Skocz do zawartości


Zdjęcie

Merida Reacto 400 Jaki Rozmiar?

Merida Reacto 400

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 LuckyLuk

LuckyLuk
  • Użytkownik
  • 647 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 13:53

Właśnie dostałem newsletter z Rutland cycling - propel 2 w niezłej cenie, jedynka nieznacznie droższa. Brałem tam jeden rower w grudniu, wszystko przebiegło pomyślnie. https://www.rutlandc..._eid=c2d756dcee

#22 Jack77

Jack77
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:29

Właśnie dostałem newsletter z Rutland cycling - propel 2 w niezłej cenie, jedynka nieznacznie droższa. Brałem tam jeden rower w grudniu, wszystko przebiegło pomyślnie. https://www.rutlandc..._eid=c2d756dcee

Sam bym chętnie kupił propel 1 z ubiegłego roku. Niestety nigdy nie robiłem transakcji na portalach zagraniczych :(.

 

 

ps. Chyba, że ktoś podjąłby się sprowadzenia dla mnie takiego roweru :)



#23 LuckyLuk

LuckyLuk
  • Użytkownik
  • 647 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 17:42

Podstawa to karta z możliwą płatnością na internecie. Reszta to standardowa procedura - kupujesz odpowiedni rozmiar, płacisz kartą i do 10 dni rower jest u ciebie.

#24 Jack77

Jack77
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 18:09

Podstawa to karta z możliwą płatnością na internecie. Reszta to standardowa procedura - kupujesz odpowiedni rozmiar, płacisz kartą i do 10 dni rower jest u ciebie.

Niestety nie posiadam takiej karty.



#25 Dr0zda

Dr0zda
  • Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 18:46

To zamów - revolut.com - wirtualną wyrabiasz od razu, fizyczna przychodzi w trzy dni - potwierdzenie tożsamości w kilka minut przez zdjęcie dowodu z apki.

Kursy forexa.



#26 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 28 grudzień 2017 - 21:27

Moja ocena jako posiadacza Reacto nie uchodzi za obiektywną, wrzucę mimo to kamyk do ogródka Gianta  :). Jeśli chodzi o geometrię to przegrywa z Meridą, no chyba że ktoś z założenia uzna endurance za przewagę nad race ale zakładam też, że jesli ktoś decyduje się na rower aero to raczej skłania się także ku bardziej agresywnej geometrii. Druga sprawa, to sztyca siodła, uważam że ta w Reacto wraz z systemem mocowania to jedna z lepiej zaprojektowanych części, tymczasem ta w Propelu sprawia wrażenie przełożonej z innego roweru. 


Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#27 Jack77

Jack77
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 19:50

Właśnie dostałem newsletter z Rutland cycling - propel 2 w niezłej cenie, jedynka nieznacznie droższa. Brałem tam jeden rower w grudniu, wszystko przebiegło pomyślnie. https://www.rutlandc..._eid=c2d756dcee

 

Kupiony, tylko że propel 1 2017. Dziś przyjechał. Taniej mnie wyszedł niż propel 2 2018 z polskiego sklepu.

 

Nie wiedziałem, że mają odwrotnie hamulce :(. Koła lekko scentrowane/

 

Orientuje się może ktoś, co to za części?

były dołączone w pudełku

Załączone pliki



#28 Jacam76

Jacam76
  • Użytkownik
  • 34 postów
  • SkądŁódź/Wetlina

Napisano 28 styczeń 2018 - 10:57

Bardzo ładny sprzęt, podoba mi się malowanie tego modelu. Gratuluję zakupu. Wiem, że to już trochę po czasie, ale faktycznie z polityką Meridy jest trochę coś nie tak. Niby duża marka, wielu dystrybutorów - u mnie w Łodzi trzech albo nawet czterech, obok w Pabianicach jeden jeszcze, a jak do przymiarki lub chociaż obejrzenia na żywo to nigdy nic nie ma. 





Dodaj odpowiedź