Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trasa Tour de Pologne 2010


211 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jacek-OK

Jacek-OK
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • SkądDąbrowa Gornicza

Napisano 14 marzec 2010 - 17:25

Witam

2 etap kończą w Dąbrowie Górniczej. Zobaczę jak wpadną na mete.
Pozdrawiam

#22 p

p
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądWadowice

Napisano 14 marzec 2010 - 18:54

Dziś Jaroński w trakcie retransmisji ostatniego etapu P-N powiedział, że trwają negocjacje nt. pokazywania tegorocznego TdP przez Eurosport. Miejmy nadzieję, że zakończą się pozytywnie i nie będziemy skazani na rozemocjonowanego Sebastiana Szczęsnego, który co pół minuty opowiada, z jaką prędkością jadą aktualnie kolarze, co chytrze udało mu się odczytać z motocyklowego prędkościomierza.

#23 Rawa81

Rawa81
  • Użytkownik
  • 92 postów
  • SkądRawa Mazowiecka

Napisano 14 marzec 2010 - 19:45

Ja mam najbliżej na trasę 2-go etapu.
Może wybiorę sie na start do Rawy Mazowieckiej, albo dojadę rowerkiem na trasę koło Piotrkowa Trybunalskiego.


robo, wybierz Rawę - na starcie można sporo zobaczyć, i na kawę w kolarskim gronie zapraszam. Resztę wybierającej się do naszego miasta braci kolarskiej także. ;-)

#24 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 14 marzec 2010 - 20:04

wybierz Rawę - na starcie można sporo zobaczyć

Może i tak właśnie zrobię.
U nas, dosłownie pod moim blokiem, przez kilka lat był START/META wyścigu Szlakiem Walk Mjr Hubala, co go Sypytkowski organizował, to wiem, że będzie wokół tej imprezy cały festyn.
Warto przyjechać w takie miejsce jak start etapu nawet 2-3 godz. wcześniej, to się można na ekipy napatrzeć, sprzęt pooglądać.
Na trasie to tylko przejadą, góra minuta tego kibicowania.

#25 Rawa81

Rawa81
  • Użytkownik
  • 92 postów
  • SkądRawa Mazowiecka

Napisano 14 marzec 2010 - 20:10

Warto przyjechać w takie miejsce jak start etapu nawet 2-3 godz. wcześniej, to się można na ekipy napatrzeć, sprzęt pooglądać.
Na trasie to tylko przejadą, góra minuta tego kibicowania.


Więc wybór wydaje się oczywisty. I tak jak pisałem możesz liczyć na opiekę miejscowych kolarzy. Pozdrowienia.

#26 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 14 marzec 2010 - 20:12

Rowerem przyjechać, czy w cywilnych ciuchach :mrgreen:

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#27 Gump

Gump
  • Użytkownik
  • 115 postów
  • SkądUstrzyki Górne

Napisano 14 marzec 2010 - 20:30

Ja się szybko nie doczekam etapu TdP niestety, a drogi są piękne na
szosóweczkę jedne z najlepszych w Polsce .Każda miejscowość przez
którą przejeżdża wyścig płaci myto a nasze wichury nie należą do tych bogatych.
Kiedyś podczas transmisji etapu Jaroński zapytał Langa dlaczego nie zorganizuje
etapu w Biesach no cóż lepiej nie będę pisał co Czesław odpowiedział.

#28 Rawa81

Rawa81
  • Użytkownik
  • 92 postów
  • SkądRawa Mazowiecka

Napisano 14 marzec 2010 - 20:44

Rowerem przyjechać, czy w cywilnych ciuchach :mrgreen:

Chyba w lycrze ;-) ; jeszcze sporo czasu, muszę znaleźć pomysł, żeby tego dnia zaistnieć
z kumplami w rodzinnym mieście jako Rawska Grupa Kolarska

lepiej nie będę pisał co Czesław odpowiedział.


Co powiedział ?

#29 Gump

Gump
  • Użytkownik
  • 115 postów
  • SkądUstrzyki Górne

Napisano 14 marzec 2010 - 20:56

Co powiedział ?

Powiedział ,że pomyśli ale ciężko byłoby bo nie ma zaplecza dla kolarzy i sprzętu
i zaraz zmienił temat a prawda jest taka kasa kasa i jeszcze raz kasa gdyby
pan Czesław tak dbał o promocję Polski w świecie to mógłby przecież się jakoś
dogadać a nie ściemniać w tv . Szkoda pięknie by się Bieszczady zaprezentowały
szerszej publiczności i to nie tylko z Polski .

#30 BIAGIO

BIAGIO
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 marzec 2010 - 21:10

No i kurde czemu znowu indywidualnej czasówki nie ma? Wszystkie inne tygodniowe wyścigi Mają ...


Nie wszystkie. Tegoroczne Tirreno-Adriatico też nie ma czasówki.

#31 Rawa81

Rawa81
  • Użytkownik
  • 92 postów
  • SkądRawa Mazowiecka

Napisano 14 marzec 2010 - 21:13

Szkoda pięknie by się Bieszczady zaprezentowały
szerszej publiczności i to nie tylko z Polski .

Myślę, że mimo wszystko kiedyś się doczekamy. Oby jak najprędzej. Ale to temat na inne opowiadanie.

#32 Tom'ek

Tom'ek
  • Użytkownik
  • 377 postów
  • SkądWieszowa

Napisano 14 marzec 2010 - 21:49

Gdyby jakość dróg decydowała o wyborze trasy to na pewno Śląsk by przegrał z Bieszczadami :oops:

#33 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 829 postów
  • SkądNowy Sacz

Napisano 14 marzec 2010 - 22:38

ja tam zadowolony jestem z trasy znow mam 2 etapy kolo siebie 6 i 7.Na Bukowine pewnie rowerem pojade jak rok temu i bede lapal bidony ostatnio 8;) Ostatni etap to juz po moich trasach treningowych przelecz Ostra piekny 7km podjazd i zjazd po serpentynach.Rozdziele tez ciekawe.Napewno wiele sie tam nie wydarzy ale fajnie ebdzie sie przyjrzec z bliska

#34 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 postów
  • SkądPTB

Napisano 15 marzec 2010 - 20:27

Drugi etap przebiega przez Piotrków gdzie mieszkam....i albo będziemy na tdp mieli nowe drogi albo kolarze dostaną tu po d.. :D Jedno z tych dwóch jest pewne ;) Ale w końcu to TDP więc jaki kraj takie drogi i to nawet ciekawe z jednej strony że w takie dziury wjeżdża. Jak miałby to być tylko "wyścig złotej nawierzchni" albo uzdrowiskowo-turystyczny to pewnie wszystkie etapy odbyłyby się w TPN i na A-4...;]

#35 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 marzec 2010 - 21:18

A-4 to tez już piękna nie jest.... więc tam też by ciekawie nie mieli. Swoją drogą, to naprawdę organizatorzy muszą się nagłowić, żeby kawałek ciekawej szosy znaleźć.


#36 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 15 marzec 2010 - 21:30

Kurcze a przez woj.Świętokrzyskie nawet milimetr kolarze nie przejadą ;-) będzie trzeba do innego miasta jechać :->

#37 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 15 marzec 2010 - 22:01

Intel Niestety kolejny raz omijają Świętokrzyskie. A kiedyś nawet z kolegą obmyśliliśmy że Lang mógłby zorganizować czasówkę z Nowej Słupi na Święty Krzyż. :-)

Pomarzyć zawsze można

Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#38 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 15 marzec 2010 - 22:15

Mateunio no my też rozmawialiśmy z Zbyszkiem Piątkiem i Brożyną na zbiórce i oni z naszym prezydentem Kielc rozmawiali na ten temat żeby dał taką propozycje Czesławowi Langowi ale odpowiedział im że Kielc nie stać na zorganizowanie takiej imprezy a przecież u nas górek na każdym kilometrze więc mieli by gdzie się ścigać. Ale Lubawski woli w stadion ładować hajs :-/

#39 fan911

fan911
  • Użytkownik
  • 280 postów
  • SkądŁódź / Łowicz

Napisano 16 marzec 2010 - 06:47

JEEEE :!: 8-)

W takim razie wiem, co będę robił 1-go sierpnia. Będę w Socho, z Łowicza to tylko ok. 30 km. Zameldujemy się z ojcem dwoma szosami 8-)

Może udałoby się pojechać do Wawy za zawodnikami :?:

Chociaż pewnie nie pozwolą... Jeszcze bym wygrał i dopiero by było :roll:

#40 Pacek

Pacek
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 16 marzec 2010 - 06:58

O tak Kieleckie piękne miejsce, ale cierpliwości za kilka lat pewnie pan Lang spojrzy przychylnym okiem na tą częsc kraju, a wtedy zrobie 84 rundy po Kilecach do okoła kadzielni :D

Ach, przypomniały mi się czasy gdy TdP kończył się w Belchatowie szkoda że wtedy kolarstwo mnie nie pociągało, ale cyrk wyścigowy był super, tylko że kolarzy nie było za bardzo widac bo to było tylko ziuuuu i do domu :D



Dodaj odpowiedź