Skocz do zawartości


Zdjęcie

Test


127 odpowiedzi w tym temacie

#61 annior

annior
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • SkądOświęcim

Napisano 07 sierpień 2013 - 20:28


 

O to samo chciałem zapytać. Otwiera się pierwsza strona tematu...
 
Druga sprawa: ślepy jestem czy nie ma opcji ustawienia ważności postu ?

 

Żeby przeskoczyć od razu na koniec tematu trzeba wybrać tę stronę ze strzałką w prawo. Pod "Mój Dzisiejszy Trening" jest 1 2 3 116> ; wybieramy 166>

To samo tyczy się przechodzenia na pierwszą i ostatnią stronę tematu, obok stron są znaczki << i >>, odpowiednio przenoszą : )

Zobaczymy jak to będzie wyglądało za jakiś czas.. Chociaż wolałem starsze, wszystko było na swoim miejscu :)

#62 Mediana

Mediana
  • Użytkownik
  • 410 postów
  • SkądLublin

Napisano 07 sierpień 2013 - 22:44

Na smartonie mobilne forum nie czytelne, po tych zmianach na fonie oglądam forum tylko w wersji na komputer - Galaxy S IV.

Pozdr.
M...

Merida Scultura Disc 6000 - Black  Power :)


#63 Gorthin

Gorthin
  • Użytkownik
  • 252 postów
  • Skąd~

Napisano 08 sierpień 2013 - 08:42

A czy tylko ja mam w nowej zawartości aż 24 srony nowych postów?



#64 deschek

deschek
  • Administrator
  • 113 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 sierpień 2013 - 08:49

Na smartonie mobilne forum nie czytelne, po tych zmianach na fonie oglądam forum tylko w wersji na komputer - Galaxy S IV.

Pozdr.
M...

Na jakiej przegladarce przeladasz wersje mobilna?


You see lots of happy cyclists. When was the last time you saw a runner smiling?


#65 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 08 sierpień 2013 - 12:39

deschek jak mozesz wlacz mozliwosc usuwanie postow w giełdzie  i linki allegro


SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#66 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 sierpień 2013 - 14:33

Na jakiej przegladarce przeladasz wersje mobilna?

Opera mini albo mobile.

Może choć fani taplatalk są zadowoleni.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#67 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2013 - 16:29

Więc nasze nowe Forum to jednak badziewny plastikowy produkt z taśmy:

http://forum.infor.p...acych-pod-rzad/

Akurat tak mi się rzuciło w oczy, gdy szukałem informacji by bronić się przed niecnymi praktykami mojego pracodawcy-wyzyskiwacza.

 



#68 czmiel

czmiel
  • Użytkownik
  • 471 postów
  • SkądWlkp

Napisano 08 sierpień 2013 - 17:22

@Marvelo

A Ty sie  choinki urwałeś, czy jak? Poprzednia wersja też była "badziewnym plastikowym produktem z taśmy", tylko jej już w sieci nigdzie nie znalazłeś, bo była przestarzała. Jeśli zresztą nie zauważyłeś forumrowerowe.org ma ten sam skrypt. Nie myślisz chyba zresztą, że ktoś specjalnie zrobi skrypt dla jakiegoś forum szosowego. To kosztuje. Dużo kosztuje.

 

Ludzie przestańcie biadolić, a mówcie, co należy poprawić. Takie pitolenie do niczego nie doprowadzi.

 

Z mojej strony prosiłbym o załatwienie następującej kwestii. Gdy wchodzę w jakiś temat to albo przenosi mnie do pierwszego postu (po kliknięciu na temat) albo do ostatniego (po kliknięciu na datę). A może da radę zrobić, by przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego postu?



#69 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 08 sierpień 2013 - 18:10

http://www.forum.pro-cycling.org/

nadal "nadaje na starych taśmach"  ;)



#70 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2013 - 19:16

@Marvelo

A Ty sie  choinki urwałeś, czy jak? Poprzednia wersja też była "badziewnym plastikowym produktem z taśmy", tylko jej już w sieci nigdzie nie znalazłeś, bo była przestarzała. Jeśli zresztą nie zauważyłeś forumrowerowe.org ma ten sam skrypt. Nie myślisz chyba zresztą, że ktoś specjalnie zrobi skrypt dla jakiegoś forum szosowego. To kosztuje. Dużo kosztuje.

 

 

Tak, urwałem się z bardzo wysokiej choinki, a w ogóle to nie jestem z tego świata. Komputery to dla mnie zło konieczne i mam wstręt do wszystkiego, co z nimi związane. Skrypt to dla mnie wciąż podręcznik akademicki.

 

A  plastik kiedyś był wyższej jakości. Obecny to cienizna, która wprawdzie błyszczy się z daleka, ale pęka przy byle dotknięciu.

 

Konkretna uwaga - proszę bardzo: Dlaczego nie zostały przeniesione informacje w profilach użytkowników (wiek, miejscowość, płeć)?

Chciałem to uzupełnić (osobiście też wolę wiedzieć, z kim mam do czynienia i czy ktoś może mieszka w mojej okolicy), ale obecnie nie da się podać wieku bez ujawniania dokładnej daty urodzenia, a miejscowości w ogóle nie znalazłem.

 

Druga rzecz: Kiedyś w profilach była podana informacja pozytywna ("pomógł"), a teraz tylko negatywna ("punktów ostrzeżeń").



#71 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 09 sierpień 2013 - 09:56

Miejscowość podajesz w polu "Skąd" prawie na samym dole (pomiędzy płcią, a zainteresowaniami). No i faktycznie przydałoby się móc ukryć datę urodzenia.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#72 deschek

deschek
  • Administrator
  • 113 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 sierpień 2013 - 11:58

Hej, wszystkie Wasze uwagi sa brane pod uwage, funkcjonalnosci typu "Pomogl" powroca, tak samo wroca pola z profilach.


You see lots of happy cyclists. When was the last time you saw a runner smiling?


#73 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 sierpień 2013 - 12:13

Też na poprzednim forum jak wchodziłem w nieprzeczytane posty od razu po kliknięciu w dany temat przenosiło mnie do pierwszego nieczytanego postu w temacie, tu tego nie ma.

 



#74 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 sierpień 2013 - 12:57

@virenque - dokładnie. To chyba największy problem na ten moment.

Druga mała niedoróbka jest widoczna przy cytowaniu wypowiedzi. Jeżeli zaznaczy się odpowiedź do zacytowania, zmieni jej treść (np. żeby ją skrócić), to niemożliwe staje się przejście poza ten cytat i dopisanie własnej odpowiedzi pod spodem. Potrzebne jest włączenie trybu BBcode i wyedytowanie odpowiedzi ręcznie. Obawiam się jednak, że jest to większy problem, wynikający z błędu w samym oprogramowaniu forum...


Mimo to jestem mocno za zmianą. Zawsze będą niezadowoleni i zawsze będą drobne potknięcia w pierwszych dniach, ale ogólnie zmianę oceniam na plus :)

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#75 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:36

nie moge pisać od 10 minut na S-Boxie jak został ukryty w zakładke. Prosze naprawić . POZA TYM COŚ ZA SZEROKIE TO FORUM JEST , nie miesci sie na ekranie w poziomie w standardzie

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#76 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 09 sierpień 2013 - 22:13

Też mam problem. Zauważyłem, że jak klikam ENTER, to wypowiedzi się nie publikują. Muszę klikać "ręcznie" myszką na przycisk...



#77 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 sierpień 2013 - 02:53

a w opcjach wyświetlanie pełnego SB mam zablokowane , czego sie nie da zmienić.
prosze też to odblokować.

przycisk SHOUT nie działa też.

prosze potraktować to jako pilne , gdzyż z SB głównie korzystam

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#78 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 10 sierpień 2013 - 07:13

Proponuję zrobić czystkę w swoich przeglądarkach czyli wyczyścić ciasteczka, pamięć itd. 



#79 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 11 sierpień 2013 - 13:27

Totalna kpina jeśli chodzi o wersję na telefony..

 

W wersji mobilnej forum nie ma shoutboxa {albo ja nie widzę} a jak klikam "wersja komputerowa" to na smartfonie nie ma mozliwości w operze mini przewijać SB - mimo wyczyszczenia ciasteczek i innych pierdół..



#80 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 11 sierpień 2013 - 13:29

ps. i czy możecie zrobić tak by w shoutboxie nie pokazywało okna YT tylko wklejony LINK do filmu ? totalnie sie wszystko rozjeżdża..





Dodaj odpowiedź