Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#761 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2019 - 12:38

Wy, fanatycy. Ty zdeklarowany i przynajmniej jeden, niezdeklarowany.
Gardzę tylko i wyłącznie takimi jak ty. Używam twoich kategorii, definicji i twojego zdania na mój temat, żeby utwiedzic cię w przekonaniu że masz rację.

Parę setek lat wstecz podpisałbyś się pod moim wyrokiem śmierci albo dorzucał drewna do stosu na którym bym płonął. Dziś możesz jedynie opluć ekran komputera lub telefonu na którym płodzisz swoje posty.

Domyślam się że twoja Ziemia nadal jest płaska. Nie dziwi mnie że nie masz ochoty wybyć gdzieś poza lokalne podwórko, spadłbyś z krawędzi w niebyt.

 

Tobo, jaki cel miał ten post, co on wnosi do dyskusji? Ale tak szczerze?

Jeśli przypisujesz mi intencje pozbawienia Cię życia, to jest to fałszywe oskarżenie, podobnie jak sugerowanie mojej wiary w płaską Ziemię.

 

Po ludzku mogę się oburzać, bo to trochę boli, ale w duchu się raduję, bo to znaczy, że Ewangelia działa.

 

Moje posty na temat islamu (czasem lekko prowokacyjne, przyznaję) mają na celu zwrócenie uwagi na niebezpieczne elementy jego doktryny. 

I po raz kolejny zaprotestuję przeciwko nazywaniu tego wątku "syfem" i sugestii jego zamknięcia. Nie idźmy tą drogą. Kto chce, ten może coś wartościowego z niego wynieść, to tylko kwestia nastawienia. A kto nie chce, może tu nie zaglądać.

 

Poniżej jeszcze jeden film Dr Billa Warnera. Proszę się wsłuchać w to, co deklaruje on na początku i czy to jest obrażanie islamu, czy tylko realizowanie prawa do wyrażania uzasadnionych obaw wobec jednej z  religii.



#762 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2019 - 12:57

Marvelo jesteś prowokatorem: celowo, dla gówniarskiej zabawy podburzasz innych, przez co istotne wartości np. dla mnie są wyszydzane i obrażane. Jeżeli masz na celu rzekomą obronę wartości chrześcijańskich, to Twoje wrzuty w tym temacie mają właśnie skutek oczywiście odwrotny.

 

Nudzisz się? Idź na rower albo do pracy.

 

Ten wątek to oczywisty syf i kloaka maxima. Daj sobie na wstrzymanie z pisaniną na muzułmanów i islam. Nie ma tu niczego wartościowego, co można by stąd wynieść. Kto chce, może korzystać z you tube'a i te filmy, które wklejasz znaleźć samodzielnie. Argument, że nie trzeba tu wchodzić, jak się nie chce jest chybiony, bo wklejane tu wątki, także Twoje, mogą w końcu doprowadzić do zamknięcia całego forum.



#763 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 02 lipiec 2019 - 15:51

To jest dział Offtopic, czyli poza tematem forum. Może poza "umiejętnościami technicznymi" warto by liznąć trochę najpopularniejszego języka na świecie.

Podejście "Nie podoba mi się, więc musi przestać istnieć" jest najwyżej zabawne.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#764 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2019 - 17:15

Znam trzy języki obce, za to ty jak widzę masz problemy z polskim. Rozmowa z tobą to gadka pozbawiona sensu, bo ktoś dla jaj zrobił z tak niepoważnej osoby jak ty admina. Dla przypomnienia, a może w ogóle dla twojego zapoznania się:

 

Regulamin www.forumszosowe.org

§1. Użytkownik ma prawo do:
2. Traktowania zgodnego z zasadami godności i wzajemnego poszanowania
§2. Użytkownik zobowiązany jest do:
 
        1. Prowadzenia rozmów według zasad ortografii i interpunkcji języka polskiego.
§3. Użytkownikowi zabrania się:
 
        1. Używania słów powszechnie uznanych za wulgarne, obrażać, ubliżać i znieważać innych użytkowników.
 
        2. Obrażania innych narodowości, ras ludzkich, poglądów politycznych i religii.
 
        3. Propagowania treści uważanych za obraźliwe - rasizm, seksizm itp.
3. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
 
        4. Użytkownicy, którzy będą sztucznie wszczynać zbędne rozmowy lub w nich uczestniczyć, będą karani ostrzeżeniami.
§6. Administracja
3. Ma prawo:
 
               3.1 Usuwać, edytować, zamykać tematy i posty naruszające regulamin, o czym powiadamiają autora poprzez wiadomość prywatną lub adnotację w temacie. Komunikaty takie pisane są czerwoną czcionką i sygnowane nickiem dokonującego zmian.
4. Ma obowiązek:
 
               4.1 Dbać o porządek i miłą atmosferę na forum.
4.4 Nie nadużywania swojej władzy.

Co z tego, że ten topic to off top, skoro przy jego okazji naruszane są praktycznie wszystkie punkty regulaminu. Tylko ktoś tak niepoważny jak ty, może dalej tolerować i wręcz zachęcać do kontynuowania wątku, która jest sprzeczny z przepisami prawa karnego i regulaminem forum. Nadużywasz swojej funkcji dla tolerowania na FS słownego chlewu, nie tylko w tym kloacznym wątku. Twoje zachowanie jako moda nie jest zabawne, tylko żałosne.

 

 



#765 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2019 - 18:40

Jako człowiek głęboko wierzący, nie religijny, znając przesłanie Jezusa zdajesz sobie sprawę z tego że przywiązanie do czegokolwiek, np wszelkich poglądów jest zgubne i czyni człowieka ich niewolnikiem a tym samym uniemożliwia osiągnięcie zbawienia? Czyni cię też podatnym na wpływy opinii i ocenę innych.
Człowiek wolny potrafi "puścić" bo jest świadom tego że inni ludzie nie rozumieją tego co ich popycha do takiego a nie innego działania.
Naturą człowieka prawdziwie wierzącego jest też wybaczenie, bez względu na to czego doznaje. Jego naturą jest też miłość do innych, bez względu na to jakie mają wobec niego uczucia, zamiary I działania.

Tego uczył Jezus.

Taka jest jego boska natura, czyż nie?

Droga którą się powinno wg niego podążać. Uosobienie cnót których próżno szukać w wizji boga opisanej w starym testamencie.

Czy utożsamiasz się z którymkolwiek z tych aspektów?
Czy obecne są w twoich myślach, które są wyjściem dla działań?

#766 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 02 lipiec 2019 - 18:51

Jeśli czegoś nadużywam, to wyłącznie własnej cierpliwości do twoich ataków na niektórych użytkowników forum, a przy okazji łamania regulaminu (ale spoko ja nie jestem kapusiem i nie mam zamiaru biec z płaczem do administracji, żeby cię ukarali), które rozpocząłeś od swojego pierwszego posta w tym temacie. Korzystasz z moich "nadużyć" na całego dowolnie wyrażając swoje poglądy i jeszcze narzekasz.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#767 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3146 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 21:10

Chcieli być "postępowi" hehe: https://nczas.com/20...imi-podwyzkami/



#768 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2019 - 21:31

To ich wybór kogo przyjęli.

#769 Gosc_Kobretti_*

Gosc_Kobretti_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2019 - 11:42

Znam trzy języki obce, za to ty jak widzę masz problemy z polskim. Rozmowa z tobą to gadka pozbawiona sensu, bo ktoś dla jaj zrobił z tak niepoważnej osoby jak ty admina.

Tylko ktoś tak niepoważny jak ty, może dalej tolerować i wręcz zachęcać do kontynuowania wątku, która jest sprzeczny z przepisami prawa karnego i regulaminem forum. Nadużywasz swojej funkcji dla tolerowania na FS słownego chlewu, nie tylko w tym kloacznym wątku. Twoje zachowanie jako moda nie jest zabawne, tylko żałosne.

 

Piszesz o kloacznym wątku, a powyższy tekst, to niby jaki jest?

Jako poliglota, powinieneś nauczyć się jeszcze języka kultury, oraz poszanowania drugiego człowieka. Z Twoich wcześniejszych wpisów wynika, że kulturę stosujesz tylko wybiórczo i to Ty ustalasz zasady, wobec kogo jest ona należna, a względem kogo nie. Nie czyni to z Ciebie osoby, za jaką chciałbyś uchodzić i za jaką się uważasz...



#770 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2019 - 12:13

Jesteś trolem forumowym, i jako taki dawno powinieneś być zbanowany. Bzdurność i napastliwość twoich wpisów sugeruje, że jesteś uczestnikiem sporu mającym drugie konto.No chyba, że masz jakie problemy ze zdrowiem.



#771 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2019 - 12:40

Naturą człowieka prawdziwie wierzącego jest też wybaczenie, bez względu na to czego doznaje. Jego naturą jest też miłość do innych, bez względu na to jakie mają wobec niego uczucia, zamiary I działania.

Tego uczył Jezus.

Taka jest jego boska natura, czyż nie?

 

W rzeczy samej.

I to zasadniczo odróżnia Jezusa od Mahometa i chrześcijaństwo od islamu.

 

 



#772 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2019 - 14:26

Jesteś trolem forumowym, i jako taki dawno powinieneś być zbanowany. Bzdurność i napastliwość twoich wpisów sugeruje, że jesteś uczestnikiem sporu mającym drugie konto.No chyba, że masz jakie problemy ze zdrowiem.


Czy ustosunkujesz się do mojego wpisu pod twoim?
Ponieważ odniosłem wrażenie że twój punkt widzenia w twoim odczuciu jest lepszy np mojego.

#773 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2019 - 14:28

W rzeczy samej.
I to zasadniczo odróżnia Jezusa od Mahometa i chrześcijaństwo od islamu.
https://www.youtube....h?v=8dwryULhYnU

Co nie zmienia faktu że będąc religiami mają mało wspólnego z tym co mówił Jezus :)

Zwrócę też uwagę że WYKORZYSTAŁEŚ moje słowa które były powiązane z wypowiedzią jak się okazuje naszego wspólnego adwersarza, co mnie jednocześnie zaskoczyło i rozbawiło (że jest w opozycji w stosunku do nas obu). :)

To co zasugerowałem wiąże się z obrazą uczuć religijnyych Bulleta, a ja chcialem wiedziec czy jest religijny czyli wyznaje ludzką ideologię, czy wierzący czyli uznaje że na jakiejś płaszczyźnie ma kontakt z bogiem. I przy tej okazji trzyma się zasad Jezusa. A ten był daleki od przywiązania czyli utorzsamiania się, czym realnie jest "obraza". Ta jest sprzeczna z głębią duchowej wiary I duchowego sposobu życia.

#774 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2019 - 19:40

Tobo, na 10-tej stronie tego wątku zamieściłem film Artura Cerońskiego pt. "Religia nie uratuje cię". Nie wiem, czy ktoś to oglądał, więc przypomnę: https://szosa.org/to...świecie/page-10

 

Nie wiem, na jakiej podstawie nazywasz mnie "fanatykiem religijnym". 

Prawdziwe chrześcijaństwo to nie religia.

Niecierpliwi mogą zacząć oglądać od 5min25s. 

 



#775 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2019 - 22:57

Tak a celem jak zawsze świetnośc bytu rozmówcy 😁 yhy. A ile wziął za wykład i czy mu opłacili składki ze śmieciówki umowy zlecenia??? .Nie pytam co przeżył bo śmiem twierdzic że kolejny oczytany w literaturze mędrzec po 50 tce co zobaczył paru zyla i śpiewa jak skowronek, a pewnie 30 lat temu pił tanie wina i podobnie gestykulując zachęcał do ich spożycia, pełno takich, nawet tu na forum, zbowidowców i dobrodziei

#776 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 04 lipiec 2019 - 06:53

Pytanko pomocnicze: czy ktoś te filmiki wrzucane w tym wątku (właściwie chyba tylko przez jedną osobę) w ogóle ogląda, czy raczej jednoosobowa ilustracja obrazkowa? Może ankieta, jeśli okaże się, że ogląda tylko ten co wrzuca, to może dojdzie do niego, że to bez sensu, bo i tak nikt tego nawet nie kliknie, a o oglądaniu nawet mowy nie ma. No chyba, że jestem w błędzie ;)

 

Ps. Ja nie oglądam żadnej propagandy czy to tego typu filmików, czy TVP Info.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#777 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 04 lipiec 2019 - 07:59

Tak a celem jak zawsze świetnośc bytu rozmówcy 😁 yhy. A ile wziął za wykład i czy mu opłacili składki ze śmieciówki umowy zlecenia??? .Nie pytam co przeżył bo śmiem twierdzic że kolejny oczytany w literaturze mędrzec po 50 tce co zobaczył paru zyla i śpiewa jak skowronek, a pewnie 30 lat temu pił tanie wina i podobnie gestykulując zachęcał do ich spożycia, pełno takich, nawet tu na forum, zbowidowców i dobrodziei


Mogłeś 20 lat temu krašć mentosy w osiedlowym sklepie. Może. Czy to determinuje kim jesteś dziś?

#778 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 04 lipiec 2019 - 16:40

Ps. Ja nie oglądam żadnej propagandy czy to tego typu filmików, czy TVP Info.

Ty, uważaj!

https://i0.wp.com/de...ietelewizji.jpg

 

Ale akurat to, co robi obecnie Paweł Chojecki i telewizja IPP to zupełni przeciwny biegun w stosunku do propagandy TVP Info. 



#779 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 04 lipiec 2019 - 20:56

Pytanko pomocnicze: czy ktoś te filmiki wrzucane w tym wątku (właściwie chyba tylko przez jedną osobę) w ogóle ogląda, czy raczej jednoosobowa ilustracja obrazkowa? Może ankieta, jeśli okaże się, że ogląda tylko ten co wrzuca, to może dojdzie do niego, że to bez sensu, bo i tak nikt tego nawet nie kliknie, a o oglądaniu nawet mowy nie ma. No chyba, że jestem w błędzie ;)

Ps. Ja nie oglądam żadnej propagandy czy to tego typu filmików, czy TVP Info.


Poza filmami o muzułmańskiej zarazie ja czasami niektóre.

#780 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 04 lipiec 2019 - 22:59

Mogłeś 20 lat temu krašć mentosy w osiedlowym sklepie. Może. Czy to determinuje kim jesteś dziś?

prestiż :) wiesz co to w ogóle prestiż ? To, że przysłowiowy Naprzód Gwizdołki to tylko Naprzód Gwizdołki. W lidze mistrzów nie zagrają nigdy. Błyszczą jedynie mesjaszow, na dzielni,na podwórku, czyli tam gdzie jest im z róznych powodów .... najwygodniej... :) eot



Dodaj odpowiedź