Skocz do zawartości


Zdjęcie

RB jak Rondo Babka


1389 odpowiedzi w tym temacie

#941 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 04 marzec 2012 - 13:14

Zgodnie z zapowiedziami od 1 lutego :)

#942 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 04 marzec 2012 - 13:35

Czyli mam rozumieć, że już regularnie jeździsz na rondo? Kurcze to w końcu i ja muszę wyjść na rower.

#943 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 04 marzec 2012 - 13:40

Regularnie na RB, to jeździ Krzychu, ja to jeżdżę kiedy mam wenę, na razie mam :) Wsiadaj na rower, bo pewnie niedługo Was odwiedzę w Pruszkowie :)

#944 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 04 marzec 2012 - 14:28

Regularnie na RB, to jeździ Krzychu, ja to jeżdżę kiedy mam wenę, na razie mam :) Wsiadaj na rower, bo pewnie niedługo Was odwiedzę w Pruszkowie :)

no wsiadaj wsiadaj już czas żeby normalnie jeździć :-) Bardzo dużo osób czeka na rozpoczęcie sezonu w Pruszkowie więc kiedy tylko będziecie mogli to zaczynajcie jeździć. Ośka jeździ za szybko, poza tym jedną trasą w kółko. Pruszkowskie tempo jest bardzo dobre, trasy ciekawe zróżnicowane i nieco dłuższe niż ośkowa setka.

#945 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 04 marzec 2012 - 15:40

Chłopaki ja jestem otwarty. Dzisiaj co prawda nie udało mi się pojechać z Pawłem. Za tydzień rowery odkurzę i już będę przygotowany na 100 %, więc jakby co możemy się umówić na przetarcie jednej z pruszkowskich tras. Jeżeli chodzi o otwarcie sezonu w Pruszkowie to ciężko powiedzieć. Na razie nikt po za Piotrkiem nie wykazywał chęci :-) . Tak czy inaczej można się zmówić na przyszłą sobotę. Krzysiek mówisz, że na Ośce dla Ciebie za szybko?

#946 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 04 marzec 2012 - 15:59

Chłopaki ja jestem otwarty. Dzisiaj co prawda nie udało mi się pojechać z Pawłem. Za tydzień rowery odkurzę i już będę przygotowany na 100 %, więc jakby co możemy się umówić na przetarcie jednej z pruszkowskich tras. Jeżeli chodzi o otwarcie sezonu w Pruszkowie to ciężko powiedzieć. Na razie nikt po za Piotrkiem nie wykazywał chęci :-) . Tak czy inaczej można się zmówić na przyszłą sobotę. Krzysiek mówisz, że na Ośce dla Ciebie za szybko?

tak za szybko, starzeję się niestety i chętnie bym jeździł na treningach 30km/h i nie szybciej ale trochę dłużej czyli od 120 do 180km. Dzisiaj na rondzie mówił z utęsknieniem o pruszkowskich treningach Pęgos, wiem że Condoor też by przyjechał, Darko też, zawsze pozytywnie mówił o waszych treningach qqx więc też by przyjechał, thon też czeka na otwarcie, ja oczywiście też, MiSzA pewnie też i jeszcze parę osób. Może w sobotę otworzymy pruszkowskie treningi 2012 ? :-)

#947 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 04 marzec 2012 - 16:05

Ty się starzejesz? To co ja mam powiedzieć :-(. Super jak jest tylu chętnych to ja jestem za. Mogę napisać do chłopaków SMS-y to może ktoś się jeszcze zjawi. Niektórzy jak sądzę śledzą wątek to może w międzyczasie się odezwą.

#948 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 04 marzec 2012 - 16:48

Ty się starzejesz? To co ja mam powiedzieć :-(. Super jak jest tylu chętnych to ja jestem za. Mogę napisać do chłopaków SMS-y to może ktoś się jeszcze zjawi. Niektórzy jak sądzę śledzą wątek to może w międzyczasie się odezwą.

Tylko że temat o którym piszemy nie pasuje już do wątku :-) Ustal trasę i godzinę zbiórki.

#949 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 04 marzec 2012 - 16:52

Ok. Przenoszę temat do wątku pruszkowskiego. Dalsze szczegóły w odpowiednim wątku :mrgreen:

#950 Mateusz84

Mateusz84
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 marzec 2012 - 18:25

Dziś na rondzie typowe przedsezonowe harce, chłopaki się podpuszczają i trochę skoków było.
Wystarczyło to by zredukować grupę o 1/3. Trasa do mostu i z powrotem, wzdłuż szosy gdańskiej. Uwaga: wieje! ( w dwóch miejscach utworzyły się nawet dwa wachlarze).


Aż o 1/3, kilka osób odpadło na pewno zaraz za mostem jak przód przyśpieszył, ale 2 dojechało, potem Rolniczą jechałem w czubie, ale się juz chuba nikt nie wykruszył.

Ps. ktoś zna gościa w spodenkach Airbiku i kurtce BGŻ, tego który prawie cały trening prowadził grupe?

#951 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 04 marzec 2012 - 19:12

Ps. ktoś zna gościa w spodenkach Airbiku i kurtce BGŻ, tego który prawie cały trening prowadził grupe?

Ja znam ;-) A masz jakieś konkretne pytanie ? hehe

#952 Mateusz84

Mateusz84
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 marzec 2012 - 19:40

No w sumie konkretne tj. Imie i Nazwisko. Jak już wiesz jestem świerzakiem w kolarskim światku i staram sie poznać jak najwięcej ludzi, a ten zawodnik akurat zwrócił dzisiaj moją uwage.
ps. tego w stroju Banaszka tez nie rozpoznałem

#953 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 04 marzec 2012 - 19:50

Oczywiście, że go znamy, ale na pewno nikt sobie nie życzy, by ujawniać jego tożsamość, na publicznym forum.

#954 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 04 marzec 2012 - 19:57

No w sumie konkretne tj. Imie i Nazwisko. Jak już wiesz jestem świerzakiem w kolarskim światku i staram sie poznać jak najwięcej ludzi, a ten zawodnik akurat zwrócił dzisiaj moją uwage.
ps. tego w stroju Banaszka tez nie rozpoznałem

Zaraz Ci odpiszę bezpośrednio.

#955 Bucz

Bucz
  • Użytkownik
  • 219 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 marzec 2012 - 10:56

Wczoraj jazda w tlenie poza krótkimi akcentami wyścigowymi - tuż za mostem. Dla porównania w sobotę na Ośce było na odwrót: mocne piłowanianie pod wiatr z akcentami jazdy w tlenie. Na rondzie ilość ludzi naprawde imponująca. Czuć, że wiosna i sezon nadchodzą wielkimi krokami. Przyznam szczerze, że odzwyczaiłem się nieco od takiego peletonu i momentami było mi trochę ciasno i nie mogłem sobie znaleźć miejsca.

#956 letki

letki
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 marzec 2012 - 20:47

Na początek przywitam się, bo chociaż od dawna czytuję forum jest to mój pierwszy post.
A teraz do rzeczy:
Dawno bardzo nie byłem na rondzie, i może orientujecie się Koledzy czy dalej chwilę po głównej grupie wyjeżdża skład w bardziej rekreacyjnym tempie?
Godzina dziewiąta będzie aktualna po zmianie czasu na letni?

#957 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 18 marzec 2012 - 15:24

Na początek przywitam się, bo chociaż od dawna czytuję forum jest to mój pierwszy post.
A teraz do rzeczy:
Dawno bardzo nie byłem na rondzie, i może orientujecie się Koledzy czy dalej chwilę po głównej grupie wyjeżdża skład w bardziej rekreacyjnym tempie?
Godzina dziewiąta będzie aktualna po zmianie czasu na letni?

Po zmianie czasu wyruszamy z ronda dokładnie o 9:15. W ostatnich sezonach jest tak że wszyscy ruszają razem z ronda i spokojnie jedziemy do Jabłonnej. Za Jabłonną grupa wyścigowa która jeździ w święta i niedziele skręca w prawo a grupa wolniejsza jedzie prosto trasą sobotnią i pozasezonową.
runda wyścigowa:
http://www.bikemap.net/route/1417838

runda sobotnia i pozasezonowa:
http://www.bikemap.net/route/1417814
lub tak:
http://www.bikemap.net/route/1417816
lub tak:
http://www.bikemap.net/route/1417789

#958 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 18 marzec 2012 - 16:55

Dzisiaj na rondzie pierwszy raz jechaliśmy w tym roku przez Nasielsk. Wiadukt za Nasielskiem jest już otwarty więc odpada ryzyko jednego zamkniętego przejazdu przez tory. Wiadukt w Chotomowie nie jest jeszcze gotowy, nadal w budowie więc trzeba będzie jeszcze poczekać na trasę ronda bez przejazdów kolejowych i tylko z dwoma skrzyżowaniami ze światłami.

#959 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 18 marzec 2012 - 17:52

krzy1976, A jak nawierzchnia, są jakieś dziury? Jak ma się odcinek za mostkiem przez Wkrę, do Pomiechówka ?
Jakie tępo dzisiaj było? Dużo ludzi pojechało pętle wyścigową ?

#960 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 18 marzec 2012 - 18:00

krzy1976, A jak nawierzchnia, są jakieś dziury? Jak ma się odcinek za mostkiem przez Wkrę, do Pomiechówka ?
Jakie tępo dzisiaj było? Dużo ludzi pojechało pętle wyścigową ?

Nawierzchnia bez zmian w stosunku do zeszłego roku. Na tamtym odcinku dziury może nieco większe niż w zeszłym roku ale tylko tam, było źle jest jeszcze gorzej. Na pętle wyścigową pojechała większość osób, krócej pojechali tylko ci co nie mieli czasu. Ja jechałem w głównym peletonie z tyłu. Zapytaj się ośki jakie było tempo z przodu.



Dodaj odpowiedź