Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obręcze Speeder.


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 mareksabik

mareksabik
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 15 luty 2018 - 14:14

Do czego chcesz używać kół na tych obręczach? Szosa / Cx/ Gravel?

Na pewno te obręcze to zdecydowanie lepszy wybór niż losowe z ali, tu nie mam wątpliwości, ale czy przy tej cenie i tej wadze na pewno będą tak trwałe i sztywne jak powinny to bym się zastanawiał. 



#22 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 15 luty 2018 - 14:28

Nie mam pojęcia czy będą "trwałe i sztywne", mogę jedynie zaufać wykonawcy kół.

Jeśli masz inną propozycję to BARDZO CHĘTNIE się zapoznam.

Raczej tylko szosa, być może -z wielkim znakiem zapytania- gravel. Przód i tył 28 szprych - w tej wersji mają ważyć 1340 gramów.



#23 mareksabik

mareksabik
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 15 luty 2018 - 14:56

Nie mam pojęcia czy będą "trwałe i sztywne", mogę jedynie zaufać wykonawcy kół.

 

Pytanie, czy on to wie, skoro nie miał nigdy do czynienia z tymi obręczami ;). Nie neguję, tylko się tak zastanawiam.

 

Jeśli tylko szosa to przede wszystkim zastanowiłbym się, czy nie lepiej dołożyć kilka gram i mieć wyższy stożek. Do tego czy jest sens z przodu 28 szprych??? Nawet z tyłu jak na szosę to już bardzo dużo.



#24 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 15 luty 2018 - 17:05

Zostawmy ilość szprych w spokoju.

Miał do czynienia z innymi obręczami tej firmy i chwali. Może mógłbyś wskazać dobre, lekkie obręcze pod hamulce tarczowe?

Na wyższym (41 mm)  stożku koła mam.



#25 thomasz

thomasz
  • Użytkownik
  • 365 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 marzec 2018 - 19:04

Jeżeli temat jest aktualny to ja mam swojego zaufanego producenta w Chinach. Składam na ich obręczach koła od dwóch lat. Pierwsze koła zrobiłem dla siebie i przetestowałem przez okrągły rok - 10.000km w Alpach, obręcze na hamulce tradycyjne. Klocki BlackPrince

Uprzedzam, że nie są to tanie i super lekkie chinczyki ale gwarantuje jakość. Robią koła dla dużych firm, o jednej marce wiem na 100%

 

Kontakt na priv/email


45636079942_17651449fe_m.jpg

CarbonOne.pl - koła na szprychach karbonowych

Blackcatwheels.pl - Koła na zamówienie

Sklep - obręcze, piasty, szprychy

Wrocław

Kontakt na priv, @ lub tel: 604 40 95 04


#26 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 17:23

Czy obręcze asymetryczne (hamulce tarczowe) stosuje się tylko na tył czy na przód również można?





Dodaj odpowiedź