Skocz do zawartości


Zdjęcie

RB jak Rondo Babka


1389 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 22 wrzesień 2010 - 16:25

zgodnie z sugestią kolegi z Pruszkowa (a wiadomo że chłopakom z Pruszkowa i Wołomina się nie odmawia) zakładam nowy temat dotyczący Ronda Babka

#2 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 22 wrzesień 2010 - 19:03

gdzie kończą się reguły zaczyna się pruszków

Dołączona grafika

#3 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 24 wrzesień 2010 - 07:51

zgodnie z sugestią kolegi z Pruszkowa (a wiadomo że chłopakom z Pruszkowa i Wołomina się nie odmawia) zakładam nowy temat dotyczący Ronda Babka

Zgadza się............Chłopakom z Pruszkowa i Wołomina się nie odmawia.... :-) Tak więc i ja chętnie wchodzę w ten temat...... :-) I Jak z Tobą Krzysiek? Wyzdrowiałeś już ? Będziesz na RB ? Mnie zaczyna się trochę krzaczyć niedziela i dlatego kombinuję z tym Powsinem, zobaczę jeszcze, piekielnie szkoda mi pogody........jest suuuper..... :-)

#4 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 24 wrzesień 2010 - 10:34

tak już jest lepiej więc jutro przyjadę i w niedzielę też się wybieram chociaż ma się zepsuć pogoda, ciśnienie spada :-(

#5 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 24 wrzesień 2010 - 20:02

A ja cały czas kombinuję gdzie jutro pedałować na RB czy do Powsina.... :-? Cały problem w tym, że rowery przewiozłem już tu na Wał Miedzeszyński i stąd będe jutro startował i nie wiem gdzie sie wyrobię..... :-> Na RB Jest dalej i wcześniej ruszają a do Powsina bliżej i później startują :?: A Ty Krzysiek o której odpalasz i którędy zasuwasz na RB ? Może bym się wyrobił i podbił do Ciebie po drodze ? Akurat mielibyśmy dobrą rozgrzewkę :oops:

#6 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 24 wrzesień 2010 - 21:44

no jak zamierzasz jechać przed RB jeszcze do mnie to już na maxa byś musiał wyjść wcześnie żeby się do mnie wyrobić. Umówmy się na rondzie normalnie, dojedź tam najkrótszą drogą, tak chyba będzie najlepiej. Ale jak się upierasz to ja na rondo jadę zawsze tak: http://www.bikemap.net/route/711358 Jak chcesz się umawiać dokładnie to pisz do mnie bezpośrednio na maila

#7 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 24 wrzesień 2010 - 22:37

Dobra Krzysiek ja dopiero sciagnąłem na chate i najwyżej......jutro jak nie zaśpię to odpalam z Wału Miedz.... i lecę prosto na RB a jak się będę trochę spóźniał to odbiję na Jagielońską :-) Zawsze będzie mały zapas czasu.....Pozdr. Jacek

#8 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 25 wrzesień 2010 - 19:44

tak to "my" byliśmy ja i swiatek i jeszcze dwóch naszych kolegów nie z forum ;-)

a swoją drogą to jak wy sie dzielicie na babce że tędy część wraca? (w którym momencie, gdzie) możesz dać odp w temacie RB ;-)


a więc po kolei, najkrótsza trasa ronda, w soboty i poza sezonem:
http://www.bikemap.net/route/417893
dłuższa wersja poza sezonem jak jest ładna pogoda:
http://www.bikemap.net/route/417870
albo tak:
http://www.bikemap.net/route/490846
nieraz tak:
http://www.bikemap.net/route/540638
tą pierwszą jeździ się najczęściej gdy pogoda jest niepewna albo w zimę, kiedyś w zimę jeździło się jeszcze tak:
http://www.bikemap.net/route/712188
a tymi pozostałymi jeździ się żeby więcej nabić sobie kilometrów
strona RB: http://www.rondobabka.info/

#9 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 27 wrzesień 2010 - 11:36

condoor, i jak tam wczoraj ? :-)

#10 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 wrzesień 2010 - 11:50

krzy1976 dzięki za mapki może w przyszłym roku podjadę ;-)

#11 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 27 wrzesień 2010 - 18:43

condoor, i jak tam wczoraj ? :-)

Siema......Spoko.......Wytrzymałem do zapory, czyli plan min.wykonany na rondzie za zaporą zawinąłem w lewo na Pomiechówek i dogoniłem z jednym gostkiem taką ekipe z dziewczyną w stroju kadry,załapałem sie za nimi na koło(razem 5 osóB), ładnie jechali tempo ok. 38-45km/h Równo szło oni potem polecieli dalej w Modlinie przez most a ja samotnie do kreski w Jabłonnie. Ogólnie mówiąc było fajnie i akurat na moje możliwości :oops: Mam nadzieję i zamiar powolutku machać coraz więcej i będzie ok. A Ty Krzysiek jak z Tobą? Który byłeś?

#12 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 27 wrzesień 2010 - 23:56

krzy1976 dzięki za mapki może w przyszłym roku podjadę ;-)

zapraszam :-) naprawdę bardzo fajna sprawa że regularnie można pojeździć w dużej grupie (w tym roku rekord 120osóB), średnio przy ładnej pogodzie jest ok 50 osób i nie trzeba nigdzie dojeżdżać samochodem tylko można sobie zrobić rozgrzewkę samemu dojeżdżając na rondo. Kiedyś mieszkałem na Ursusie Niedźwiadku zaraz przy granicy z Piastowem i jeździłem tak: http://www.bikemap.net/route/714681

#13 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 28 wrzesień 2010 - 00:00

condoor, i jak tam wczoraj ? :-)

Siema......Spoko.......Wytrzymałem do zapory, czyli plan min.wykonany na rondzie za zaporą zawinąłem w lewo na Pomiechówek i dogoniłem z jednym gostkiem taką ekipe z dziewczyną w stroju kadry,załapałem sie za nimi na koło(razem 5 osóB), ładnie jechali tempo ok. 38-45km/h Równo szło oni potem polecieli dalej w Modlinie przez most a ja samotnie do kreski w Jabłonnie. Ogólnie mówiąc było fajnie i akurat na moje możliwości :oops: Mam nadzieję i zamiar powolutku machać coraz więcej i będzie ok. A Ty Krzysiek jak z Tobą? Który byłeś?

szkoda że nie odważyłeś się jechać z nami przez Nasielsk bo nie było szybko, w grupie dojechało dużo osób, nie wiem który byłem, małe ma to dla mnie znaczenie ważne że się zmęczyłem :-)

#14 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 wrzesień 2010 - 11:01

zapraszam :-) naprawdę bardzo fajna sprawa że regularnie można pojeździć w dużej grupie (w tym roku rekord 120osóB), średnio przy ładnej pogodzie jest ok 50 osób i nie trzeba nigdzie dojeżdżać samochodem tylko można sobie zrobić rozgrzewkę samemu dojeżdżając na rondo. Kiedyś mieszkałem na Ursusie Niedźwiadku zaraz przy granicy z Piastowem i jeździłem tak: http://www.bikemap.net/route/714681



to moje osiedle :mrgreen: ja pamietam takie czasy z RB że na zakończenie sezonu jak składali kwiaty w Palmirach, a w drodze powrotnej był wyścig to samochody - CO ODWAŻNIEJSI wyprzedzały nas pasem zieleni bo wszystko było zajęte (dwa pasy i pobocze na gdańskiej) :mrgreen: ale to już nie wróci :roll:

#15 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 28 wrzesień 2010 - 12:51

GreQ to może razem pojeździmy na RB. Bo ta nasza Pruszkowska grupa zaczyna się robić lipna

#16 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 28 wrzesień 2010 - 14:34

ja pamietam takie czasy z RB że na zakończenie sezonu jak składali kwiaty w Palmirach, a w drodze powrotnej był wyścig to samochody - CO ODWAŻNIEJSI wyprzedzały nas pasem zieleni bo wszystko było zajęte (dwa pasy i pobocze na gdańskiej) :mrgreen: ale to już nie wróci :roll:

no tak, jeszcze dwa lata temu wyścig na zakończenie sezonu był gdańską przez łomianki, ale jak zrobili więcej świateł to ściganie się tam nie ma sensu i teraz zakończenie sezonu leci do starego mostu w nowym dworze i stamtąd normalnie na kreskę w jabłonnej

#17 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 wrzesień 2010 - 14:55

GreQ to może razem pojeździmy na RB. Bo ta nasza Pruszkowska grupa zaczyna się robić lipna


w tym roku to raczej nie, a co do grupki to każdy ma jakieś swoje sprawy i dlatego tak jest (mam taką nadzieję)

krzy1976 ja na RB jeździłem z 18 lat temu ;-) a od tego sezonu śmigam w miarę regularnie zeszły też taki miał być choć początek był kiepski...

#18 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 29 wrzesień 2010 - 14:33

GreQ to może razem pojeździmy na RB. Bo ta nasza Pruszkowska grupa zaczyna się robić lipna


w tym roku to raczej nie, a co do grupki to każdy ma jakieś swoje sprawy i dlatego tak jest (mam taką nadzieję)

w ostatni weekend października będzie zakończenie sezonu i później proponuję zacząć przyjeżdżać w soboty i niedziele bo tempo mocno spadnie i będzie można spokojnie sobie pojeździć, nie będzie już ścigania w niedziele a i w soboty tempo spadnie, więc to jest dobry moment.

#19 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 29 wrzesień 2010 - 14:45

GreQ to może razem pojeździmy na RB. Bo ta nasza Pruszkowska grupa zaczyna się robić lipna


w tym roku to raczej nie, a co do grupki to każdy ma jakieś swoje sprawy i dlatego tak jest (mam taką nadzieję)

w ostatni weekend października będzie zakończenie sezonu i później proponuję zacząć przyjeżdżać w soboty i niedziele bo tempo mocno spadnie i będzie można spokojnie sobie pojeździć, nie będzie już ścigania w niedziele a i w soboty tempo spadnie, więc to jest dobry moment.

Hm.....Krzysiek to całkiem niezła idea, taki moment to dobre dla mnie Ale czy wcześniej nie zamarznę :?: aby do wiosny ;-)

#20 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 29 wrzesień 2010 - 14:55

.......Jeszcze jedno jak pogoda będzie ok i moje podziębione ucho też to w najbliższy weekend odpalam na Rondo i będzie to, jak dobrze policzyłem mój szósty trening z RB dwa razy tylko wypadła mi sobota z harmonogramu :-) Tak sobie myślę, żeby pogoda była jak najdłużej możliwa to dam radę, chciałbym pokręcić jak najwięcej a w zimę pewnie odpadnę i będę musiał poszukać jakiegoś alternatywnego treningu :-? Tylko jakiego i jak go sobie zorganizować :?: :roll:



Dodaj odpowiedź