Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piasty Miche


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 domino

domino
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • SkądPabianice

Napisano 13 kwiecień 2009 - 16:36

Witam!!!
Przeglądając net natknąłem się na piasty Miche Racing Box - zna ktoś ten wyrób??? Może ktoś używa, jakieś doświadczenia itp.
Pozdrawiam!!!

#2 dyki

dyki
  • Użytkownik
  • 323 postów
  • SkądTwickenhamus

Napisano 13 kwiecień 2009 - 22:29

Co prawda nie jezdzilem na tych piastach, ale moj kumpel zbudowal pare kompletow na tych piastach. Z tego co mi mowil to, to sa troche ciezkawe, ale wykonczenie jak na ich cene jest bardzo dobre. Tocza sie plynnie; wytrzymuja pare lat. Z pewnością wytrzymają wiecej niż piasty Shimano z niższej półki.

#3 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 13 listopad 2009 - 12:00

Odkopie trochę temat.
Wie ktoś czym różnią się oba modele? Waga, wygląd identyczny. Gdzie tkwi haczyk?

Miche Primato Syntesi
Miche Racing Rox

Jak te piasty można ocenić w porównaniu do piast Novatec'a 245 i 88 gr?

#4 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 13 listopad 2009 - 12:10

Ja kupilem Miche Racing box. Jeszcze ich nie widzialem na zywo, bo nie bylem w firmie kilka dni, ale...na zagranicznych forach pisza pochlebne opinie. W zasadzie, jak ktos sklada kola na beben campy to za bardzo nie ma alternatywy - stare piasty Campy sa drogie i czesto niedostepne, Novatec jest sredni, DT Swiss drogi.

#5 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 13 listopad 2009 - 13:12

Wie ktoś czym różnią się oba modele? Waga, wygląd identyczny. Gdzie tkwi haczyk?

Myślę, że na Racing napisy to naklejka lub nadruk, na Sintesi wykonane laserowo na anodzie. Jeśli "bebechy" te same, to jedyna różnica.

Jeżdżę na Sintesi 3 sezony - zero problemów.

#6 tr

tr
  • Użytkownik
  • 214 postów
  • SkądW-wa

Napisano 13 listopad 2009 - 13:24

Jeździłem z tylną piastą Racing. W Mtb, bez obsługowa. Przebieg szacuję 2000 -3000 km. Nie wiem co ma w środku :-) niepotrzebne były interwencje.
Zastrzeżenia mam do gumowej uszczelki od strony bez bębenka. Z czasem zniekształciła się nie gwarantując uszczelnienia kontaktowego. Sama z siebie. Kiepski materiał - taka plastik guma. Nie była lekka koło 622 trekingowe na zwykłych szprychach ważyło 1350 g, możliwe nawet, że bez zacisku. Obręcz nie ważyła 700 gramów, myślę że jakieś 550- 600.

#7 tr

tr
  • Użytkownik
  • 214 postów
  • SkądW-wa

Napisano 13 listopad 2009 - 14:10

Przepraszam mój błąd napisałem o piaście Miche Team a nie Racing, już nie mogę edytować poprzedniej wiadomości.

#8 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 13 listopad 2009 - 15:17

Czyli generalnie piasty godne polecenia. Dzięki za opinie.



Dodaj odpowiedź