Skocz do zawartości


Kask Specialized, Pomoc W Wyborze

kask specialized kolarski szosowy 400zł 300zł 200zł

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 27 grudzień 2014 - 22:50

Witam, dotychczas jeździłem w kasku Mango Escape, gdyż lubię jak kask nie siedzi mi aż za głęboko na głowie, czyli nie ma tych boków. Hmm, na sezon na kask będę miał do wydania do 400zł, choć miło będzie jak wydam mniej, ale kask ma być wygodny i przewiewny w upały.

Sprawdźcie to i się odnieście, oraz dawajcie inne propozycje.

http://www.rowery-ry...monix-2014.html

http://www.specializ...helmets/echelon

 

Dzięki, pozdrawiam :)



#2 patolog

patolog
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • SkądWa-wa

Napisano 27 grudzień 2014 - 23:04

Spec ma brzydkie kaski. Nie lepiej Rudy albo Giro?


Kudos!


#3 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 27 grudzień 2014 - 23:08

No właśnie spójrz. Te speca to mi się w miarę podobają, a nie podobają mi się te płaskie z przodu. Tylko czy poza tym, że Giro, albo Rudy będą ładniejsze to będą one tak samo wygodne jak Spec , czyli podobnie leżą na głowie i się dopasowują ? Bo wiele osób na moje wymagania właśnie poleca Speca, ponieważ lubię jak kask zajmuje mało miejsca na głowie.



#4 marcin.

marcin.
  • Użytkownik
  • 325 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 27 grudzień 2014 - 23:09

z tego byłbyś na pewno zadowolony

http://www.decathlon...id_8304985.html

 

tylko nie wiem czy nie za tani.



#5 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 27 grudzień 2014 - 23:10

Za tani nigdy nie jest jeśli chodzi dosłownie. Gorzej jeśli chodzi, że jeśli za tani to może jest za słaby czyli mniej wygodny i przewiewny ? 



#6 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 28 grudzień 2014 - 18:25

Bardzo podobają mi się kaski Speca, przypominają mi Muscle Car'y :) Byłem w podobnej sytuacji co Ty. Chciałem kupić Echelona II, ale facet w serwisie Speca, do którego oddawałem rower odradził mi. Powiedział żebym dołożył trochę i kupił Propero. Tak też zrobiłem. Dałem ~75E, więc wyszło nawet taniej niż podałeś w linku. Nie żałuje podjętej decyzji. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam ;)



#7 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 28 grudzień 2014 - 19:55

Duża różnica jest między Properonem, a Echelonem ? Gdzie kupić taniej, w takim razie ? :)



#8 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 28 grudzień 2014 - 21:08

Ja kupowałem na necie. Bezpieczeństwo w kasku będzie takie samo, wykonanie kasku pewnie też jest takie samo. Podobno jest lepsza wentylacja głowy, ale tego nie mam jak sprawdzić :) Dla mnie Propero jest jednym z ładniejszych kasków jakie można kupić (w tych pieniądzach). 



#9 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 29 grudzień 2014 - 15:53

Dzięki ! Teraz mam rozeznanie i na sezon będę wybierał kask Speca :)



#10 extremepl.rw

extremepl.rw
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 27 luty 2015 - 19:57

Można odświeżyć temat? Możecie polecić jakiś fajny z wyglądu, wygodny i trwały kask do 400 pln?



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kask, specialized, kolarski, szosowy, 400zł, 300zł, 200zł