Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulka + Spodenki / Verge


196 odpowiedzi w tym temacie

#121 marb

marb
  • Użytkownik
  • 288 postów
  • Skądsouth

Napisano 13 marzec 2019 - 15:09

Wziąłbym dwie - pomarańczowa i niebieską = jedne spodenki.  Jeżeli to możliwe to chciałbym próbki koszulek w rozmiarze L i M. 



#122 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 marzec 2019 - 15:15

Sam właśnie dziś dostałem próbkę kombinezonu. Zagadam z Verge czy da się, żeby puścili jeszcze koszulki. Odezwę się w tej sprawie do Ciebie na priv

#123 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 marzec 2019 - 13:15

zaktualizowany projekt.

 

http://production.ve....aspx?ART=35291

 

Zmieniliśmy górny niebieski na ciemniejszy. Niestety na ekranie wygląda to jak fiolet, ale jest to niebieski (oglądałem paletę kolorystyczną). Może będzie szansa na fotki materiałów nałożonych na siebie w tych kolorach. 



#124 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 marzec 2019 - 08:49

https://www.dropbox....075354.jpg?dl=0

Zdjęcia kolorów obu koszulek na materiale

#125 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2204 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 marzec 2019 - 09:03

Dzięki @bonobo za zaangażowanie. Z mojej strony komplet: spodenki + pomarańczowa koszulka (rozmiar L). Jak będzie brakować chętnych to wezmę 2 koszulki/spodenki.

#126 wymoczek

wymoczek
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądRG

Napisano 15 marzec 2019 - 18:14

A czy mozna prosic podsawowe wymiary projektowanych koszulek- rozm.M,i L-dlugosc z przodu i z tylu razem z kolnierzykiem

szerokosc pod pachami,i na dole. Oczywiscie nie rozciągniete. Bylbym zainteresowany koszulka .



#127 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 marzec 2019 - 18:26

Jasna sprawa. Wyślę dzisiaj lub jutro rozmiar L. M będzie trzeba sprawdzić na stronie Verge, oni mają tam dość dokładne wymiary

#128 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 marzec 2019 - 18:05

rozmiary podane w mailu z Verge:

 

-dla rozmiaru M długość przodu 51 cm, długość tyłu 62,8 cm

 

-dla rozmiaru L długość przodu 52 cm, długość tyłu 64 cm.

 

ale moje pomiary dają o 0,5 cm mniejsze wartości w długości z przodu i z tyłu. Może oni ją naciągali mocniej do mierzenia.

 

szerokość pod pachami w L to 40 cm. 



#129 marb

marb
  • Użytkownik
  • 288 postów
  • Skądsouth

Napisano 20 marzec 2019 - 18:49

Dzisiaj przymierzałem rozmiary L i M; mam 176 cm i 71 kg, przy czym dość długie nogi. Wnioski:

Oba rozmiary pasują, oba są dobrze przylegające;

Rozmiar L jest jak na mój krótki tłów nieco za długi i przy zgięciu trochę się zwija.

Koszulka M jest bardziej obcisła i przez to nieco traci kolor (jest bardziej prześwitująca).

Ktoś tu pisał iż rękawy są za długie - tak są długie ale wykonane z super cienkiego materiału i można je sobie dowolnie podwijać, nawet do pozycji bezrękawnik (nic przy tym nie uciska). 

Spodenki L i M prawie takie same - sugeruję L bo wygodniejsze.

Wkładka w spodenkach to chyba ta najgrubsza z oferty i robi bardzo dobre wrażenie.

Jakość spodenek i koszulek bardzo dobra.

Reasumując:

zamawiam spodenki rozmiar L z wkładką Nudo oraz koszulki niebieską i pomarańczową w rozmiarze M (bez zamka).

 

 


  • Marcin321 lubi to

#130 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 marzec 2019 - 21:45

Marb, dzięki za recenzję i opis wrażeń. 

 

Wobec tego możemy realizować. Jeszcze ostatnie pytanie - czy nie uważacie, że w pomarańczowym projekcie logo Verge bardziej by pasowało, gdyby było czarne zamiast żółtego?



#131 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 marzec 2019 - 21:52

Na ten moment mamy tak:

 

Ja, 2 koszulki, 1 spodenki;

Marcin321: 1 koszulka (pomarańczowa), 1 spodenki;

Marb: 2 koszulki, 1 spodenki

 

Podsumowanie:

spodenki: 3;

koszulka pomarańczowa: 3

koszulka projekty Sky: 2 (chyba, że Marcin się zdecyduje).

 

zatem łapiemy się na niższą cenę przy spodenkach i pomarańczowej koszulce. Co do koszulki Sky - wstępnie cena wyższa o 30%, chyba, że ktoś dołączy. 

 

Wcześniej były sygnały od większej ilości osób, ale ostatecznie cisza, więc należy domniemywać, że zrezygnowały.



#132 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2204 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 marzec 2019 - 07:39

@marb - dzięki za recenzję, szczególnie że mam niemal identyczny wzrost, wagę i proporcje nogi/góra. Mam teraz tylko dylemat, koszulka L czy może jednak M :)

Potwierdzam że biorę komplet z pomarańczową koszulką, niebieski to zupełnie nie moja bajka.

Zostawiłbym logo w kolorze koszulki, ale się nie upieram - jak kontur loga będzie czarny to też będzie ok.



#133 marb

marb
  • Użytkownik
  • 288 postów
  • Skądsouth

Napisano 21 marzec 2019 - 08:11

@marb - dzięki za recenzję, szczególnie że mam niemal identyczny wzrost, wagę i proporcje nogi/góra. Mam teraz tylko dylemat, koszulka L czy może jednak M :)

Potwierdzam że biorę komplet z pomarańczową koszulką, niebieski to zupełnie nie moja bajka.

Zostawiłbym logo w kolorze koszulki, ale się nie upieram - jak kontur loga będzie czarny to też będzie ok.

Ja biorę M jeszcze z tego powodu, że mam  z 3 kg dodatkowej wagi, która wkrótce zniknie :)

M trochę uciska ale to nie przeszkadza specjalnie, natomiast w L rękawki są szersze i jak ktoś ma bardzo małe bicepsy  to będzie przylegało na styk.

Niby różnica w długości to jakieś centymetry ale wydaje się iż jest więcej - w pozycji pochylonej robią się wyraźne fałdy. Przy normalnych proporcjach góra/dół L byłaby idealna. 

Generalnie strój jest bardzo przylegający i aero - wygląda rewelacyjnie, jak stroje czasowców.

Natomiast gdyby zamiast  -3 kg pojawiło się +5 kg to już bym koszulki nie ubrał - nie to żebym nie wszedł ale ze wstydu :)



#134 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 marzec 2019 - 09:01

Dzięki za Wasze odpowiedzi!

 

Może jeszcze ktoś zechciałby niebieską koszulkę? :) Razem wyjdzie nam sporo taniej, a jakość jest top!

 

Wrzucam dla przypomnienia projekty oraz zdjęcia projektów nadrukowanych na materiał.

 

projekt:

http://production.ve....aspx?ART=35291

 

zdjęcie:

https://www.dropbox....075354.jpg?dl=0

 



#135 jacekj

jacekj
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 marzec 2019 - 09:03

Jak można to ja się dołączę do zamowienia:
spodenki 1szt
koszulka projekt Sky 1szt

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka



#136 jacekj

jacekj
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 marzec 2019 - 09:05

No i rozmiar spodenek i koszulki: L

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka



#137 jacekj

jacekj
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 marzec 2019 - 09:11

I jeszcze zapomniałem o jednym: koszulka z kieszonką na zamek jak się da w ramach wspólnego zamówienia.
Przepraszam za mnożenie maili.

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka



#138 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 marzec 2019 - 09:14

jacekj, rewelka, że chcesz dołączyć, zapraszam! Kieszonka na zamek jak najbardziej możliwa. 

 

Marcin - Wobec tego Twoja decyzja co do rozmiaru. 

 

Ja mierzę i ważę tyle samo co marb, ale jednak mam koszulkę L. 

 

Mkę ledwie zapinałem i miałem wrażenie, że jakbym napełnił płuca do pełna, to by pękła. Naciągnięta była tak, że pod spodem było widać całe ciało. Rękawki w L też u mnie są opinające, nie tak że na styk - rozciągają się na ręce. Zakładam, że to pewnie inna budowa ciała, sporo kiedyś ćwiczyłem i jednak zostało mi kilka cm więcej w obwodzie na wysokości klatki piersiowej oraz w ramionach. Nie mam typowo kolarskiego, szczupłego torsu. 

 



#139 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 marzec 2019 - 12:50

http://production.ve....aspx?ART=35291

 

prośba o info! Co sądzicie o delikatnie zmienionym pomarańczowym projekcie? Zmiana polega na wstawieniu logo w kolorze czarnym (przód i tył). 

 

Moim zdaniem jest lepiej. 

 

Zarazem podsumowanie:

 

Spodenki: 4 pary (ja, Marb, Marcin321, Jacekj);

 

Koszulka pomarańczowa: 3 sztuki (ja, Marb, Marcin321);

 

Koszulka inspirowana Sky: 3 sztuki: (ja, Marb, Jacekj).

 

kieszonki na zamek: Macin321, Jacekj.

 

 

Jeżeli klepiemy projekt, to poproszę o ostateczną wycenę i działamy :)



#140 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 marzec 2019 - 14:21

aktualizacja:

 

Verge napisało, że do przedziałów cenowych liczą się dokładnie takie same modele w dokładnie tych samych opcjach. 

 

Oznacza to tylko jedno - albo wszyscy biorą kieszonkę za zamek albo nikt. 

 

Dla mnie to jest zupełnie obojętne. Wypowiadajcie się, proszę. 





Dodaj odpowiedź