Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najpiękniejsze Rowery I Ramy Z Całego Świata :)


421 odpowiedzi w tym temacie

#421 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 350 postów

Napisano 08 czerwiec 2021 - 16:46

To co napisałeś jest nieprawdą. Prosi wożą torebki, wożą pompki, jeżdżą na oponach z dętkami, które nieraz sami zmieniają na poboczu, sami myją rowery i smarują łańcuch w rowerach dalece droższych niż najdroższy rower na tym forum, a w kieszonkach wożą kanapki z serem i keczupem i przede wszystkim się nie spinają. Wystarczy zerknąć na instagramy kolarzy, żeby to obczaić.

Wóz techniczny tylko czasami jedzie za zawodowcami i to zazwyczaj dotyczy lidera (gdy jedzie trening solo) albo treningu grupowego.

Ja ostatnio bez napinki całkowicie. We czwartek sobie pojechałem na święty krzyż w Świętokrzyskim, usiadłem na ławce wyjąłem dwie kanapki z serem i zacząłem się zajadać

To chyba już kategoria M40 tak na mnie działa, zacznie się zaraz kolarstwo romantyczne...

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

#422 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 1575 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 czerwiec 2021 - 21:26

Stałe wyposażenie roweru najlepiej jak jest ... stałe. Jedna rzecz to pamiętania mniej do zabrania :) Kwestia realizacji to już inna kwestia: torebka, bidon, schowek w ramie - co tam komu pasuje.

Liczę że kiedyś doczekam się jeszcze jednego gniazdka do ładowania tych wszystkich gadżetów przytroczonych do roweru :P Chociaż trend jest raczej odwrotny - czyli brak kabli.
  • arturooo3 lubi toDodaj odpowiedź