Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bryton Rider


314 odpowiedzi w tym temacie

#221 szymony

szymony
  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 14 październik 2018 - 21:34

410, ale to raczej następca 310 właśnie. Większy ekran. Powiadomienia SMS i glanos. Ale prowadzenia nie ma.

#222 Medzamir

Medzamir
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 15 październik 2018 - 12:50

450 oraz Aero 60 jest tak jakby następcą 330. Oprócz większego ekranu mapy, powiadomienia, wszystkie dostępne satelity, czujniki BT i tylko nie wiadomo kiedy realnie w sprzedaży.

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka



#223 Krawiol

Krawiol
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 15 październik 2018 - 12:58

No to czekam aż się pojawi następca 330 bo byłem zdecydowany a jest niedostępny. 310 odpada bo nie ma prowadzenia po śladzie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka



#224 Gosc_lukasamd_*

Gosc_lukasamd_*
  • Gość

Napisano 05 grudzień 2018 - 07:34

Pytanie do osób korzystających z 530 - jak się spisuje w dłuższym czasie? Wszystko ok, nie ma na co narzekać?

Szukam czegoś z długim czasem pracy, nawigowaniem i ceną nie tak zaporową jak Garminy za 2 tysiące, ten model ma natomiast wszystko czego potrzebuję.

#225 Adonis

Adonis
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 16:37

Hej, mam go już ponad 2 lata. Raz mi sie zawiesił porządnie po wgraniu mapy ściagniętej z neta, tak że przez kilka tygodni nie działał. 
Po jakiś czasie odwiesił się sam i działa bez zarzutu - tylko nie korzystam od tamtego czasu z opcji nawigowania. 

Mały minus za słabo działające przyciski. Powinien być taki lekki klik i funkcja powinna zaskoczyć. U mnie czasami musze dość mocno wcisnąć przycisk pause/stop żeby zaskoczyło. 

 

Przez to, że nie narzekam na swoj a nawet jak za te cene moge pochwalic to w tym roku moich dwóch ziomków kupiło nowe 410 i też bez zarzutów działają. 

 

Pzdr

 

 

 



#226 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 05 grudzień 2018 - 20:12

Te nowe modele 4xx są już naprawdę fajne, ale cena powoli staje się zaporowa i mało konkurencyjna :( Chińczycy odrobili lekce



#227 sthEn

sthEn
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:01

No pomijając rzeczywiście te nieszczęsne guziki, które działają po prostu ciężko, to z 530 jestem bardzo zadowolony.

 

Przez ~4500km, które przejechaliśmy miałem tylko jeden problem - RAZ w ogóle nie zarejestrował mi trasy (nawet na głupią sekundę), przez co trening wyszedł "stacjonarny". Wypadek przy pracy jakiś.


Ribble R872 - Octane One Gridd


#228 Gosc_lukasamd_*

Gosc_lukasamd_*
  • Gość

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:53

No to mnie przekonaliscie, zdecydowałem się bo jazda z zegarkiem nie jest wygodna, poza tym, w garminie brakuje mi nieco funkcji (treningowych i pomiaru mocy). Jak potestuję zdam relację :) Dzięki za info!



#229 Gosc_lukasamd_*

Gosc_lukasamd_*
  • Gość

Napisano 11 grudzień 2018 - 10:00

Dwa pierwsze użycia za mną - jedno w terenie, drugie stacjonarnie. Bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił ten Bryton. Bez problemu połączył się z telefonem i zsynchronizował, bez problemu sparowałem z pasem HR i czujnikiem mocy/kadencji Watteam. Na plus sposób montażu jak Garminy na "wysięgniku", bardzo duży i czytelny wyświetlacz (w porównaniu do korzystania z zegarka typu Vivoactive HR to ogromny przeskok). Przyciski też są ok. Nieco się męczyłem z tym, aby znaleźć w menu opcję układania elementów na ekranie, ale jak już znalazłem.. dżisis krajs, ile tu można poustawiać i w jak swobodny sposób.. Na razie jestem bardzo zadowolony :)


  • Adonis i sthEn lubią to

#230 Gosc_lukasamd_*

Gosc_lukasamd_*
  • Gość

Napisano 16 grudzień 2018 - 10:53

Kolejne 2 jazdy stacjonarne oraz jedna na powietrzu (notabene, dzisiaj z rana) z Brytonem i powiem tak: whow. Działa naprawdę świetnie. Póki co cały czas wskazuje bardzo wysoki poziom baterii, mimo że stacjonarnie używany z podświetleniem (dzisiaj też). Nic się nie wysypuje, informuje mnie sam jeśli zapomnę włączyć a jadę rowerem, no i wysokość pokazuje chyba lepiej niż Garmin z GPS+Glonass, bo względem Stravy na telefonie różnica bardzo mała - jej wierzę natomiast najbardziej, bo GPS w telefonie to 3 systemy nawigacji + bluetooth + triangulacja Wi-Fi, więc jest lepszy niż urządzenia zewnętrzne. 

 

 



#231 mataman

mataman
  • Użytkownik
  • 387 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 11:58

Niestety nie ma nawigacji turn by turn, chyba że o czymś nie wiem.

#232 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 styczeń 2019 - 20:37

Ciekawostka: Quick Step ma w tym roku używać komputerków Bryton. CCC poniekąd też tylko wersji obrandowanych jako Giant.



#233 Medzamir

Medzamir
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:36

Jeśli chodzi o 330 i 530 to w materiałach firmy jest informacja, że ma nawigację TBT ale jak ślad się zrobi w ich apce bądź na stronie. Z 450 i Aero 60 raczej tak samo. Być może jest na to jakieś obejście - w Lezyne mega xl/c ze wskazuwkami działają te zrobione w Ridewithgps.

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka



#234 Krawiol

Krawiol
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:26

Mam pytanie czy bryton 310 wylicza/ szacuje moc czy by ją poznać bezwzględnie należy mieć czujnik? Sigma rox wiem że ma taką funkcję. Co prawda nie wiem jak się to ma do mocy rzeczywistej ale jest.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka



#235 Gosc_lukasamd_*

Gosc_lukasamd_*
  • Gość

Napisano 28 styczeń 2019 - 07:02

Model 530 nie ma czegoś takiego (wymagany jest zewnętrzny czujnik) więc wątpię, aby 310 mógł to mieć. 

Sigma jeśli w ogóle ma (dziwne mi się to wydaje) to musi być mocno estymowany, niedokładny pomiar wyciągany nieco z kosmosu. Taki pomiar bez specjalnego czujnika oferują trenażery, ale to jest wyliczane z naprawdę wielu czynników i najczęściej ma błąd pomiarowy +/-5% dla rolkowych i +/-1% dla tych najlepszych typu direct. 



#236 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 23 marzec 2019 - 16:17

Pacjent bryton330:

Nie przewalił aktywności do stravy.

Jest patent na ręczne wrzucenie lub wymuszenie powtórnej próby?

Dzięki


każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g


#237 noren

noren
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 16:25

Podlaczyc kablem do PC i wysłać na stracę plik.
  • pimpf lubi to

#238 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 23 marzec 2019 - 16:30

Plik fit?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka


każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g


#239 noren

noren
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 16:41

Tak
  • pimpf lubi to

#240 Rafciak

Rafciak
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 06:25

Mam to samo, ktoś coś jak to rozwiązać?

Synchronizacja po BT (Bryton 310) aktywności sie synchronizują ale potem w apce (na telefonie ich nie ma) na stronie active.brytonsport.com ich nie ma, na zsynchronizowanej Stravie ich nie ma.

Czy ktoś rozwiązał ten problem?? U mnie też to tak samo wygląda :/





Dodaj odpowiedź