Skocz do zawartości


Zdjęcie

kolka


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 men behind

men behind
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądRadom

Napisano 23 styczeń 2009 - 02:19

Witam serdecznie!Mam problem i szukam pomocy,prośba moja dotyczy mojej kolki pod lewym żebrem(5cm.),na linii serca,która występuje po przejechaniu ok.70km-100km,po krótkim ok.5 min.odpoczynku ustępuje,ale zdarza się,że nie na długo.Czym może być spowodowana i jak zapobiec?Z góry dziękuję.ps.niedługo wiosna :lol:

#2 Gosc_rysiek_*

Gosc_rysiek_*
  • Gość

Napisano 23 styczeń 2009 - 06:38

U mnie, to była wątróbka-silimarol

#3 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 23 styczeń 2009 - 10:33

Wątróbka jest po prawej. Masz ból na wysokości serca, czy na dole pod łukiem żeber? pozdr

#4 men behind

men behind
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądRadom

Napisano 23 styczeń 2009 - 15:24

kolka na dole pod łukiem żeber,dzięki za pomoc,pozdr!

#5 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 23 styczeń 2009 - 15:36

Może to być trzustka.

#6 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 23 styczeń 2009 - 16:23

Nie podejrzewam trzustki w tym wieku, prawdopodobnie dostajesz kolkę spowodowaną wysiłkiem. Lekarstwa na to nie ma , oprócz systematycznego treningu, na początku sezonu lub poza sezonem nie możesz się przeforsować. pozdr

#7 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 24 styczeń 2009 - 23:47

A nie lepiej iść do lekarza? Troszke bez sensu się radzić w takiej sprawie na forum... iść przebadać się, ewentualnie leczyć i tyle...
[apropo kolki to niemam pojęcia jak można dostać takowej na rowerze- koledzy czasem dostają- i jak można dostać skurczu- raz w życiu miałem ;) i to jak na forum(rowery.org) pisałem ;)]

#8 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 25 styczeń 2009 - 21:23

Pomyśl jak różne są organizmy, to i pojęcie na takie przypadłości Ci się zmieni. Możesz się tylko cieszyć, że Cię one nie dopadają. pozdr



Dodaj odpowiedź