Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ Pomiar Mocy Dla Amatora ]

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 258 postów
  • SkądKielce

Napisano 14 luty 2020 - 11:54

14kkm w zeszłym sezonie na Assioma Duo = zero problemów. Także jeśli wybór sobie zawęziłeś do tych dwóch pomiarów, biorąc pod uwagę różne opinie o Vectorach nawet bym nie patrzył w ich stronę. Ale to oczywiście nie znaczy, że musi to być regułą ;)

#42 cegla11

cegla11
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 14 luty 2020 - 14:31

Dzięki za odpowiedzi :) To będę filował na Assiome ale raczej zdecyduję się uno, bo budżet chciałem tak do 2k i na tą moją jazdę styknie. Może jakaś promka do lata się zdarzy, na bikester nie mają, a tam co chwilę dostaje 10% rabatu. Nie wiecie jaki polski sklep rzuca kody rabatowe? Bo cena mniej wiecej taka sama ok 1840 zł

#43 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 977 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 14 luty 2020 - 14:38

Napisz maila do każdego, czy sprzedadzą Ci za tyle i tyle. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Możesz się powołać na najniższą cenę jaką znajdziesz w necie.

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

#44 d.m.

d.m.
  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 14 luty 2020 - 17:08

Ja idę w lewe ramie Stagesa do Cannondale'a. Podoba mi się elegancja tego rozwiązania. Minus taki, że nie przełożę do innego roweru (chyba, że tez będzie miał Hollowgrama).

#45 KrissKross

KrissKross
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 17 luty 2020 - 21:27

Mam asso
Iome uno od black friday, fajna sprawa kupilem za 1650 plnow, nie ladowalem ich jeszcze od nowosci 🤣🤣🤣🤣 bateria trzyma fajnie. Jedyny problem jaki mialem to brak instrukcji w jezyku polskim, ale ogarnalem. Trzeba sciagnac apke i podlaczyc do ladowania, zeby moc je aktywowac. Pozniej dzialaja i zapominasz o tym ze masz pomiar. O vectorach troche sie nasluchalem od kolegow, stad moj wybor padl na Favero

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

#46 cegla11

cegla11
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 18 luty 2020 - 06:49

Dzięki za rencencje, a w którym sklepie kupowałeś? Właśnie poczekam na święta może będą jakieś promocje

#47 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 18 luty 2020 - 08:41

Ja kupiłem Inpeak na swoim ramieniu do R8000. Przekonało mnie do tego polskie prawo :) Jednak support na miejscu to pewien komfort.

#48 KrissKross

KrissKross
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 18 luty 2020 - 10:53

Dzięki za rencencje, a w którym sklepie kupowałeś? Właśnie poczekam na święta może będą jakieś promocje

centrumrowerowe.pl

Ja kupiłem Inpeak na swoim ramieniu do R8000. Przekonało mnie do tego polskie prawo :) Jednak support na miejscu to pewien komfort.

Tylko kolega musiałby cała korbę wymienić z supportem, co do drugiej cześci zgadzam się. 

Dodaj odpowiedź