Skocz do zawartości


Zdjęcie

Supermaraton - Żądło Szerszenia 2014

Trzebnica woj. dolnosląskie

173 odpowiedzi w tym temacie

#161 emty13

emty13
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • SkądGoszcz/Wrocław

Napisano 28 kwiecień 2014 - 18:34

Jak tak wszyscy chwalą i pozdrawiają to i ja pozdrowię w szczególności adazz'a za pomoc w zrobieniu roweru, bo bez Ciebie mój start byłby tylko na papierze oraz woodiego za wspólnie przejechany maraton. Nie wiem jak Ty, ale ja dałem z siebie ile mogłem i na ostatnich 5-8 kilometrach wysiadłem. Mimo wszystko fajnie się jechało ;) Jak na gościa, który 3 lata temu kupił sobie rower a zaczął trenować jakieś 1,5 roku temu to czas 4;22 jest dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem. Do zobaczenia za rok na Szerszeniu!



#162 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 28 kwiecień 2014 - 20:00

Ja starałem się jechać tak żebym nie zdechł na górkach, ogólnie jestem zadowolony. Dobrze z żarciem wyszło i nie brakło energii tylko te nogi sie trochę zakwasiły. Szkoda, że tylko 4ech nas z początku jechało.


u2250y2014v3.gif


#163 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 28 kwiecień 2014 - 20:20

Panowie, było koło trzymać jak się widzieliśmy na trasie :)



#164 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 28 kwiecień 2014 - 21:07

No przecież jechaliśmy razem dopiero na końcówce odjechałem ostatkami energii. Chodzi bardziej o to że musieliśmy się kwasić od samego początku we 4ech. Jakby było więcej  koników to i więcej sił na górki by było.


u2250y2014v3.gif


#165 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 29 kwiecień 2014 - 05:37

woody - to raczej plus, że cały czas jechaliście we 4 - ja jechałem sam przez 1,5 h - trzech do pomocy to marzenie :)



#166 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 29 kwiecień 2014 - 06:19

no a 10 do pomocy to już w ogóle rewelacja :)


u2250y2014v3.gif


#167 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 29 kwiecień 2014 - 13:31

"oczywiscie,że była cała masa kolarzy na trasie nie startująca w wyścigu. Nawet skorzystałem z pomocy takiego żeby podciągnąć do grupy."

Jaja jak berety. Szkoda, że Kwiato nie miał na Liege Bastogne Liege jakiegoś pomocnika czającego się w krzakach kilkanaście km prze metą.

I ludzie się jeszcze tym chwalą.



#168 patolog

patolog
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • SkądWa-wa

Napisano 29 kwiecień 2014 - 13:44

Ja nie wiem czy sie chwalę czy nie. Po prostu jakiś człowiek mnie dogonił, a ja pojechałem z nim. Zawsze to lżej, to ne triathlon, ze nie wolno:)


Kudos!


#169 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 29 kwiecień 2014 - 16:35

Ja nie wiem czy sie chwalę czy nie. Po prostu jakiś człowiek mnie dogonił, a ja pojechałem z nim. Zawsze to lżej, to ne triathlon, ze nie wolno:)

 

Padlem.. Szczyt bezczelności. W regulaminie supermaratonów jasno widnieje zapis o zakazie pomocy ludzi z zewnątrz, w tym jak sie rozumie, ludzi na rowerach nie uczestniczących w wyścigu!



#170 patolog

patolog
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • SkądWa-wa

Napisano 29 kwiecień 2014 - 17:12

Pomoc w postaci zamierzonej-oczywiście tak, ale nie mi oceniać osoby na rowerach. A może jechał w zawodach tylko mu numer spadł. Kwestia interpretacji a nie bezczelności.

Po jajach z losowaniem grup, wszelkie kwestie kwestie regulaminu pomijam.


Kudos!


#171 votecannon

votecannon
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 maj 2014 - 21:41

U mnie w grupie też niezły koń jechał. Nogę niezłą miał  jak weszliśmy w ostry zakręt i się dziura zrobiła to we 3ech ledwo go dogoniliśmy. Jechaliśmy razem aż  złapał kapcia i później ponoć drugiego.Szkoda bo  dawał niezłe zmiany pomachałem mu  przed prababka jak nas wyprzedzał....... Pozdrawiam kolegę 73   :)

 

Witam.

rzeczywiście złapałem kapcia. niestety zbyt szybko naprawiłem i nie sprawdziłem dokładnie opony. okazało się, że wbił sie w nią kawałek asfaltu!@#$% po zrobieniu przejechałem kilometr i znów guma...... szkoda było patrzeć jak odjeżdżacie... no ale sprawdziłem oponę dokładniej i usunąłem awarie. Odtąd właściwie goniłem, czyli przeszło 100km. Dzięki za wspólną jazdę koledze z nr 114. Dawaliśmy równe zmiany i tak dojechaliśmy do końca.

W przyszłym roku zakładam lepsze opony i rozprawiam się z Żądłem ;)

Pozdrawiam wszystkich z grupy startowej



#172 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 03 maj 2014 - 17:18

ot tak mimo chodem sobie wytłumaczyli ustawki grup ...

http://supermaratony...rup-startowych/

 



#173 patolog

patolog
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • SkądWa-wa

Napisano 04 maj 2014 - 09:07

No teraz wszystko jasne. Chwilowe niedogodności to były, choc zalecaną metodą było losowwanie:)


Kudos!


#174 Gosc_szymas_*

Gosc_szymas_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2014 - 13:26

Poruszacie temat startowania w maratonach i innych imprezach półzawodowców. Porządek był w latach 80 i 90 tych że jednymz  warunków dostania licencjio masters oprócz wieku 30 lat było że nie miało się przez 5 lat licencji kolarza UCI innej w tedy seniorskiej po prostu.

 

Tompoz





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Trzebnica, woj. dolnosląskie