Mi też propozycje Bastiana przypadły do gustu. Jestem za.

Logo Forum
#22
Posted 08 August 2013 - 22:37
Przecież ta czcionka to porażka. Usuniecie strusia z loga to też nie jest zły pomysł ze względu na Warner Brothers.

#23
Posted 09 August 2013 - 13:06
W wersji Bastiana czcionka naprawdę jest nieczytelna. Logo to chyba z definicji ma być coś łatwego do zapamiętania, te propozycje nie są. A tak w ogóle to dzisiaj się dowiedziałem, że w obecnym logo forum znajduje się struś :-)
http://www.radello.pl - odżywki Dextro Energy / Honey Stinger / Huma Gel / Nuun, kosmetyki Sportsbalm / Bodyglide - bezpośrednio od dystrybutora/importera
#24
Posted 09 August 2013 - 15:29
Zapodaje moją 2.propozycję - prosta czcionka, mały akcent rowerowy.
logo-fsorg.png 51.87KB
2 downloads
Mam też pomysł by nad zielonym pasem umieścić jakieś trzy szosowe ikonki np. kier. baranek, kask czasowy, ramę którą znacie (lub coś innego charakterystycznego dla szosówek - może jakiś bucik ładny.
#25
Posted 09 August 2013 - 15:45
Wiem, że projekty są jakie są, ale jeżeli któryś przypadnie do gustu to mogę je poprawić.
Attached Files
#26
Posted 09 August 2013 - 17:34
Osobiscie to bym darowal sobie w logu tego strusia, moze czas na jakies powazne logo z kopytem, typowo kolarskie strus to raczej do zoo :-D
#27
Posted 09 August 2013 - 18:14
Dlaczego ja nie mam dostępu do grafik? Nie mogę ich oglądać, bo niby nie mam uprawnień...
#28
Posted 09 August 2013 - 21:14
Bury, on 09 Aug 2013 - 17:14, said:
Dlaczego ja nie mam dostępu do grafik? Nie mogę ich oglądać, bo niby nie mam uprawnień...
Widać użytkownicy stwierdzili, że moderacja za dużo narozrabiała ;-) i odebrali władzę.
Lud na barykady :-D

#30
Posted 26 August 2013 - 18:33
Uważam, że nad napisem wystarczy poprostu rower wyścigowy w całości o jak najbardziej charakterystycznych kształtach (przede wszystkim kierownica szosowa) aby nie przekombinować. Logo powinno być proste i czytelne.
O! Widzę, że wykasowano moją sygnaturę. To znaczy, że jej treść dotarła. Bardzo mnie to cieszy.
#31
Posted 26 August 2013 - 18:42
Moze czas juz wybrac jakies logo bo znowu bedzie jak kiedys, ze strojami Forumowymi projekt byl ale zaginol :-D
Reply to this topic
