Skocz do zawartości


Zdjęcie

Romet Sport I Super - Kolory I Naklejki


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Crimson Ghost

Crimson Ghost
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądŁomża

Napisano 19 październik 2013 - 12:46

W jakich kolorach były produkowane Sporty i Supery? Czy da się jakoś teraz dobrać ich odpowiedniki w zwykłych lakierniach samochodowych?

 

Dodam, że mój Super to ta początkowa wersja na Reynoldsie 531 zatem, czy naklejki dostępne w tej chwili na allegro będą do niego pasowały 'epokowo' czy trzeba robić te z szablonów?



#2 tompajk

tompajk
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 listopad 2013 - 22:21

Z tego, co mi przychodzi do głowy to tak by to wyglądało:

Sport: 1) wczesne:ciemny zielony, niebieski, wiśniowy- metalik z małą zawartością ' brokatu', pomarańczowy. 2) środek i koniec produkcji: jasny niebieski metalik, beżowy metalik, pomarańczowy metalik; ramy dwubarwne, kolory nie metaliczne z płynną granicą: niebieski+ biały/ czerwony.

 

Super: tak jak dla Sport 2).  Paleta metalicznych lakierów Motip do Deawoo i Fiatów wydaje mi się dobrym odwzorowaniem.

 

Koniecznie dołącz zdjęcie ramy! 



#3 Crimson Ghost

Crimson Ghost
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądŁomża

Napisano 11 grudzień 2013 - 22:57

Dzięki ;)
Mój Super nie dostał oryginalnego lakieru, wygląda jak narazie tak. Zielony metalik z palety Opla:

71vf.jpg

 

Ale mam kolejne pytanie. Jaką nazwę ma ten lakier? Chciałbym swojego Sporta pomalowac na właśnie ten i szukam jakiegoś odpowiednika.

 

80928869_1_644x461_romet-sport-fix-ostre

 



#4 Zweitakter

Zweitakter
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 15 grudzień 2013 - 08:19

szkukasz odpowiedznika idz do mieszalni lakierów, tam bezstresowo dorobia ci farbe pod orginał ....





Dodaj odpowiedź