Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#741 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 11:27

Nikogo nie atakowalem,nikt mnie z forum nie wypraszal. Znudził mi się awatar Armstronga i tyle

#742 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 30 czerwiec 2019 - 11:59

To się w profilu zmienia na trzy kliknięcia.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#743 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 12:05

Być może. Sugerowalbym, żebyś jako moderator bardziej niż na zmianie mej nazwy i awatara skupił się na przestrzeganiu regulaminu forum oddzielając swoje prywatne poglądy religijne i polityczne od funkcji, której się dobrowolnie podjąłes.

#744 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 12:14

Jeden z uczestników tej dyskusji wspomniał o wysokim poziomie merytorycznym i werbalnym twoich wypowiedzi na temat nie tyle przedmiotu dyskusji co jej uczestników w innych wątkach. Zapewne były to tylko reakcje na czyjeś niekulturalne wypowiedzi pod twoim adresem.
Zapewne się pomylił a ty zrezygnowałeś ze swojego konta z braku zainteresowania nim.

#745 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 12:24

Powtarzam, jak zwykle mylisz się, doszukując się okoliczności, które nie miały miejsca.

#746 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 13:05

Kobretti za którym nie przepadasz zwrócił na to uwagę. Twój udział w tym temacie, od pierwszego twojego wpisu, jeszcze gościnnie, wzorem uprzejmości nie jest. Dalekie od chrześcijańskich wzorców, o wzorcach idei Chrystusa nie wspomnę. Z kazdego nurtu można wybrać jednak to co pasuje.
Jeśli powodem do porzucenia konta jest awatar- to też jakieś uzasadnienie. Jakieś. Rezygnacja z ciężko przepracowanych jak napisałeś "10 lat na FS". Śmiem watpić ale prasę znasz jeno ty. I ten kto czuwa nad losem świata. Jeśli jest.

#747 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 13:13

Ja mam się tłumaczyć? Komuś kto wielokrotnie naruszal regulamin fs obrzucajac mnie wyzwiskami i szydzac z mojej religii i przekonań? Za jakiś czas to Ty się będziesz tłumaczył. Na fs byłem na długo przed Tobą i będę jeszcze długo po tym, jak przestaniesz tu trolowac

#748 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 30 czerwiec 2019 - 13:56

Zmiana awatara zajmuje dwie minuty z poziomu profilu, będąc 10 lat na forum musiałeś to wiedzieć. Mimo to twierdzisz, że usunąłeś konto, bo znudził ci się avatar. To jak ogolić głowę, bo ma się tłuste włosy.
Usiłowałeś szybko zmienić temat kiedy wspomniałem o łatwości zmiany avatara. Ciekawe jakie były prawdziwe powody usunięcia konta.

A jeśli naciskasz, abym był bardziej sumienny w swym moderowaniu to mogę poszperać i sprawdzić czy w jakimkolwiek momencie nie pisałeś na forum z dwóch kont jednocześnie. Przypominam również, że za multikonto jest ban.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#749 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 15:52

Sprawdź wszystko, nie ma problemu. Jak już pisałem, zmiana nazwy usera i avatara wynikała z braku moich umiejętności technicznych. Nigdy nie miałem dwóch kont jednocześnie. Nie zamierzałem usuwać konta, tylko zmienić nazwę i avatar, okazało się jednak, że aby to zrobić,musiałem się ponownie zarejestrować. To że zbiegło się to z konfliktem na FS jest czystym przypadkiem. Po ponownym zarejestrowaniu system nadał mi nazwę Gosc Bullet, która bodajże po napisaniu 6 czy 7 postów została automatycznie zmieniona na Bullet w bieżących postach. Natomiast nazwa Gosć Bullet została przez system pozostawiona przy starych moich wpisach dawniej pod nazwa kugel.
Piszę to wiadomości osób, które znam z FS i z którymi się przyjaźnię oraz pozostałych userów, jeżeli ktoś miał wątpliwości, co do mojej tożsamości forumowej. Twoją opinię siara w tej kwestii mam głęboko w pewnym miejscu.



#750 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:36

jeżeli ktoś zachowuje się i wypowiada w tonie chamstwa [...] dostanie to samo ode mnie, tyle że cztery razy mocniej. Nie szukam na FS zaczepki i nie prowokuję.




Pozwolisz zatem, że zacytuję dwa akapity z twojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie:





Wy naprawdę nie macie co robić tylko wypisywać te pierdolety? Tobo[...]
Te Twoje wynurzenia są strasznie ograniczone, by nie powiedzieć prymitywne.


Nazywanie wypowiedzi innych z biegu "pierdoletami" i tytułowanie ich jako "prymitywne wynurzenia" to czyste chamstwo, na które, wg. ww. zasad, reakcja była w podobnym tonie, tyle, że mocniejsza.

Gramy jedynie wedle twoich własnych reguł.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#751 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:55

Powiem tak: cały ten wątek, to ciągłe zaangażowanie głównie tylko trzech osób: siara, tobo, marvelo. Nikogo innego prawie on nie obchodzi, chyba żeby zajrzeć, jaki syf tu się wylewa. Twoją powinnością siara jako admina było albo ten topik od razu skasować, albo go ściśle kontrolować, bo wiadomo, że jak w grę wchodzą kwestie światopoglądowe, będą wzajemne pretensje i wyzwiska. Zamiast tego, gdy tylko ten chory wątek zamierał, bo prawie nikt w tym smrodzie nie miał zamiaru uczestniczyć, dolewałeś oliwy do ognia - ty, albo marvelo, albo tobo. Mam wrażenie, że każdy z was miał/ma jaką patologiczną satysfakcję z uczestniczenia w tej wzajemnej nawalance. Nazywasz mnie donośicielem. Otóż gdybyś wykonywał właściwie funkcje moda, moje ,,donosicielstwo'' nie byłoby potrzebne. Przy okazji: każdego kto zawiadomi o przestępstwie nazwiesz donosicielem? Jak będziesz widział wypadek drogowy i wezwiesz policję to będziesz konfidentem?

Ja w istocie, grożąc prokuratorem i sądem zastępuję ciebie, bo ta groźba to jest jedyny sposób na zasypanie syfu jaki wiąże się z tym wątkiem. Gdybyś jako admin wykonywał swoje obowiązki, a nie ciesząc się jak dzieciuch uczestniczył w słownej nawalance, nie musiałbym interweniować. Z dwojga złego wolę być ,,donosicielem'' niż prowokatorem, jak ty, tobo czy marvelo.

Określenie, że Bóg ( czy inna osoba będąca przedmiotem kultu Chrześcijan ) jest ,,rzeźnikiem'', czy ,,sadystą'', oznacza dla wierzącego mniej więcej to samo jakby ktoś matkę takiej osoby nazwał k....ą. Podobnie odbierane jest nazywanie Biblii ,,jakąś tam ksiażką'', czy - jak się wypowiedziała kiedyś pewna  pseudo - piosenkarka: ,,bzdurami napisanymi przez jakiegoś naćpanego gościa''.

 

Jeszcze raz przestrzegam - uważajcie na słowa, jeżeli już nie z szacunku dla wiary i tożsamości innych, to z troski o własną kieszeń, bo kary słono kosztują. Jak słusznie zauważył w tym wątku jeden z kolegów - w razie procesu, każdy kto bierze udział w takim wątku może być wezwany jako świadek - raz na policję, dwa do prokuratury, trzy do sądu i to kilkakrotnie. Czasu i pieniędzy wam nikt zwróci.



#752 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 30 czerwiec 2019 - 17:59

O przestępstwie.

Przestępstwie.

Przestępstwo.





Gwałt ze szczególnym okrucieństwem to jest przestępstwo, które normalny człowiek powinien zgłosić

Morderstwo z premedytacją to jest przestępstwo, które normalny człowiek powinien zgłosić.

Wkładanie dzieciom penisa do ust lub kierowanie ich rączką, aby dokonywały aktu masturbacji na dorosłym zwyrodnialcu to jest przestepstwo (Za ostro..? No sorki, to przestępstwo). Oczywiście zgłaszać.

Nieodprowadzanie podatku od milionowych darowizn to przestępstwo. Zgłaszasz zawsze jak rzucisz na tacę, że purpuranci biorą wszystko w kieszeń..? A może tak można, bo to dla Jezuska..?








Żarty z wymyślonego kolegi - niby przestępstwo. Tak poważne, tak karygodne i niewybaczalne, że system prawny ma w rzyci kiedy o tym wiesz, a nie zgłosisz. To jest nic innego jak pożywka dla wszelkich drobnych kapusiów, prawilniaków i donosicieli, których rząd wykorzystuje do siania terroru i trzymania ludzi w ryzach wg jedynej słusznej doktryny. Tak samo kapowało się w III Rzeszy, że sąsiad trzyma Żyda, albo do NKWD, kiedy ktoś krzywo powiesił obrazek ze Stalinem (o, jaka wspaniała analogia...). Ten sam typ konfitury.




Marvelo niechętnie, bo niechętnie, ale szczerze szanuję, bo bierze wszystko na klatę i walczy jak lew.




Ty jesteś mały...

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#753 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:57

Bullet, jesteś wierzący czy tylko religijny? Bo religia nie ma nic wspolnego z wiarą. Religię stworzyli ludzie. Nie bóg.
Jeśli wierzysz , choć obstajesz przy obrazie uczuć religijnych, to podstawą nauki Jezusa były miłosierszie, akceptacja wyrozumiałość, brak przywiązania- do czegokolwiek. Wybaczenie jest najwyższą cnotą. Oczywiscie, u ludzi głębokiej wiary. Miłośc. Nawet do wroga. Bo czyni źle nieświadom.
Twoja wiara jest prawdziwa i głęboka?

Moja nie jest. Ale nie wciągam w życie niczego co tu znajdę, bo nie ma na nie najmniejszego wpływu.

#754 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 22:41


Tylko nie zapomnij zabrać z Wiliera, tego trekkingowego/damskiego siodełka, aby Ci się wygodnie siedziało podczas tej podróży... :)

 

 

 

http://www.pelotonma...2&folio=90#pg93

 

Wiesz kim był Marco Pantani? Wiesz na jakim jeździł siodle? Gościu, gościu.....



#755 Gosc_Kobretti_*

Gosc_Kobretti_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2019 - 23:07

Bullet, Ty siebie słyszysz?

Odnoszę wrażenie, że całkowicie pogubiłeś się emocjonalnie i tracisz kontakt z rzeczywistością.

Od dłuższego czasu znajdujesz się na równi pochyłej, a teraz to już na niej finiszujesz.

Ogarnij się chłopaku...



#756 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipiec 2019 - 09:27

Nie tylko osoba publikująca nienawistne treści będzie ponosiła za nie odpowiedzialność. Odpowiedzialność poniesienie bowiem również podmiot, który przyczynia się do naruszenia dóbr osobistych poszkodowanego. Może nim zaś być firma świadcząca tzw. usługi hostingowe, a mówiąc prościej – administrator portalu internetowego. Aby administrator strony ponosił odpowiedzialność za obelżywe wpisy/komentarze, musi o nich wiedzieć, a mimo to nadal udostępniać je na stronie. Jeżeli zaś administrator uzyskał wiedzę o bezprawnych komentarzach i niezwłocznie uniemożliwił do nich dostęp, to takiej odpowiedzialności nie będzie ponosił.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#757 Gosc_Kobretti_*

Gosc_Kobretti_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2019 - 10:43

To, że jakaś osoba grozi komuś sądem lub doniesieniem do prokuratury. Wcale nie oznacza, że będzie to sprawa łatwa do wygrania.



#758 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2019 - 10:53

Twoje zdanie trolu nikogo nie obchodzi, idź trolować na onety



#759 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2019 - 12:14

https://pbs.twimg.co...xwDXoAEJqjw.jpg



#760 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2019 - 12:24

Można wiedzieć, czemu ma służyć ten Twój wpis marvelo? Co to ma wspólnego z forum szosowym?





Dodaj odpowiedź