Skocz do zawartości

Oświetlenie.Jakiego używacie?

1729 odpowiedzi w tym temacie

#1721 cowall

cowall
  • Użytkownik
  • 25 postów
  • SkądWarszawa

Napisano wczoraj, 08:21

Ten bontrager to chyba najlepsze oświetlenie miejskie jakie widziałem. Wzbudziły te lampki moją ciekawość ze względu na idealne oświetlenie w każdych warunkach. Ciekawi mnie skuteczność informacji o stanie akumulatora, działa to w miarę poprawnie?

Ja kupiłem 2 dni temu zestaw Bontragera Ion 200 RT + Flare RT. Świecą rewelacja i możliwość sterowania z Garmina mega wygodna.

#1722 BzykuDG

BzykuDG
  • Użytkownik
  • 467 postów

Napisano wczoraj, 08:26

Dopiero mam jedną jazdę za sobą, to nie powiem hehe. Ale po weekendzie już będzie wsio jasne.
Zeszłą zimę przejeździłem z Knog Mob Blinder Four Eyes, który miał 80 lm i dawał radę oświetlać dziury, więc jak ta Ion 200 RT ma 200 lm, to już w ogóle powinna być rewelacja.

#1723 muzycom

muzycom
  • Użytkownik
  • 91 postów
  • SkądWrocław

Napisano wczoraj, 09:42

Dopiero mam jedną jazdę za sobą, to nie powiem hehe. Ale po weekendzie już będzie wsio jasne.
Zeszłą zimę przejeździłem z Knog Mob Blinder Four Eyes, który miał 80 lm i dawał radę oświetlać dziury, więc jak ta Ion 200 RT ma 200 lm, to już w ogóle powinna być rewelacja.

Mi przednia lampka nie chce za bardzo zmieniać trybu na miganie (raz działa raz nie) jak sterują nią bez API Bontragera. Puki co pod 830 API brak :/ 

#1724 BzykuDG

BzykuDG
  • Użytkownik
  • 467 postów

Napisano wczoraj, 10:09

Ale to masz ustawione w Garminie rozumiem na Auto? Ja w sumie aż tak mocno tego nie rozkminialem. Zainstalowałem pole z IQ i wszystko fajnie działa, więc nie kombinowałem.

#1725 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 5529 postów
  • SkądSulęcin

Napisano wczoraj, 10:12

Przecież lampki ant można sterować z widżetu.

Wysłane z mojego P9_Energy_Lite przy użyciu Tapatalka
Focus Izalco ::::Powered by SRAM REDTM Dołączona grafika Dołączona grafika
Grupa Forum na Garmin Connect

#1726 muzycom

muzycom
  • Użytkownik
  • 91 postów
  • SkądWrocław

Napisano wczoraj, 10:48

Niezależnie od trybu przednia raz zmienia trym świecenia raz nie.

Prozor mówisz o tym Garmina? No właśnie tego używam. Z tego co się orientowałem z polem IQ nie ma żadnych problemów.

#1727 KMQ

KMQ
  • Użytkownik
  • 310 postów

Napisano wczoraj, 20:49

Mi przednia lampka nie chce za bardzo zmieniać trybu na miganie (raz działa raz nie) jak sterują nią bez API Bontragera. Puki co pod 830 API brak :/

Apka Bontrager pod 830 juz dziala. Mam zainstalowana i dziala bdb, tak jak w e1030
  • muzycom lubi to

#1728 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 500 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano wczoraj, 22:38

Ja kupiłem 2 dni temu zestaw Bontragera Ion 200 RT + Flare RT. Świecą rewelacja i możliwość sterowania z Garmina mega wygodna.

Zdecydowałem się ostatecznie także na ten model, dotychczas używałem lampki tylnej Bontragera Flare R i jestem bardzo zadowolony, teraz będzie komplet.Dotychczas używany na przód Know Blinder Road okazał się kompletną porażką, po roku użytkowania bateria po pełnym naładowaniu wytrzymuje max 1h nawet w najbardziej oszczędnym trybie.

Specialized Tarmac Comp

Focus Cayo Ultegra M

Accent Furious

#1729 muzycom

muzycom
  • Użytkownik
  • 91 postów
  • SkądWrocław

Napisano dziś, 12:27

Apka Bontrager pod 830 juz dziala. Mam zainstalowana i dziala bdb, tak jak w e1030

O i to dobra wiadomość. Zainstalowałem jak tylko się naładują to przetestuje.

#1730 BzykuDG

BzykuDG
  • Użytkownik
  • 467 postów

Napisano dziś, 14:12

Ja mam ze swoimi taki problem, że się rozłączają po 30-50 min każdej jazdy. Dalej świecą, ale jest komunikat, że się odłączyły i pole z oświetleniem cały czas wyświetla, że tworzy sieć. Muszę wejść w opcja i odnowa ustawić to pole i wtedy już działa do końca. Stało się tak 3 na 3 razy.

Dodaj odpowiedź