Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sb


69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:16

kris wez ty sie delikatnie mowiac odstosunkuj  co ? ;)  czy to moja wina ze jak wklejam linki z tube to wskakuje cale okno ? ... poza tym jak piszesz bzdury to ci nikt tego nie wypomina , bo tam kazdy pisze to o czym chce, to nie jest ani smietnik ani tez forum tylko krzykacz, SB , czy nazwij to sobie jak chcesz ...

 



#22 pitero

pitero
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • SkądSzydłowiec

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:18

Nie wytrzymam. Drugi dzień jakaś smoła z tym SB. Ktoś pisze o luźnych rozmowach.

Ludzie luźna rozmowa, a napier....lanie całymi ekranami emotiokony to nie jest rozmowa.

 

Czy mógłby ktoś z tym zrobić porządek ?



#23 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:18

nie twoja, dlatego nie jeden raz pisałem do adminów żeby to jakos zmienili bo psuje to nie tylko sb ale i na forum niepotrzebne to - link wystarcza

 



#24 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:19

no z tymi mordami to przeginka byla ....



#25 pitero

pitero
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • SkądSzydłowiec

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:21

Czy ja wyraziłem się dostatecznie jasno ? Całymi ekranami ... nie pojedynczą buźką, tudzież potrójną.



#26 kubens

kubens
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądPodhale

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:22

a propo tych emotek, to że napislaem jednego shouta więcej emotek to odrazu śruba musial napierdzielić ich 2 miliony ? !
a z tymi emotkami dalem tego shouta dlatego bo śmieszna akcja wynikła  na sb i tyle. I jeden shout by sb nie zblokowal , więc Kris nie gadaj glupot i nie zwalaj wsyztskiego na mnie....



#27 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:23

napisz zazalenie na srube do admina ...:0



#28 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:26

sruba tu przegial nikt inny ...



#29 kubens

kubens
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądPodhale

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:30

niech Ci tylko przypomnę kto zaczął:

 

1gyjh.png

 

jesteś więc prowodyrem tej jakże głupiej akcji. daruj sobie zdziwienie i obronę SB.. tak samo jak jemu i  Tobie nalezy się po prostu ban... i na miejscu adminów długo bym się nie zastanawiał.. później takie trolle psują całe forum


i jeszcze jedno kris. Widzę że jestes WIELCE PRZEKONANY ŻE TO JA ZACZĄŁEM TĄ CAŁĄ AKCJE WALENIA BUŹKAMI NA BOXIE,  ale Ci powiem że się mylisz. A jeśli nadal będziesz uwazal że to ja , to moze sięgnij tam do archwium , pogrzeb tam trochę i się przekonasz kto tam buźkami już walił nieźle.....



#30 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:33

kubens szczerze mowaic to Ty zaczeles pierwszy, dopiero teraz zauwzylem , w twoje slady poszedl sruba :D hehe

 



#31 kubens

kubens
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądPodhale

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:36

ja ? !  to moze i ty maroco tam luknij w archiwum ? jak juz tak kazdy gada  i jest świecie przekonany ze to ja ?



#32 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:36

a mozesz sobie lukanc dokladnie , caly czas tam jest i nie musze sie tu tlumaczyc bo mnie ten Box szcezrze mowiac to lotto  ;)



#33 kubens

kubens
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądPodhale

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:38

nie chodzi mi to co aktualnie wyswietla  box , tylko GŁĘBIEJ MOZE LUKNAC W ARCHIWUM ? nawet pare dni wstecz ? kto zaczynal nawalac buźkami już ?  i wgadac sobei tu nie dam ze to ja to zaczalem...



#34 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:42

Panowie k... za mało k... 

k....!!!!



#35 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:48

odbanujcie tego Boxa tam ...a wy tu nie swirujcie wiecej z tymi mordami i sprawa zalatwiona .


  • kubens lubi to

#36 jano_3

jano_3
  • Użytkownik
  • 1982 postów
  • SkądWwa

Napisano 20 wrzesień 2013 - 08:26

Administracja milczy, a szkoda, bo z 2 słowa wyjaśnienia by się przydały i nic więcej.

 

Ja lubiłem sobie wejść i normalnie pogadać, a czasem były nawet jakieś ciekawe rozmowy na tematy zupełnie niezwiązane z rowerem, oczywiście było też sporo głupiego gadania. Ale gadanie (nawet głupie) to nie walenie buźkami na cały ekran.

Dla mnie rozwiązanie jest proste, odblokować, a tym co zrobili głupoty dać jakiś urlop wypoczynkowy i tyle.

 

Swoją drogą poziom inteligencji niektórych rozbraja. Pamiętam, że jak x lat temu wchodziły chaty to ludzie rozmawiali, a nie rzucali buźkami. Internet ma już tyle lat, a niektórzy dalej niewyżyci i jak dzieci, a najgorsze, że są to ludzie z dowodami osobistymi, którzy chociażby mogą głosować.

 

Kris nie przeklinaj na forum (nawet jak coś Cię bardzo denerwuje), bo zniżasz się do poziomu ludzi od buziek.

 

Pozdrawiam.



#37 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 20 wrzesień 2013 - 09:18

nawijajcie tutaj  poki nie odblokuja, wpisujcie tylko swoje nicki :D

 

http://czat.polskastrefa.eu/kolarstwo



#38 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 21 wrzesień 2013 - 12:57

tylko mnie 3 dni nie było.. i już rozyebali sb... pogratulować... 

Kris, rozumiem, że Tobie SB słuzy do ważnych tematów? wklejania kilka razy swoich relacji z treningu dokoła sracza i namawiania innych do czytania... okej... wklej raz, tez starczy. 

SHOUTBOX wolno tłumaczone z angielskiego to takie miejsce w którym można się "wykrzyczeć" ... oczywiście z przyjętymi niewygórowanymi limitami. 

Nie ważne kto zaczął, ważne kto poniesie tego konsekwencje, śrubka nawalił chyba z 15 postów samych minek i to jemu nalezy się BAN. 

 

PS. Zróbcie ograniczenie np 3 shouty pod rząd to max, jak ktoś da więcej to ostrzeżenie, 3 ostrzeżenia ban...


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#39 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 21 wrzesień 2013 - 14:01

Moze czas juz odblokowac tego SB i zrobic ograniczenia i tyle w temacie


SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#40 kubens

kubens
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądPodhale

Napisano 21 wrzesień 2013 - 14:38

o haligówka dobrze powiedział...
kris zachowujesz  sie teraz jak jakiś święty... a przyjdzie to sam wklejałeś po pare razy te same linki z teningow.
Zresztą zachowujesz się teraz jak jakieś niewiniątko , jakbys zawsze tylko wszystko co ważne tam pisał.





Dodaj odpowiedź