasu2 dzięki za słowa uznania :->