Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna pomoc w sprawie sztycy


24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 29 październik 2016 - 16:32

To moja aukcja.

Niby dlaczego miałbym się bawić w oszusta i sprzedawać "Chiny" jako oryginał"?

 

http://www.cyklomani...rey,id5926.html

Jeśli nie mają na miejscu, powinni szybko sprowadzić od dystrybutora (Dema).

 



#22 zorg7603

zorg7603
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 30 październik 2016 - 08:59

Rynek zalany jest chińskimi podróbkami. Nie jestem w stanie odróżnić podróbki od oryginału, stąd wątpliwość i ostrożność. Tym bardziej że osoba sprzedająca też może nie mieć świadomości sprzedaży chińczyka. Koszyk na bidon z Chin? Ok. Sztyca, kierownica czy mostek to jednak coś zupełnie innego i to raczej nie tyle w kwestii finansów, co bezpieczeństwa.
Odnośnie sztycy FSA. Cena rynkowa jest z kosmosu. Wolał bym znaleźć coś w rozsądniejsze cenie. Cena sztycy z Twojej aukcji była by akceptowalna, ale rozmiar nie ten...

#23 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 30 październik 2016 - 14:56

"Osoba sprzedająca" wie,że to oryginał. Gdyby było inaczej, w opisie aukcji nie byłoby słowa "oryginał".
Jeśli ceny za oryginalne produkty są dla Ciebie z "kosmosu",pozostaje Ci "chińczyk".

#24 zorg7603

zorg7603
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 30 październik 2016 - 18:07

Sorry, ale to co piszesz to bzdura. Mam sztyce karbonową, firmową, ze sklepu za 299zl 31,6 350mm o wadze 190gr. To jest dobra cena, a przy niej 650zl to cena z kosmosu.
"Osoba sprzedająca", co odbierasz osobiście, czasami wie, a czasami nie. W większości wie ze nie, ale bezczelnie kłamie. Nie prawda? Polecam sprawdzić dla przykładu kaski Speca na Allegro czy  OLX. Same "oryginały" w kolorystyce odpowiadającej ofercie z Aliexpress, a zdecydowanie odbiegającej od tej ze strony Speca

#25 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 30 październik 2016 - 19:01

Nie interesują mnie podróbki  więc nie skorzystam z Twojej rady i nie będą tracił czasu na ich sprawdzanie na  "Allegro czy OLX".

Jeśli za "firmową" sztycę uznamy jakiegoś Accenta, to faktycznie może i tyle kosztuje.

 





Dodaj odpowiedź