Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie Kupić Strój Kolarski


35 odpowiedzi w tym temacie

#21 celar

celar
  • Użytkownik
  • 211 postów
  • Skądkraków

Napisano 22 lipiec 2017 - 19:47

Ja jeżdżę w ciuchach nowatex, bo moja drużyna u nich zamawia. Ogólnie spoko, ale rozmiarówka raczej bokserska a nie kolarska więc lepiej zamówić więcej i potem odesłać.:)



#22 ewik

ewik
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2017 - 20:05

Ja osobiście jeżdżę w stroju z decathlona ale akurat trafiła się okazja na Fast Rider to chyba jedna z lepszych firm może też być Berkner polecam poszukać w sklepach internetowych 



#23 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 23 lipiec 2017 - 11:35

Jeśli naprawdę dobre to np.

http://www.wiggle.co.uk/



#24 blaha

blaha
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądSwarzędz

Napisano 24 lipiec 2017 - 07:15

Kupiłem sobie strój od Novatexu, pojechałem na miejsce przymierzyłem Pan sprzedawca bardzo spoko. 
Zobaczymy ile wytrzyma, jak na razie firme BCM Nowatex mogę polecić. Jak coś się zmieni podczas użytkowania napiszę. 



#25 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 09 lipiec 2018 - 22:08

Dziś mocno przewartościowałem swoje poglądy na temat odzieży kolarskiej a skłoniła mnie do tego wizyta w jednym z lokalnych firm w Jeleniej Górze szyjących takie ubrania do której udałem się z projektem ubrań dla firmowego zespołu. Po pierwsze cena, okazuje się że uszycie ubrania w Polsce (koszulka z lycry + spodenki letnie z dobrą wkładką) kosztuje ok. 150zł, więc cena sprzedaży 250zł za komplet nie oznacza od razu chińskiego badziewia. Po drugie to definicja podróby - czym właściwie Waszym zdaniem jest oryginał teamowego ubrania, myslicie że wszystko co nie pochodzi od Castelli czy Santini to podróba? Na wieszakach w zakładzie widziałem końcówki niesprzedanych serii ubrań a wśród nich m.in Verva ActiveJet, CCC Sprandi, Trek Segafredo, Airbike i wiele koszulek zagranicznych 3 i 4 dywizji których nawet nie znam ale od właściciela zakładu dowiedziałem się, że oprócz polskich  dużo zamawia u niego także francuskich, belgijskich i holenderskich klubów, jednym ze stałych klientów jest także Maja Włoszczowska. Sądzicie że jeśli ubranie za 250 czy 300zł zł jest dobre dla francuskiego kolarza, nawet 3 dywizji to polski amator czy semiprofesjonalsta ma wyższe wymagania i trzeba płacić krocie, bo w przeciwnym razie zakłada się produkt podrabiany lub niepełnowartościwy? Oczywiście są tacy których nie dotyczą podobne dylematy i zapłacą każde pieniądze aby pokazać się na warszawskich Gassach w ciuchach POC-a, chodzi mi bardziej o realne walory użytkowe odzieży, Sam dotychczas kupowałem ciuchy topowych producentów ale poważnie się teraz zastanowię przed kolejnym zakupem za co właściwie dopłacam kupując ubranie znanych marek.


  • Robert74 lubi to

Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#26 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 23:38

Temat stary.
Czy 250 zł oznacza chińskie badziewne? Tak jeśli zestaw symuluje bycie kompletem który normalnie kosztuje krotność tych 250 zł.
To nie jest NASZA definicja podróby. Definicja podroby jest taka że chiński wykonawca wykonuje ciuch z logo i kolorystyką czy fasonem oferowanym przez pożądaną markę. Nie projektuje, nie bada swojego dzieła w warunkach bojowych, nie zajmuje się produkcją wysokiej klasy tkanin i materiałów.
Nie ma też często dystrybutora i sklepów które też muszą coś z tego mieć, to inny aspekt. Nie oferuje też kontaktu twarzą w twarz, nie daje możliwości przymiarki a procedury obsługi zakupu są mniej lub bardziej karkołomne.
I oczywiście bardzo wiele produktów za te podane 150-250 zł może bez problemu pod każdym względem konkurować z zestawem za 1000-2000 zł. Niejednokrotnie to mało istotne drobiazgi nakręcają cenę wielokrotnie w stosunku do podstawowych modeli dając zysk w praktyce jedynie w jednocyfrowym procencie.

#27 milo

milo
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 29 luty 2020 - 21:04

Panowie to w końcu jakie są dobre sklepy z odzieżą rowerową? Jakie firmy? Dajcie jakieś przykłady, w czym jeździcie?

 

Ja znalazłem coś takiego 

http://sklep.bcmnowatex.com.pl/

czemu tylko panowie? nie dyskryminumy  :D  :D  z mojej strony moge polecic https://elvelo.pl/ . dobra jakosc przy spoko cenie i jakby ktos chcial to jest opcja szycia pod zamowienie


  • milo lubi to

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro. - Jan Paweł II


#28 glinamar

glinamar
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2020 - 17:26

A może kojarzycie jakieś sklepy w stolicy, gdzie jest większy wybór ciuchów, np bcm. Tak żeby można było przymierzyć przed zakupem. Używa ktoś może odzieży force, fdx?



#29 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 kwiecień 2020 - 19:43

z mojej strony moge polecic https://elvelo.pl/

kolejny spam...



#30 Argi

Argi
  • Użytkownik
  • 494 postów

Napisano 20 kwiecień 2020 - 22:01

kolejny spam...

Archeo - spam  :D



#31 kudl4t4

kudl4t4
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 05:12

A jak ktoś zrobił archeo to ja się dorzucę.

Szukam ciuchów z filtrami UV.
Przeglądam oferty różnych firm / sklepów i nie jest to taki oczywisty "feature". W szczególności gdy chodzi jeszcze o ciuch dla kobiety.
Może ktoś też szukał czegoś takiego i może się podzielić info?
W PL ktoś szyje takie ciuchy do detalu?
Oczywiście w jakiejś nie-premiowej cenie.

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

#32 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 21 kwiecień 2020 - 07:37

Jak w PL, to z tych tańszych Martombike, BCM Nowatex, Ataksport, Attiq, Forza sport i pewnie kilka innych... Jeśli za drogo, to pozostaje Aliexpress i setki wzorów do wyboru :P



#33 glinamar

glinamar
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 13:41

Z aliexpres mozna trafic fajne, ale gorzej z rozmiarem, jedne mam xxl i sa ok drugie xl sa za duze,

 



#34 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 21 kwiecień 2020 - 13:49

Szukaj ofert z opcją darmowego zwrotu. Aliexpress, a w zasadzie niektórzy sprzedający dają taką możliwość.



#35 glinamar

glinamar
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 14:02

o tym nie wiedziałem, dzięki za info,

ale jednak wole na miejscu kupowac, tak patriotycznie :D

bcm novatex polecam, jakość mi odpowiada,

fajne również wygląda oferta vica-sport.pl, obsługa klienta/kontakt na duzy plus, ale wybór jak dla mnie mniejszy,bo maja dużo ciuchów z nadrukiem, a mi to nie pasuje. ale jakość jest naprawde ok.

 

 



#36 Gosc_marek45_*

Gosc_marek45_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2020 - 08:55

Jeśli poszukujesz czegoś naprawdę wysokiej jakości, oryginalnego, to warto skorzystać z szycia strojów sportowych za zamówienie.

 

 


Użytkownik Prozor edytował ten post 01 lipiec 2020 - 09:00
Usunięte odnośniki reklamowe




Dodaj odpowiedź