Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#641 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:33

Przecież to zwykłe trolowanie.

Ciekawe to co piszesz, ale jakoś ani nie czuję się tępiony (dziękuję za poprawę) ani żeby ktoś się ze mnie nabijał bo i po co. Ale skoro tak oceniasz postępowania innych to mogę tylko zacytować:
"Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie..."


Jeden raz napisałeś coś sensem. Postęp.

#642 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:35

Błąd - religijni fanatycy piszą bzdury. My piszemy komentarze do ich bzdetów.

Błąd religijni fanatycy piszą bzdury i Ty też, bo też jesteś fanatykiem jak i oni :) tylko tym z drugiej strony :D

Najlepsze jest to, że oni myślą tak jak Ty, tylko właśnie są z drugiej strony :D


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#643 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:36

Jeden raz napisałeś coś sensem. Postęp.

Prosił bym mnie nie obrażać.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#644 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:37

Zapewne ustosunkowałbyś się do fanatyzmu I ateizmu gdyby emocjonalna więź z fanatyzmem religijnym była ci obca.

#645 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:48

Prosił bym mnie nie obrażać.


Stwierdzam.
Jeśli prosiłbyś to lepiej niż prosił byś. To ma sens jeśli piszesz o kimś. On prosił, byś...

#646 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:57

Z Twojego wypowiedzi wynika że jesteś tu tylko dlatego że jesteś fanatykiem ?

Chyba o to Ci chodzi.

Tym czasem ja uważam, że tak zwany "fanatyzm religijny" (nie wiem co jest fanatycznego w złej interpretacji) jest zły. Oczywiście prawdziwy fanatyzm religijny może być zły, ale to zależy jakie założenia ma religia.

Z Tobą mam problem bo mówisz tu że religie są złe, ale nie podajesz nic w zamian, bo powiedzieć że jest się ateistą to tak jak powiedzieć, że jest się człowiekiem.

 

Stwierdzam.
Jeśli prosiłbyś to lepiej niż prosił byś. To ma sens jeśli piszesz o kimś. On prosił, byś...

Dziękuję za lekcję języka polskiego. Ale podaj mi proszę przykłady tych bezsensownych moich wypowiedzi (bo jakoś wiele razy dziękowano mi za porady na forum i nie wierzę, że tylko raz napisałem coś z sensem) to postaram się wytłumaczyć o co mi chodziło, albo powiedz mi co w nich było bez sensu, bo jakoś wcześniej nie zwróciłeś mi na to uwagi.

Inaczej nasza dyskusja nie będzie miała sensu.

 


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#647 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 25 czerwiec 2019 - 23:19

Mamy już katolickiego zealotę, mamy krzyczącego prawaczka naziolka, który zarejestrowal się na forum, po czym wężykiem pobiegł tu, żeby pluć się na "lewaków" (ciekawe kto poczuł się w mniejszości i posłał po niego..?). 

 

Coś Ci się przywidziało, Siara_iwj, nie wiem o czym mówisz, bo ani ten pierwszy to nie jestem ja, ani po tego drugiego nie posyłałem. Nie znam człowieka, choć zawsze to jakiś sprzymierzeniec, nawet jeśli możemy się różnić w szczegółach.  Może to Ty zaczynasz się bać, że jesteś już w mniejszości? Trzeba było nie banować "Krzepusia", byłoby was teraz więcej. 

 

A jeśli chodzi o banowanie to chciałem zgłosić użytkownika tobo, ponieważ coraz częściej (zapewne z braku argumentów) zaczyna sięgać po słowa obelżywe ("głąb", "kretyn"), przestał używać wielkich liter w zaimkach osobowych zwracając się do innych użytkowników, a nawet nie chce mu się, leniowi śmierdzącemu,  poprawić błędów ortograficznych wytkniętych przez innych ("przydmioty" boga).

 



#648 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 25 czerwiec 2019 - 23:36

Nie cierpię na rozdwojenie. Widzę że ktoś stawia w jednej linii pijaka I ateistę. Jeśli to jeden sort ludzi I zagrożenia to warto autorów takich przemyśleń tępić.

W myśl zasady Stalina: 

https://img1.dmty.pl..._v5zitw_600.jpg

 



#649 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 25 czerwiec 2019 - 23:36

 



#650 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2019 - 00:07

Coś Ci się przywidziało, Siara_iwj, nie wiem o czym mówisz, bo ani ten pierwszy to nie jestem ja, ani po tego drugiego nie posyłałem. Nie znam człowieka, choć zawsze to jakiś sprzymierzeniec, nawet jeśli możemy się różnić w szczegółach. Może to Ty zaczynasz się bać, że jesteś już w mniejszości? Trzeba było nie banować "Krzepusia", byłoby was teraz więcej.

A jeśli chodzi o banowanie to chciałem zgłosić użytkownika tobo, ponieważ coraz częściej (zapewne z braku argumentów) zaczyna sięgać po słowa obelżywe ("głąb", "kretyn"), przestał używać wielkich liter w zaimkach osobowych zwracając się do innych użytkowników, a nawet nie chce mu się, leniowi śmierdzącemu, poprawić błędów ortograficznych wytkniętych przez innych ("przydmioty" boga).


Twój stronnik zaczął nazwywać mnie tak a nie inaczej i nawet pisząc o mnie w trzeciej osobie pisał do mnie. Nie mam powodu zwracać się do niego w kultruralny sposób, skoro on pokazał swoje maniery pierwszy. Chyba że fanatykmom religijnym uchodzi lub przystoi to czego nie wolno fanatycznym ateistom.

Nie widzę żadnego uzasadnienia, żeby do ciebie lub do niego zwracać się pisząc zaimki z wielkiej litery.
Jeśli chcesz sprawdzić moc swoich argumentów napisz do administracji, której obecnie- niestety- jedynym chyba przedstawicielwm jest twój fan- siara.

Z tematu o chlebie wyciął jakieś bzdety, które spłodziłeś, nie respektując zasady że jedyne zoo, gdzie możesz się ideologicznie wyszaleć jest w tym wątku. A jeśli nie spodobało ci się to i złożyłeś skargę wyżej to chyba przeszła bez echa, bo twoje "mondrości" tam nie wróciły a twój oprawca nadal jest przy władzy.

Co do banowania: już kilka razy w innych wątkach ktoś sugerował żeby cię teleportować. Uważam że absolutnie NIE.
Dzięki temu można doświadczyć swoistej "epoki lodowcowej". I fanatyzmu religijnego. W niegroźnej, wirtualnej formie.

#651 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2019 - 00:11

W myśl zasady Stalina:
https://img1.dmty.pl..._v5zitw_600.jpg


Muzułmanie w natarciu. Będziesz na topie listy ich wrogów. Mają dla ciebie szybkie rozwiązanie.
W kolejnym wcieleniu w następnym stuleciu.

#652 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2019 - 00:16

Coś Ci się przywidziało, Siara_iwj, nie wiem o czym mówisz, bo ani ten pierwszy to nie jestem ja, ani po tego drugiego nie posyłałem. Nie znam człowieka, choć zawsze to jakiś sprzymierzeniec, nawet jeśli możemy się różnić w szczegółach. Może to Ty zaczynasz się bać, że jesteś już w mniejszości? Trzeba było nie banować "Krzepusia", byłoby was teraz więcej.

.


Braterstwo dusz i prawo przyciągania. To was zbliża.

Jak pomyślę kogo przyciągasz w realnym świecie - "TAK" dla szariatu.

#653 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 26 czerwiec 2019 - 01:02

Kto to jest "krzepuś"..?


A temat o makaronie jakimś cudem został wybrany przez marvela do zamieszczenia antyislamskiego wpisu i obowiązkowych filmików w pakiecie, więc post został edytowany.

Mamy tu piaskownicę, gdzie jeden próbuje zburzyć zamek drugiego, ale po wyjściu trzeba otrzepać buty, żeby nie nosić brudu.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#654 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2019 - 01:17

Kto to jest "krzepuś"..?

 

https://szosa.org/to...świecie/page-21



#655 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2019 - 02:03

Z tematu o chlebie wyciął jakieś bzdety, które spłodziłeś, nie respektując zasady że jedyne zoo, gdzie możesz się ideologicznie wyszaleć jest w tym wątku. A jeśli nie spodobało ci się to i złożyłeś skargę wyżej to chyba przeszła bez echa, bo twoje "mondrości" tam nie wróciły a twój oprawca nadal jest przy władzy.\

Ty naprawdę cierpisz na jakąś paranoję.

 

Decyzję Siary_iwj zaakceptowałem bez protestów i skarg, co On może potwierdzić.  Więc nie insynuuj.  Po raz kolejny rzucasz jakieś wyssane z palca, bezpodstawne oskarżenia pod moim adresem. 

Więc albo naprawdę masz coś z głową, albo jesteś zwyczajnym chamem.

Coraz bardziej skłaniam się w stronę tej drugiej diagnozy.



#656 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2019 - 08:43

Siara wyjaśnił powyżej powód edycji.
Domyślam się że twoja podświadomość nie odpuszcza nawet w wątku o chlebie- fakt, wielu wyznawców tej wiary ma ciemniejszy odcień skóry niż ty :)
Chleb jasny, chleb ciemny...
Jak z że świadkami. Mówi się im "nie" a oni wracają, w innej postaci.

Dręczenie ludzi niezaintersowanych to dosyć powszechny sposób "nawracania".
Teraz rozumiem twój udział w tym wątku, też poczułeś powołanie. Jednak forum to kiepskie miejsce na działalność religijną.
Choć miało to pewną korzyść- dowiedziałeś się że są tu tobie podobni.


Ja się nie skłaniam do żadnej opinii na twój temat. Ja ci współczuję. Skrzywdzić bardziej niż sam siebie krzywdzisz już nie można.

Decyzję moda musiałeś zaakceptować gdyż "innych modów przed nim nie masz". To daje mocny dyskomfort ale nic zrobić nie możesz.
Tu cię edytował nie będzie.

Skłoń się do opcji pierwszej.

#657 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2019 - 02:38

Zwalczać, na forum rowerowym? To masz marne możliwości.

Fanatyzm religijny, nie tylko u prawaków, nakazywał zwalczać wolność myślenia oraz otwartość umysłu I skazywać na śmierć za przekonanie np o niepłaskości Ziemi.
W końcu ktoś światły uznał że fanatykom religijnym trzeba skrócić smycz i docisnąć kaganiec. Patrząc na to co robicie uważam że jeszcze ten kaganiec dociśnięty jest za mało. To niestety zasługa religijnego państwa (a nie wierzących obywateli).

Wiem że wojna to wasz standardowy sposób krzewienia swiatopoglądu tylko dziś ciężej skłonić do tego ludzi.

Pisałeś kiedyś, że nie wrzucasz wszystkich do jednego worka, a powyższym wpisem właśnie to czynisz. Jakie "wy"? Jaka wojna? Co Ty bredzisz? 

Państwa religijne to masz w islamie. Podawałem już przykłady. 

A tak w ogóle to język Twojego posta obnaża Twoje fanatyczne, dyktatorskie czy wręcz tyranistyczne zapędy. Gardzisz ludźmi o odmiennych poglądach i to czuć na kilometr. Masz ego rozrośnięte do granic możliwości. Ja się wcale nie dziwię, że Polacy za granicą Cię nie lubią.

Powiem Ci tak szczerze. Miałem tu na forum starcia z kilkoma użytkownikami (np. Prozor, czy nawet Siara_iwj), ale drugiej takiej zarozumiałej mendy jak Ty to tu nie ma.

 

I Ty faktycznie nie jesteś ateistą, lecz wojującym antyteistą. Żeby nienawidzić Boga tak mocno jak Ty, trzeba wierzyć, że On istnieje, tylko świadomie wybrać ścieżkę buntownika.

 

No dobra, a teraz obowiązkowy filmik, a nawet dwa:



#658 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2019 - 10:47

Mam najlepsze wzorce, marvelo. :) jesteś moim bohaterem i wzorem do naśladowania. Twój fanatyzm pokazuje którędy zmierzać w moim.
Gdybym był człowiekiem wierzącym byłbyś wzorem jakim nie być wierzącym a stać się religijnym.

Wy, fanatycy. Ty zdeklarowany i przynajmniej jeden, niezdeklarowany.
Gardzę tylko i wyłącznie takimi jak ty. Używam twoich kategorii, definicji i twojego zdania na mój temat, żeby utwiedzic cię w przekonaniu że masz rację.

Parę setek lat wstecz podpisałbyś się pod moim wyrokiem śmierci albo dorzucał drewna do stosu na którym bym płonął. Dziś możesz jedynie opluć ekran komputera lub telefonu na którym płodzisz swoje posty.

Domyślam się że twoja Ziemia nadal jest płaska. Nie dziwi mnie że nie masz ochoty wybyć gdzieś poza lokalne podwórko, spadłbyś z krawędzi w niebyt.

Pisz dalej, twoje sugestie są bezcenne.

Co do boga- niejednokrotnie nawiązywałem do wizji boga z biblii, dokładnie ze starego testamentu. Pisałem że JEŚLI tak on "wygląda" i takie rzeczy dopuszcza ,akceptuje i powoduje to jest on sadystą, któremu obce są miłość, miłosierdzie, wybaczenie.

#659 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2019 - 12:05

Po pierwsze, układ heliocentryczny odkrył Mikołaj Kopernik, człowiek wierzący, którego wiara nie kłóciła się z tym, że ziemia jest obiektem kulistym krążącym wokół słońca. Do tego by bredzić na różne tematy, w tym że ziemia jest płaska, nie trzeba być wierzącym/niewierzącym. To jest kwestia rozróżnienia na ludzi inteligentnych i nieinteligentnych. Liczba idiotów wśród wierzących i niewierzących z pewnością jest taka sama. Przy tym ludzie niewierzący w Boga zaczynają często wierzyć w gorsze rzeczy, np. w idee totalitaryzmu, także komunistycznego lub lewackiego.

 

Po drugie, jeżeli się formułuje jakąś wypowiedź bez pokrycia w faktach, to zwykły trolling - gdzie są zatem w Starym Testamencie zapisy wskazujące, że Bóg to ,,sadysta, któremu obce są miłość, miłosierdzie, wybaczenie'' - gdzie konkretnie, gdzie są te przykłady? Jeżeli odrzucić komiksy, to dobrą lekturą jest przypowieść o Hiobie, to tylko jeden z przykładów Bożego miłosierdzia. Niestety trzeba sobie zadać trud otworzenia Biblii, przeczytania jej i jeszcze jej zrozumienia. 

 

Po trzecie, w Koronie a później w Rzeczypospolitej, przez długie wieki ktoś, kto bluźnił przeciwko Bogu nie był karany. Zamiast komiksów dobrze jest przeczytać pracę ,,Państwo bez stosów''. Ktoś taki byłby uznany podobnie jak i dzisiaj za chorego psychicznie, niepoczytalnego i ludzie ze współczucia dawali by mu jałmużnę. Chodził by taki od wsi do wsi a ludzie by mu pomagali, może co najwyżej przepędzali. Ten stan zmienił się dopiero na początku XVII w., gdy pod wpływem ,,mody'' z Zachodu innowiercy, zaczęli celowo prowokować katolików napaściami podczas procesji Bożego Ciała, w czasie których bezcześcili hostię. Ale nawet wtedy na terenach Korony i Litwy nie byli karani spaleniem na stosie, co najwyżej w Polsce palono publicznie ich ciała po wykonaniu na nich kary śmierci. Karę tę wykonywano pod warunkiem, że nie stwierdzono, iż sprawca był psychicznie chory i bredził.

 

 



#660 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2019 - 13:21

Czy wg tego co napisałeś na samym końcu: nie obawiasz się śmierci na stosie? Dziś jest na to niewielka szansa, nie tylko z tego powodu? Ale może...

Biblia bazuje na faktach. Specyficznych.
Gdybym wskazał ci fragmenty o których mówię to twój fanatyzm upośledziłby twój zmysł wzroku. Widzenie wybiórcze jest w tym przypadku niezbędne by utrzymać jakąkolwiek wiarę.
Ostatecznie pozostałoby "nieinterpretować tekstu dosłownie", co jest obowiązującym argunentem ostatecznym.
Przedostatecznym jest ciasnota lub ograniczenie umysłowe takich jak ja. Nie bedę oponował ani przekonywał że którekolwiek wasze przekonanie na mój temat jest błędne. W żaden sposób- nasze drogi w realnym świecie się nie krzyżują z czego bardzo się cieszę.



Dodaj odpowiedź