Skocz do zawartości


Zdjęcie

[2018] Wspólne Zamówienie Ubrań Kolarskich


855 odpowiedzi w tym temacie

#81 sempik

sempik
  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 24 październik 2017 - 12:18

Pisałbym się na koszulkę i spodenki. Producenta zaakceptuję każdego (ze wskazaniem na Santini). Tylko nie odpowiada mi żaden z przedstawionych projektów. Najchętniej kolorystyka mix czarny/czerwony/biały, czyli jak było 2 i 3 lata temu...

Załączone pliki



#82 PiKa

PiKa
  • Użytkownik
  • 388 postów

Napisano 24 październik 2017 - 12:32

Uraz, nie zbierasz zamówień na rzeczy inne niż spodenki, koszulka, bluza?

#83 zennez

zennez
  • Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 24 październik 2017 - 12:35

Rzeczywiście kolorystyka z postu #81 była dobra, do dzisiaj to mój ulubiony strój.



#84 PiKa

PiKa
  • Użytkownik
  • 388 postów

Napisano 24 październik 2017 - 12:58

Ale w lecie w takim czarnym to chyba bardziej gorąco

#85 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 październik 2017 - 13:36

Pisałbym się na koszulkę i spodenki. Producenta zaakceptuję każdego (ze wskazaniem na Santini). Tylko nie odpowiada mi żaden z przedstawionych projektów. Najchętniej kolorystyka mix czarny/czerwony/biały, czyli jak było 2 i 3 lata temu...

Ten który był chyba jeszcze rok wcześniej, z cienkimi biało-czerwonymi paskami i "marmurkiem" też nie był zły.

Koszulkę z pokazanego wzoru można by jakoś ożywić białym kolorem od połowy w górę. Na lato bedzie lepiej, jednocześnie dolna część ciemna, to mniej widoczny syf z drogi chlapiący po plecach i brzuchu ;)



#86 Krzysztof303

Krzysztof303
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 24 październik 2017 - 13:56

Te czarne z biało czerwonym paskami bardzo mi się podobają. Też jestem za nimi.

#87 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1984 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 24 październik 2017 - 14:28

Tak, ten wzór z #81 jest super, a na żywo jeszcze lepszy. Takie od Santini to bym i ze dwa dla siebie wziął :) 



53608702113_1697d8a0bf_o.png 53120563481_c30890a179_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png

248


#88 mzo

mzo
  • Użytkownik
  • 71 postów
  • SkądWarszawa - Żoliborz

Napisano 24 październik 2017 - 15:04

mnie proszę zapisać na koszulkę, spodenki i bluzę



#89 szuwar8

szuwar8
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 24 październik 2017 - 17:39

Witam ponownie,

 

Na projekty jeszcze trochę wcześnie, ale skoro coś podsyłacie... Wujek Ali jest niezawodny, moje koszulki to  te poniżej: nr1, ta druga biała, najlepiej z czerwonym lub zielonym.

 

Załączony plik  nr1.jpg   370,29 KB   51 Ilość pobrań

 

Załączony plik  biały.jpg   135,31 KB   43 Ilość pobrań

 

Można rozważyć też...

 

 

Załączony plik  alternatywa.jpg   81,23 KB   44 Ilość pobrań   Załączony plik  alt2.jpg   56,06 KB   40 Ilość pobrań

 

 

Ostatecznie...kolory można pokombinować. Tak żeby kolega uraz miał więcej do porównywania (lub odrzucania) :-|

 

 



#90 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 1726 postów
  • SkądLublin

Napisano 24 październik 2017 - 20:28

Miałeś coś z serii Sleek na ten rok?
"Dość długie" rękawki, to znaczy zakrywają praktycznie cały biceps, kończą  się jakieś 3-5 cm nad stawem łokciowym, czyli takie "trendy" teraz ;)


Może i poprawili te rękawy ale z drugiej strony to co dla jednego jest do łokcia, dla drugiego będzie do połowy bicepsa. Ich spodenki kończą mi się w połowie uda co jest wybitnie słabe.
 

To powiedzenie bardziej pasuje do kwestii jakościowych produktów, tutaj to tylko efekt wizualny nie mający wpływu na użytkowanie, za to bardziej uniwersalny, biorac pod uwagę ilość zamawiających i ich gusta. No ale...kto co lubi...o gustach się nie dyskutuje :P


Mi się jakoś całe czarne spodenki źle kojarzą. Jak z promocyjnego koszyka w supermarkecie. Jakiś kolorowy detal musi być.
 

Jedyne co mi utkwiło, to to że próbki rozmiarowe trzeba odsyłać na własny rachunek. Mogli by pobrać pieniądze i załatwiać to za klienta.


Vitesse wysyła i odbiera próbki rozmiarowe na własny koszt. Santini również.
 

Jak ktoś będzie chciał coś więcej wiedzieć jak się zakończyło to priv. Nie będę tu nikomu reklamy, ani antyreklamy robił ;)

 
Możesz napisać tutaj, ja nie w tym roku to może w przyszłości się takie informacje przydadzą.
 

@uraz, żeby się odnieść do tego co pisałem wczesniej, to rękawki w tegorocznych koszulkach Santini Sleek są na 100%  dłuższe niż w pokazanej koszulce MAAP ;)


Musiał bym założyć na siebie XL żeby Ci powiedzieć czy mi odpowiadają czy nie.  
 

ja jeszcze takie pytanko odnośnie koszulki - czy będzie z tyłu kieszonka na zamek aby zmieścić np. telefon?


Jeśli będzie taka możliwość to tak.  
 

co się tak uparliście na to Vitesse....przerobiłem w sensie używałem chyba wszystkich polskich producentów i uważam że szkoda kasy na Vitesse jeśli już to tylko Raso ...jeśli wygra Vitesse to wolę wtedy zaczekać na promo -50% w Santini (koniec sierpnia) i kupię tak jak w tym roku ciuchów na 2 lata....albo poczekam na promo w Raso zdarza się -20%

 
Nikt się nie upiera, po prostu vitesse jest sprawdzone. Wiem że może być lepiej ale jednocześnie cena pójdzie znacząco w górę. 
 
Detaliczne ceny Santini nawet -50% są wysokie. I jeszcze trzeba jeździć z 50 cm napisem Santini na koszulce ... 
 

Koszulki z Vitesse są za długie, dopasowanie takie sobie, do tego były jakieś problemy z "falowaniem" zamka. Nawet jak ktoś nie ma porównania i doświadczenia, to jak ubierze koszulkę Santini, od razu czuć, że to zupełnie inna liga :) I nie mówię tu tylko o porównaniu do Vitesse ;)
Spodenki i wkładka to osobny temat, bo wiadomo, że każda d... jest inna ;) To tak jak z doborem siodełka, jeden chwali, drugi narzeka

 
Fakt koszulki są za długie. Ja biorę koszulkę 2 rozmiary mniejszą niż wychodzi z oficjalnej tabeli a i tak jest dłuższa niż np. Santini XL. 
 
Wkładki Vitesse są wg. mnie średnie (wśród wkładek z wyższej półki) ale tak jak mówisz co kto lubi. 


Cycling Order ★ Black is the new fluo ★ Don't feed the troll


#91 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 1726 postów
  • SkądLublin

Napisano 24 październik 2017 - 20:29

O jakiej bluzie mowa w zamówieniu? Takiej http://vitesse.pl/pl...rowa-proline-ts????

Myślałeś może żeby zamówić spodnie w wersji zimowej oraz 3/4? Ja byłbym chętny, nogawki też bym kupił

 
To jest kurtka, a ja będę zamawiał bluzy czyli koszulki z ociepleniem i długim rękawem. Kurtki, spodnie zimowe itp odpadają bo za dużo roboty będę miał. Okolice 30 letnich kompletów to max jaki będzie mi się chciało obsłużyć. Jakby nie patrzeć trochę roboty z tym zamówieniem jest a jeszcze nie można się pomylić przy pakowaniu bo nie ma później z czego oddawać rekompensat :P
 

Tylko nie odpowiada mi żaden z przedstawionych projektów. Najchętniej kolorystyka mix czarny/czerwony/biały, czyli jak było 2 i 3 lata temu...

 
Wiadomo, że projekt nie będzie wszystkim pasował i nic się z tym nie da zrobić. Czarny, biały, czerwony jak dla mnie są ok przy czym wolę się nie powtarzać z projektami. 
 

Uraz, nie zbierasz zamówień na rzeczy inne niż spodenki, koszulka, bluza?

 
Pewnie będą koszulki termoaktywne (potówki), rękawki, nogawki, kamizelki, może skarpetki i/lub rękawiczki. Zależy gdzie będzie robione zamówienie. Ubrania zimowe odpadają. Teraz liczy się tylko ilość kompletów letnich bo od tego zależy cena na pozostałe rzeczy w tym akcesoria. 
 

Ale w lecie w takim czarnym to chyba bardziej gorąco

 
Nie ma różnicy czy czarny czy jasny. Jak jest gorąco to jest gorąco w każdym kolorze. Jedynie rodzaj materiału ma znaczenie.
 

[...] Wujek Ali jest niezawodny [...]

 
Nie jestem przekonany czy aliexpress to dobre źródło inspiracji ale w propozycjach oczywiście ląduje  ;)


Cycling Order ★ Black is the new fluo ★ Don't feed the troll


#92 vuc

vuc
  • Użytkownik
  • 354 postów

Napisano 24 październik 2017 - 20:46

Nie jestem przekonany czy aliexpress to dobre źródło inspiracji  ;)

Popieram.
 
Ad. 89#: 

e78dcbb6e1503c6c8699fbc5153f25a7.jpg
comment_CXLLNddDY5xTQcIbiwRSSqI4njQoXV8j



#93 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 październik 2017 - 20:53

Nawet mi się podobają te czerwone projekty z Ali. Z pewnymi modyfikacjami i oczywiście bez napisów może podobały by się też innym. Ale na razie nic nie będę kombinował, bo nie wiem czy w ogóle taka wersja wchodzi w grę i może szkoda czasu ;)



#94 SZYMSZEL

SZYMSZEL
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 25 październik 2017 - 05:52

Witam ponownie,

 

Na projekty jeszcze trochę wcześnie, ale skoro coś podsyłacie... Wujek Ali jest niezawodny, moje koszulki to  te poniżej: nr1, ta druga biała, najlepiej z czerwonym lub zielonym.

 

attachicon.gifnr1.jpg

 

attachicon.gifbiały.jpg

 

Można rozważyć też...

 

 

attachicon.gifalternatywa.jpg   attachicon.gifalt2.jpg

 

 

Ostatecznie...kolory można pokombinować. Tak żeby kolega uraz miał więcej do porównywania (lub odrzucania) :-|

 

No proszę Cię.....może zdecydujemy się na Santini i wtedy mielibyśmy u nich zamawiać podróbę chinoli/majfrendów?? to byłby już totalny upadek 


  • wierzba lubi to

#95 Bodzias94

Bodzias94
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 25 październik 2017 - 08:40

Będę chętny na koszulka+spodenki +bluza

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka



#96 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 25 październik 2017 - 09:06

Zauważam że sporo osób pisze o santini a nie wypełniły ankiety na górze. Pewnie trzeba wybrać - inne.

logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#97 Krzysztof303

Krzysztof303
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 25 październik 2017 - 12:07

No właśnie wszyscy są za santini a Vitesse wygrywa. Może nowa ankieta? Santini vs Vitesse vs Roso?

#98 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 25 październik 2017 - 12:39

Pytanie czy Uraz chce w ogóle "wchodzić" w Santini? :P



#99 Spirit_SC

Spirit_SC
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 25 październik 2017 - 16:14

Bylbym chetny na koszulke + spodenki + bluze.

Dzieki!



#100 renton

renton
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 25 październik 2017 - 17:32

Tak, ten wzór z #81 jest super, a na żywo jeszcze lepszy. Takie od Santini to bym i ze dwa dla siebie wziął :)

 

Tez podoba mi się wzór z #81.

Zamiast czerwonego może inny kolor np; niebieski.

Ewentualnie zamiast białego i czerwonego - fluo + żarówiasty różowy ;)


  • piotrkol lubi to



Dodaj odpowiedź