Skocz do zawartości


Zdjęcie

RB jak Rondo Babka


1389 odpowiedzi w tym temacie

#1241 Gosc_milosz216_*

Gosc_milosz216_*
  • Gość

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:48

No właśnie w tygodniu rano nie ma jak bo wstaje o 6.30 i do szkoły :(

#1242 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 kwiecień 2013 - 07:04

Obserwuj inne warszawskie wątki (bliskich okolic wawy, kobiecy) a dam znac co do weekendów

#1243 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 14 lipiec 2013 - 18:36

Dziś podczas niedzielnego treningu, przy mocnym wietrze na rundzie wyścigowej, na odcinku Jabłonna - Dębe prędkość grupy na płaskim dochodziła do 50km/h, dalej to nie wiem bo odpuściłem :oops: Słabiej przygotowanym radzę trzymanie się grupy robiącej krótszą rundę przez Nowy Dwór, tam jest bezpieczniej i spokojniej

#1244 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lipiec 2013 - 19:09

Stanowczo potwierdzam. :)

#1245 88_sikor

88_sikor
  • Użytkownik
  • 85 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 lipiec 2013 - 10:06

A jak to wygląda w soboty? To jest dzień treningu bez ścigania? Jakie tempo? W ten weekend chciałbym pójść pierwszy raz.

#1246 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lipiec 2013 - 20:07

tempo - skromnie powiedzieć wysokie

#1247 adriansocho

adriansocho
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lipiec 2013 - 14:01

To jednak raczej chyba nie dlamnie skoro 30 km/h ...


Koledzy żartowali, tam się jedzie przynajmniej 35 km/h i nikt się nie wlecze wolniej niż 30 km/h (oprócz miejsc na części za Pomiechówkiem), także można śmiało jechać. Jeśli masz w miarę sprawną szosę to dasz radę. Aha, było wiele osób, które się urwały i różnym tempem wracały do Jabłonnej, także w razie braku pary nie będziesz jedynym wracającym:)

#1248 jark

jark
  • Użytkownik
  • 276 postów
  • Skąd:)

Napisano 21 lipiec 2013 - 19:53

Dziś podczas niedzielnego treningu, przy mocnym wietrze na rundzie wyścigowej, na odcinku Jabłonna - Dębe prędkość grupy na płaskim dochodziła do 50km/h, dalej to nie wiem bo odpuściłem :oops: Słabiej przygotowanym radzę trzymanie się grupy robiącej krótszą rundę przez Nowy Dwór, tam jest bezpieczniej i spokojniej

... może po prostu sprawdź ustawienie licznika
:) :) :)

#1249 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 21 lipiec 2013 - 22:21

Dziś podczas niedzielnego treningu, przy mocnym wietrze na rundzie wyścigowej, na odcinku Jabłonna - Dębe prędkość grupy na płaskim dochodziła do 50km/h, dalej to nie wiem bo odpuściłem :oops: Słabiej przygotowanym radzę trzymanie się grupy robiącej krótszą rundę przez Nowy Dwór, tam jest bezpieczniej i spokojniej

... może po prostu sprawdź ustawienie licznika
:) :) :)


Dla porządku, napisałem o prędkości chwilowej a nie średniej, z moim licznikiem wszystko jest ok. A odpowiadajac na jednego z poprzednich postów - na trasie do Pomiechówka średnia prędkość (od-do Jabłonny) nie schodzi poniżej 35km/h, nawet w niedzielę tempo jest mocne i sporo osób odpada, zwłaszcza gdy tak jak np. dzisiaj była po drodze mała kraksa, czołówka pojechała dalej do przodu, trochę osób zwolniło, zostało z tyłu i stracłlo sporo sił próbując dojść co się odbiło potem na podjazdach gdy z przodu poszło mocne tempo,

#1250 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 21 lipiec 2013 - 22:30

Dziś podczas niedzielnego treningu, przy mocnym wietrze na rundzie wyścigowej, na odcinku Jabłonna - Dębe prędkość grupy na płaskim dochodziła do 50km/h, dalej to nie wiem bo odpuściłem :oops: Słabiej przygotowanym radzę trzymanie się grupy robiącej krótszą rundę przez Nowy Dwór, tam jest bezpieczniej i spokojniej

Czy bezpieczniej i spokojniej... z tym bym polemizował...

#1251 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 21 lipiec 2013 - 22:33

Dziś podczas niedzielnego treningu, przy mocnym wietrze na rundzie wyścigowej, na odcinku Jabłonna - Dębe prędkość grupy na płaskim dochodziła do 50km/h, dalej to nie wiem bo odpuściłem :oops: Słabiej przygotowanym radzę trzymanie się grupy robiącej krótszą rundę przez Nowy Dwór, tam jest bezpieczniej i spokojniej

Czy bezpieczniej i spokojniej... z tym bym polemizował...


No tak :-) dziś sie o tym przekonałem (patrz post wyżej)

#1252 michal_lisu

michal_lisu
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • SkądWawa

Napisano 25 lipiec 2013 - 23:11

Strasznie bym chcial sobie z Wami pośmigać ale oblukuje wasze dystanse/czasy/wyniki na Stravie i jestem za cienka noga na Was jeszcze, ale mam nadzieje do niedalekiego spotkania na RB :)

#1253 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 27 lipiec 2013 - 19:44

Strasznie bym chcial sobie z Wami pośmigać ale oblukuje wasze dystanse/czasy/wyniki na Stravie i jestem za cienka noga na Was jeszcze, ale mam nadzieje do niedalekiego spotkania na RB :)


Przyjedź na trening, samo pokonanie kilku kilometrów dojazdówki z Warszawy do Jabłonny z tak dużą grupą to już duża frajda, a tutaj na pewno sobie poradzisz bo tempo na tym odcinku jest spacerowe. Oswoisz się za to z jazdą w peletonie, a to równie ważne jak dondycja.

#1254 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 28 lipiec 2013 - 14:01

Dzisiaj też była kraksa na Pomiechówku. Co tydzień w soboty i na trasie Pomiechówek ostatnio są jakieś kraksy, tydzień w tydzień.
Wynika to z faktu że jak jest wolniej to przyjeżdża więcej osób które nigdy nie jeździły w grupie. Nie trzeba wtedy jechać szybko żeby ludzie zachowywali się nerwowo, co z kolei kończy się kraksą. Można jeździć szybko i bezpiecznie, tak jak wolno i nerwowo ;-)

#1255 michal_lisu

michal_lisu
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • SkądWawa

Napisano 28 lipiec 2013 - 20:34

Przyjedź na trening, samo pokonanie kilku kilometrów dojazdówki z Warszawy do Jabłonny z tak dużą grupą to już duża frajda, a tutaj na pewno sobie poradzisz bo tempo na tym odcinku jest spacerowe. Oswoisz się za to z jazdą w peletonie, a to równie ważne jak dondycja.


No właśnie troche żałuje, bo leciałem dziś dokładnie tamtędy do Jabłonnej z nawrotką tamże (fajny ten szeroki prawy pas na Modlińskiej w kierunku wawy nie mam nerwówki z tirami ;) ) wczesniej jezdząc po Babicach i Bemowie. Lampa była straszna..

Co to znaczy tempo spacerowe? Okolice 30 km/h?

No i oczywiście nie jeździłem nigdy w grupie więc krzy1976 pewnie już mnie nie lubi ;)

#1256 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 28 lipiec 2013 - 21:31

No i oczywiście nie jeździłem nigdy w grupie więc krzy1976 pewnie już mnie nie lubi ;)

Mam nadzieję że żartujesz :-) Przyjedź na rondo, jazda w grupie to zupełnie inna bajka niż jazda samemu.

#1257 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lipiec 2013 - 12:02

Dzisiaj też była kraksa na Pomiechówku. Co tydzień w soboty i na trasie Pomiechówek ostatnio są jakieś kraksy, tydzień w tydzień.
Wynika to z faktu że jak jest wolniej to przyjeżdża więcej osób które nigdy nie jeździły w grupie. Nie trzeba wtedy jechać szybko żeby ludzie zachowywali się nerwowo, co z kolei kończy się kraksą. Można jeździć szybko i bezpiecznie, tak jak wolno i nerwowo ;-)


...nie ma co demonizować ;) kraksa może się przydarzyć każdemu, ale w tym wypadku leżeli niestety ci sami co zwykle...

#1258 michal_lisu

michal_lisu
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • SkądWawa

Napisano 29 lipiec 2013 - 21:46

Krzy1976 oczywiście że żartuję :-)

...nie ma co demonizować ;) kraksa może się przydarzyć każdemu, ale w tym wypadku leżeli niestety ci sami co zwykle...


Aaaaaa no i widzicie? Juz widze sie w takiej kraksie jako sprawca ;-)

#1259 Gosc_ziemo_*

Gosc_ziemo_*
  • Gość

Napisano 04 sierpień 2013 - 18:58

Dziś bez kraks na "Pomiechówku" ale i tempo lajtowe jakieś takie

#1260 michal_lisu

michal_lisu
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • SkądWawa

Napisano 04 sierpień 2013 - 20:17

Zrobiłem dziś Babkę przez NDM ale solo, około 14, potem jeszcze strzeliłem w stronę Izabelina i w sumie pękło mi 100, więc jest nadzieja że w miarę się utrzymam w grupie.





Dodaj odpowiedź