Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#701 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 16:53

Masz jak wydaje się rację i nie brałeś udzialu w rzucaniu mięsem. :)

#702 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 28 czerwiec 2019 - 18:21

Zasada amerykańskiej policji - jeśli murzyn nie zrobił nic złego, to murzyn nie ma się czego obawiać.

Poza tym ten temat to hulaj dusza, piekła nie ma, taki wentyl bezpieczeństwa, żeby nie wylewało się na zewnątrz. Dać upust złej energii to rzecz ludzka, to nawet zdrowe, niż dusić w sobie. Resztę forum staram się ogarniać regulaminowo i jakoś to wychodzi. I jak już było tłumaczone - nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia tu i czytania opinii, które go złoszczą, bo akurat tu jest spora szansa na trafienie na takie.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#703 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 18:56

To nie jest problem złości, jeno tknięcia wyższych wartości :)

To musi być coś nawet więcej skoro gościnny stał się pełnokrwistym użytkownikiem ;)

Ciekawe czy jego oburzenie prowokuje życie na co dzień gdzie swiadomy chrześcijański wyznawca atakowany jest treściami obraźliwymi nieustannie w prasie, telewizji czy internecie. I czy wchodzi tam celowo by grzmieć na temat doznanych ran.

#704 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3159 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 18:57

Mają barany czego chciały hehe:
https://nczas.com/20...-parlamentarny/

#705 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 19:36

Przyjmowałem na klatę wyzwiska, obrażanie moich przekonań religijnych (negacja bogów to też postawa religijna) i nie jęczałem o regulamin. Nie widziałem również, żeby tobo się powoływał na jakieś regulaminy, czy groził kryminałem.

 

Stwierdzenie, że art. 196 k.k. i ,,publiczne znieważanie przedmiotu czci religijnej'' może dotyczyć ,,negacji bogów'', czy obrażania postawy ateistycznej, może charakteryzować tylko kogoś o wiedzy i mentalności 15-latka. Z punktu widzenia prawa chodzi wyłącznie o obrazę kultu zarejestrowanych związków wyznaniowych w Polsce.

 

Również ,,koncepcja'', że można sobie na forum ( jakimkolwiek ) stworzyć wątek, na którym panuje ,,wolna amerykanka'' i nie obowiązują żadne zasady prawa, a tylko swoiście rozumiana wolność słowa przez moderatora to też ciekawy wkład w treść prawa w Polsce. Niestety, żeby być moderatorem, nie wystarczy ,,chęć szczera'': trzeba mieć jednak jakiekolwiek pojęcie o prawie i społeczeństwie. Jeżeli nie chcesz przyjąć tego do wiadomości z ust usera, będziesz musiał - prędzej czy później - zderzyć się z rzeczywistością na sali sądowej, a to będzie bolało. Kolejny rower będziesz na recordzie składał nie dwa lata, ale sporo dłużej, bo koszty postępowania, opłaty i same sankcje zdrowo kosztują.



#706 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 28 czerwiec 2019 - 20:11

Szczekasz głośno, to może w końcu ugryź i zrób donosik, że na forum o rowerach szosowych użytkownik Siara_iwj obraża religię. Ziobro już trzyma ludzi w pogotowiu.


Mam rower na Super Recordzie.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#707 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 20:39

Czekaj w spokoju.Doczekasz się, bo nie rzucam słów na wiatr.

 

 



#708 Gosc_Kobretti_*

Gosc_Kobretti_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 20:43

Czekaj w spokoju.Doczekasz się, bo nie rzucam słów na wiatr.

 

Gościu ogarnij się, bo ego zaczyna Cię rozsadzać. Przyznam, że trochę przypominasz mi Biedronia, też taki wątły i pyskaty...



#709 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 20:48

Gościu ogarnij się, bo ego zaczyna Cię rozsadzać. Przyznam, że trochę przypominasz mi Biedronia, też taki wątły i pyskaty...

A ja czekam, aż chociaż raz - słownie JEDEN RAZ - wypowiesz się na FS merytorycznie w jakiejkolwiek dziedzinie, gościu.



#710 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 20:57


Ktoś wcześniej napisał: "nie znasz dnia ni godziny gdy fanatyk rzuci ci się do gardła".

#711 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:02

Gościu ogarnij się, bo ego zaczyna Cię rozsadzać. Przyznam, że trochę przypominasz mi Biedronia, też taki wątły i pyskaty...


Nie uściśliłeś w jakim aspekcie wątły. Zakladam że nie masz myśli aspektu fizyczności.

#712 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:03

A ja czekam, aż chociaż raz - słownie JEDEN RAZ - wypowiesz się na FS merytorycznie w jakiejkolwiek dziedzinie, gościu.


Czy możesz wskazać taki aspekt względem swoich wypowiedzi?

#713 Gosc_Kobretti_*

Gosc_Kobretti_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:05

Nie uściśliłeś w jakim aspekcie wątły. Zakładam że nie masz myśli aspektu fizyczności.

 

Nie.



#714 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:14

Tobo ja zauważyłem że sprytnie manipulujesz sytuacjami po to tylko by komuś wejść w ego, po to by gdzieś pomiędzy wierszami wyrazić coś na temat jego religii, "niewłaściwości" jego przekonań,jak i życia.
Przykładowo Marvelo wcale nie pytał co Ty sądzisz o jego życiu ani Ty nie pytałeś co on sądzi o Twoim , wyraził jedynie swoje zdanie na toczacy się temat, a w odpowiedzi uzyskał co myślisz o jego życiu i przekonaniach
Tylko zauważmy pewien niuans - Tobie również musiało być przykro czytając porównanie do świni, skoro na nie odpisałeś :) .Innej przyczyny tutaj nie ma .To tak jak z tym srodkowym palcem wczoraj. Również musiało zaboleć skoro go wystawiasz. Bez powodu nie wystawia się środkowego palca a skoro miałeś jakis powód to skąd go wziąłeś skoro jak mówisz jesteś obojętny ? Więc przeczysz sam sobie, bo z jednej strony piszesz ze jesteś obojętny wobec świata a z drugiej strony jednak nie . Zalatujesz jakimś nie tyle fanatyzmem czy trolowaniem, co po prostu zwykłym sekciarstwem. Ktoś kto naprawde jest obojętny wobec świata a przy tym szczęśliwy ze swojej obojętności, nawet będąc zagorzałym fanatykiem wierzącym czy też nie wierzącym, religijnym czy też nie religijnym,to wątpię by non stop siedział na internecie i w koło klekotał stare i niemodne sposoby sekciarskie :) sam fakt że je klepie musi mieć jakąś przyczynę. To jest tak jak w grami hazardowymi, loteryjnymi itp ..Ktoś wygra, więc logiczne że nie bedzie o tym pitolił w koło. Chwalić będą grający i naganiacze . Jednych pogania ciążaca na nich presja, u drugich rola która mają do spełnienia :) a u tutaj no ciężko stwierdzić, może jesteś jakimś eks akwizytorem w nowej roli, może masz jakieś załamanie nerwowe, może czytasz za dużo literatury fantasy a może tylko kryzys wieku średniego. Nie mam pojęcia ale ja tu widzę tylko zwykłe manipulowanie i prowokacje zamiast dyskusji.
Od razu uprzedze Twoją odpowiedź na treść mojej wypowiedzi i zdaje sobie sprawę z Twojej obojętności wobec jej treści,jej niepoprawnosci, lepszego świata w którym żyjesz a mojego gorszego itd itp etc. nie musisz się nawet wysilać bo przerobiłem Cie szybciej niż pacierz w przedszkolu

#715 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:14

Czekaj w spokoju.Doczekasz się, bo nie rzucam słów na wiatr.


Doczekam się czego..? Napisz wszystkim, nie wstydź się. Kapujesz na policję, czy dzwonisz po chłopaków i mam wpierdziel..?

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#716 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:24

Jestem na FS od dekady. Ani razu nie groziłem komukolwiek przemocą. W przeciwieństwie do tego twojego koleżki na uchodźctwie, który sugerował ( czym mnie mocno rozbawił ), co by mi nie zrobił, jak by mnie spotkał w realu. Jako moderator ( sic!!! ) porównujesz mnie do psa.

Zastanów się nad sobą i swoją funkcją na forum. To naprawdę żałosne.

 

Z moich słów wyraźnie wynikało, że postaram się spotkać z tobą i z gościem o ksywce Tobo w sądzie. Słowa dotrzymam.



#717 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:29

Sugerowałem że chętnie spotkałbym cię na żywo. Nie napisałem dlaczego. Pośmiałbym się z ciebie. Bo śmianie się tu nie ma takiej mocy. Jednak jechanie dokądkolwiek z twojego powodu jest marnowaniem energii, którą można zużyć w jakikolwiek inny sensowny sposób.

#718 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:48

Tobo ja zauważyłem że sprytnie manipulujesz sytuacjami po to tylko by komuś wejść w ego, po to by gdzieś pomiędzy wierszami wyrazić coś na temat jego religii, "niewłaściwości" jego przekonań,jak i życia.
Przykładowo Marvelo wcale nie pytał co Ty sądzisz o jego życiu ani Ty nie pytałeś co on sądzi o Twoim , wyraził jedynie swoje zdanie na toczacy się temat w odpowiedzi, a w odpowiedzi uzyskal co myślisz o jego życiu i przekonaniach
Tylko zauważmy pewien niuans - Ciebie również musiało być przykro czytając porównanie do świni, skoro na nie odpisałeś :) .Innej przyczyny tutaj nie ma .To tak jak z tym srodkowym palcem wczoraj. Również musiało zaboleć skoro go wystawiasz. Bez powodu nie wystawia się środkowego palca a skoro miałeś jakis powód to skąd go wziąłeś skoro jak mówisz jesteś obojętny ? Więc przeczysz sam sobie, bo z jednej strony piszesz ze jesteś obojętny wobec świata a z drugiej strony jednak nie . Zalatujesz jakims nie tyle fanatyzmem czy trolowaniem, co po prostu zwykłym sekciarstwem. Ktoś kto naprawde jest obojętny wobec świata a przy tym szczęśliwy ze swojej obojętności, nawet będąc zagorzałym fanatykiem wierzącym czy też nie wierzącym, religijnym czy też nie religijnym,to wątpię by non stop siedział na internecie i w koło klekotał stare i niemodne sposoby sekciarskie :) sam fakt że je klepie musi mieć jakąś przyczynę. To jest tak jak w grami hazardowymi, loteryjnymi itp ..Ktoś wygra, więc logiczne że nie bedzie o tym pitolił w koło. Chwalić będą grający i naganiacze . Jednych pogania ciążaca na nich presja, u drugich rola która mają do spełnienia :) a u tutaj no ciężko stwierdzić, może jesteś jakimś eks akwizytorem w nowej roli, może masz jakieś załamanie nerwowe, może czytasz za dużo literatury fantasy a może tylko kryzys wieku średniego. Nie mam pojęcia ale ja tu widzę tylko zwykłe manipulowanie i prowokacje zamiast dyskusji.
Od razu uprzedze Twoją odpowiedź na treść mojej wypowiedzi i zdaje sobie sprawę z Twojej obojętności wobec jej treści,jej niepoprawnosci, lepszego świata w którym żyjesz itd itp etc. nie musisz się nawet wysilać bo przerobiłem Cie szybciej niż pacierz w przedszkolu


Nawiązałeś do aspektu religijnego, w trzecim słowie od końca, ale jednak.
Dzieci klepią go od momentu gdy zaczynają mówić nie mając pojęcia co mówią. Jeśli uważasz to za jakikolwiek powód do triumfu, że zrobiłeś coś lepiej niż wyrzucenie z siebie paru zdań na automacie- gratuluję.

#719 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:59

Nie musisz gratulować, bez względu na pachnąca tutaj dwuznaczność ,jesteś przecież obojętny wobec świata więc przynajmniej nie zaprzeczaj sobie. A swoją drogą bingo - znowu aspekt religijny i znowu "niewłaściwe" w twoim mninemiu czyjeś zachowania, przekonania itd

#720 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 czerwiec 2019 - 22:05

Doczekam się czego..? Napisz wszystkim, nie wstydź się. Kapujesz na policję, czy dzwonisz po chłopaków i mam wpierdziel..?

Widać jesteś za krótko na forum by wiedzieć że już się tu ludzie pozywali. I za mało masz do czynienia z wymiarem sprawiedliwości żeby wiedzieć że tego nie chcesz.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 




Dodaj odpowiedź