Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kadencja. Z Jaką Jeździcie?


42 odpowiedzi w tym temacie

#41 uzurpator

uzurpator
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądKatowice

Napisano 17 czerwiec 2017 - 13:48

Widzisz, dobrze że to napisałeś, bo to świadczy o tym, że się nie ścigasz na szosie - a to dość istotne w kontekście wartości Twoich teorii ;)


Skąd ci z tego tekstu wyszło, że się nie ścigałem? I w jaki sposób moje ściganie się lub jego brak ma wpływ na postawiony argument?
 

Chyba niespecjalnie czytasz co się do Ciebie pisze :) Ja o niebie, Ty o chlebie. No cóż :)


Że kolarze się ścigający, im wyżej na drabince tym ciaśniejszą przechodzą selekcję? No rzeczywiście, nie trafiło. Najlepsze zaś jest to:
 

Nie ma żadnych podstaw do poparcia takiej tezy


Misiu pluszowy. Nie postawiłem żadnej tezy. Postawiłem _hipotezę_ która niekoniecznie musi być prawdziwa, ale jest _do obrony_ z danych które mamy. Co więcej, naucz się cytować.

Swoją drogą zawsze mnie bawi dawanie przykładu Janka jako jeżdżącego siłowo


Podoba mi się, że nie wiesz o czym rozmowa. Spróbujmy zatem powoli, jak do dziecka specjalnej troski

Jan Ullrich - kadencja 80-90
Lance Armstrong - kadencja 100-110

Zakładając, że mają ten sam talent i koks, trzymając się interpretacji Greeka - wystarczy, że Ullrich nauczy się kręcić 100-110 i ściga się z Lancem. Ullricj tego nie zrobił więc a:

- jest idiotą i nie rozumie, że może się nauczyć kręcić 100-110
lub
- nie jest fizjologicznie w stanie przekroczyć progu ~90 bez spadku mocy

Zatem - czy uważsz, że Ullrich był idiotą i trenował niedostatecznie dobrze, mimo iż należał do elitarnego grona setki najlepiej wytrenowanych ludzi swojego okresu.

Możesz też pociąć i na swoją modłę przejść do szydery, w sumie nie spodziewam się więcej.

#42 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 czerwiec 2017 - 14:53

Skąd ci z tego tekstu wyszło, że się nie ścigałem? I w jaki sposób moje ściganie się lub jego brak ma wpływ na postawiony argument?
 
 

Na tarczach 39 czy 42, max 46? No to chyba w juniorach, choć z postu wynika, że byłeś już wtedy zbyt wiekowy na tę kategorię :D

Miszczu, taki ma wpływ, że jeżeli nie wiesz jak smakuje ściganie na szosie to Twoje gadki na temat tego co jest bardziej efektywne i jaka jazda pozwala wykorzystywać maksymalny potencjał organizmu są warte tyle co stary złoty po denominacji.

 

 

Że kolarze się ścigający, im wyżej na drabince tym ciaśniejszą przechodzą selekcję? No rzeczywiście, nie trafiło.

Jaką selekcję, o czym Ty mówisz? Ktoś jest mocny, ma predyspozycje, to się nadaje, i wierz mi że nikt nikogo nie bada pod kątem "naturalnej kadencji".

 

 

Zakładając, że mają ten sam talent i koks, trzymając się interpretacji Greeka - wystarczy, że Ullrich nauczy się kręcić 100-110 i ściga się z Lancem. Ullricj tego nie zrobił więc a:

- jest idiotą i nie rozumie, że może się nauczyć kręcić 100-110
lub
- nie jest fizjologicznie w stanie przekroczyć progu ~90 bez spadku mocy

Zastanawiam się, czy Ty to piszesz poważnie, czy tylko udajesz. A nie przyszła taka  myśl do głowy, że może w jego przypadku najlepiej się kręciło na takiej a nie innej kadencji i nie ma drugiego dna z byciem idiotą, albo blokadą fizjologiczną?

 

 

Możesz też pociąć i na swoją modłę przejść do szydery

hehe:

 

Spróbujmy zatem powoli, jak do dziecka specjalnej troski

Jak na razie widać wyraźnie kto uzurpuje sobie prawo do tego tytułu ;)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#43 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 17 czerwiec 2017 - 18:22

Ok misie (mogą być i truskawkowe), na wniosek jednego z userów, zamiatam temat. 

 

 

 

Razy dwa.


  • mikroos lubi to

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman




Dodaj odpowiedź