Jump to content


Photo

RB jak Rondo Babka


1389 replies to this topic

#61 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 posts
  • Skądwarszawa

Posted 22 October 2010 - 06:30

hehe, w temacie RB, mój dojazd, tutaj akurat Plac Zbawiciela, w którąś sobotę lub niedzielę na RB:

dokładnie 3:48 :-)

Niezły motyw z tym teledyskiem jak Cię uchwycili i poleciał za Tobą z kadrem :-) Dobra Krzysiek ale jak sie skapowałeś i odnalazłeś ten filmik ? A nawiasem mówiąc na końcu filmiku jest reklama pizzy z radości.......naprawdę dobra jest, szczególnie moja ulubiona pizza góralska z sosem chrzanowym ;-) Polecam.........dobra już nie chrzanię :-)

#62 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 23 October 2010 - 17:56

przez przypadek jedna znajoma osoba zauważyła że jest ktoś z Olsha później się okazało że to ja i mnie poinformowali :-) przypominam że jutro zbiórka dopiero o 10, start o 10:15, dzisiaj pogoda była piękna a osób bardzo mało, ok 20

#63 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 posts
  • Skądwarszawa

Posted 23 October 2010 - 18:48

przez przypadek jedna znajoma osoba zauważyła że jest ktoś z Olsha później się okazało że to ja i mnie poinformowali :-) przypominam że jutro zbiórka dopiero o 10, start o 10:15, dzisiaj pogoda była piękna a osób bardzo mało, ok 20

Fajnie z tym teledyskiem wyszło :-) A jutro będę, chyba że....... ale się wybieram w końcu to zakończenie sezonu :!: Do zobaczenia :-P

#64 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 23 October 2010 - 19:22

Ty w ogóle jeździsz na rowerze ? :-) na wiosnę jak się wybierzemy na to zaplanowane 200km to będziesz puchł ale nie będzie taryfy ulgowej, pamiętaj ! ;-)

#65 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 posts
  • Skądwarszawa

Posted 24 October 2010 - 14:58

Ty w ogóle jeździsz na rowerze ? :-) na wiosnę jak się wybierzemy na to zaplanowane 200km to będziesz puchł ale nie będzie taryfy ulgowej, pamiętaj ! ;-)

No i dup.......... nie dałem rady dziś się wyrwać :-? Ale ale Krzysiek, trzymam Cię za słowo jeśli chodzi o te 200kilo..........Reasumując ! CEL NA PRZYSZŁY SEZON :SPOKOJNIE PRZEJECHAĆ 200 km Z KRZY1976 :-P I mam nadzieję że nie będziesz mi dawał taryfy ulgowej. :-) Pozdrowienia Jacek.

#66 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 posts
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Posted 24 October 2010 - 16:00

CEL NA PRZYSZŁY SEZON :SPOKOJNIE PRZEJECHAĆ 200 km Z KRZY1976

A można się podłączyć do tej ustawki?
Dostać szkołę od Krzyśka, to nie taka zła sprawa, jak mnie przeciągnęli na wiosnę z Adamem to zabrałem się ostro do roboty, zmotywowali mnie jak trzeba.
Ja zamierzam solidnie i systematycznie przepracować zimę, by w przyszłym sezonie powalczyć troszkę na Babce. Oczywiście tylko o to by nie odpaść od grupy na górce przy zaporze :lol:

#67 tr

tr
  • Użytkownik
  • 214 posts
  • SkądW-wa

Posted 24 October 2010 - 16:35

Odpadanie przy zaporze jest niezłą psychologiczną zaporą, ale za zaporą jak się człowiek ucieszy, że nie odpadł to chwilę po niej i tak tak opadnie :) Trzeba zapomnieś i nie zauważyć zapory , to jest dobry znak :), ale oczywiście trzeba być optymistą ito najważniejsze..... Dotąd nie dojechałem do kreski... ale też nigdy nie miałem tego w planie, choć przyznam, że kiedyś chciałbym tak się podkręcić wydolnościowo, jednak w peletonie nigdy nie przetrzymam ataków, malizna :(

#68 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 posts
  • Skądwarszawa

Posted 24 October 2010 - 17:56

CEL NA PRZYSZŁY SEZON :SPOKOJNIE PRZEJECHAĆ 200 km Z KRZY1976

A można się podłączyć do tej ustawki?
Dostać szkołę od Krzyśka, to nie taka zła sprawa, jak mnie przeciągnęli na wiosnę z Adamem to zabrałem się ostro do roboty, zmotywowali mnie jak trzeba.
Ja zamierzam solidnie i systematycznie przepracować zimę, by w przyszłym sezonie powalczyć troszkę na Babce. Oczywiście tylko o to by nie odpaść od grupy na górce przy zaporze :lol:

Spokojnie możesz z nami się ustawiać, im więcej nas tym lepiej ;-) Ja pamiętam pierwszy raz jak się ustawiłem z Krzyśkiem na wiosnę, to był chyba marzec. Już po pierwszych dwóch kilometrach zacząłem się zastanawiać kiedy wykituje.......było ciężko, machnęliśmy wtedy coś koło 100km + powrót do domu. Po tej jeździe miałem dosyć roweru z miesiąc ale potem wyszło mi to na dobre bo wiedziałem jak ustawiona jest poprzeczka :-) Nie wiem jak w waszym ale w moim przekonaniu jest dosyć wysoko ale nie aż tak, żeby do niej nie doskoczyć a nawet przeskoczyć. Wiadomo tylko systematycznym treningiem można dokręcić się konkretnych rezultatów. :-) A kluczowym okresem przygotowań do przyszłego sezonu jest właśnie obecnie jesień i zima tak więc Panowie do roboty co kto tam może:biegać, basen, siłownia, cyklo lub jeśli pogoda pozwoli rower. Powodzenia dla wszystkich Jacek :oops: ........ :-)

#69 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 posts
  • Skądwarszawa

Posted 24 October 2010 - 18:02

Jeszcze jedno......na RB dziś nie udało mi się wyrwać ale za to po południu wyskoczyłem na małe co nieco :-) udało mi się ukręcić 80km i to w co raz większym deszczu ale nie było aż tak źle .

#70 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 25 October 2010 - 01:05

żałujcie że nie było Was na zakończeniu sezonu, było bardzo sympatycznie. Zakończenie jest tylko raz w roku więc trzeba obowiązkowo być ! Może organizować też rozpoczęcie sezonu, miejsce już jest, idealne niedaleko za metą, gorzej później z powrotem do domu jak ktoś musi jechać przez całą Warszawę ;-)

#71 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 25 October 2010 - 11:09

Odpadanie przy zaporze jest niezłą psychologiczną zaporą, ale za zaporą jak się człowiek ucieszy, że nie odpadł to chwilę po niej i tak tak opadnie :) Trzeba zapomnieś i nie zauważyć zapory , to jest dobry znak :), ale oczywiście trzeba być optymistą ito najważniejsze..... Dotąd nie dojechałem do kreski... ale też nigdy nie miałem tego w planie, choć przyznam, że kiedyś chciałbym tak się podkręcić wydolnościowo, jednak w peletonie nigdy nie przetrzymam ataków, malizna :(

RB podobnie jak inne ustawki amatorskie ma swoją podstawową zaletę: każdy zwykły, mający wiele obowiązków człowiek może dojść do takiego poziomu że zawsze będzie dojeżdżał w czołowej grupie do mety. Wystarczy jeździć :-) A na trasie RB najtrudniej jest przed Nasielskiem w okolicach lotniska, bo tam najmocniej wieje i nawierzchnia nie jest zbyt dobra więc podjazd za tamą to dopiero początek męczarni ;-)

#72 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 29 October 2010 - 10:09

Przypominam że jutro RB start o 10:15 a nie jak do tej pory o 9:15 !

#73 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 posts
  • SkądWarszawa

Posted 30 October 2010 - 09:08

Czesc. :)
Mam pytanko.
Ma ktoś z Was foty z zakończenia sezonu (dojazd i Palmiry)
Te kilka na str. RB widziałam
Jakby co to poproszę o linki gdzie można obejrzec w/w foty

#74 Bucz

Bucz
  • Użytkownik
  • 219 posts
  • SkądWarszawa

Posted 30 October 2010 - 10:53

O ktorej jest jutro (niedziela 31.10) start - o 10.00?

#75 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 30 October 2010 - 19:17

O ktorej jest jutro (niedziela 31.10) start - o 10.00?

tak o 10:15 nowego czasu, info: http://www.rondobabka.info/

#76 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 30 October 2010 - 19:19

Czesc. :)
Mam pytanko.
Ma ktoś z Was foty z zakończenia sezonu (dojazd i Palmiry)
Te kilka na str. RB widziałam
Jakby co to poproszę o linki gdzie można obejrzec w/w foty

w galerii jest więcej: http://www.rondobabk...nczenie2010.htm

#77 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 posts
  • SkądWarszawa

Posted 30 October 2010 - 19:41

Ponawiam pytanie:


Czesc. :)
Mam pytanko.
Ma ktoś z Was foty z zakończenia sezonu (dojazd i Palmiry)
Te kilka na str. RB widziałam
Jakby co to poproszę o linki gdzie można obejrzec w/w foty

_________________

#78 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 posts
  • SkądWarszawa

Posted 30 October 2010 - 19:42

A w galerii jest tylko 9 fot

#79 Bucz

Bucz
  • Użytkownik
  • 219 posts
  • SkądWarszawa

Posted 31 October 2010 - 15:29

Czy ktos ma jakies wiesci dotyczace stanu zdrowia kolarza, ktory uczestniczyl w dzisiejszej kraksie w rejonie Nowego Dworu? Policjanci po zatrzymaniu grupy powiedzeili nam, ze nie jest z nim za dobrze i zostal zabrany smiglowcem do jakiegos innego szpitala...

#80 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 posts
  • SkądWarszawa

Posted 31 October 2010 - 17:32

Znowu wypadek?
Coś za często się nam kolarzom to przytrafia :(



Reply to this topic