Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy warto kupic Whistle Crow


76 odpowiedzi w tym temacie

#21 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 20:40

No niby cały osprzet ultegry 6700 łacznie z kaseta i pedalkami kosztuje cos pod 2000 tys,sama ram po opuscie jak sie dowiedzialem 2400 kola mavica z 2500 i inne duperele to wychodzi cos kolo 7 tys.Wiec czy jest sen bawic sie w skladanie jak mam gotowca w moim rozmiarze?? ;-)

#22 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 20:42

Kobrys spytam sie :-)

#23 jabarney

jabarney
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądKorczyna

Napisano 08 listopad 2010 - 20:45

Taniej nie złożysz. Według cen na allegro wyjdzie podobnie, ale zawsze spore wydatki pojawiają się jak coś ze sobą nie współpracuje, bądź czegoś brakuje. Człowiek idzie do sklepu a tam wszędzie ceny z kosmosu i koszta rosną. Kolega kobrys przedstawił ci w poście, co może się stać jak będziesz się dalej zastanawiał. :mrgreen:

#24 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 20:50

Macie racje zakoszą mi z pod nosa i potem będe pluł sobie w twarz..jade kupic i pochwale sie jutro pierwszymi wrazeniami....

#25 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 20:55

kola mavica z 2500

No jak tyle liczysz za koła, to tak, ale jakie ma ten twój, który wyczaiłeś ? Bo ten z aukcji ma na pewno gorsze.

Jak dasz takie klamoty:
Ultegra: http://allegro.pl/gr...1298605718.html
Koła takie: http://allegro.pl/gr...1298605718.html
lub takie: http://allegro.pl/ma...1302655147.html
lub takie: http://allegro.pl/ko...1298607207.html
2400,- komplet ramowy
250,- ogumienie*
500,- sztyca , mostek, kierownica*
200,- siodło*

* - ceny mocno przybliżone, ja bym w takich przedziałach cenowych części szukał.

Ale jedź i nam opowiedz, co tam w Kielcach mają.

#26 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 21:01

Tzn ja szukam roweru do 9 tys maks i chcem sobie zlozyc naprawde porzadny i cena czesci nie gra tu roli.Spodobał mi sie po prostu ten model whistle :-) A co do kól to: http://allegro.pl/ko...1293877136.html

#27 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 21:02

http://allegro.pl/ko...1293877136.html sorry tamten link jest zly

#28 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 21:08

Dobra jade i kupie :-) ;-)

#29 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 21:09

DominikNDominik,

http://allegro.pl/ko...1298607228.html

okazja :-D i też w sklepie.

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#30 jabarney

jabarney
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądKorczyna

Napisano 08 listopad 2010 - 21:19

robo chyba byś nie kupił tych kół 8-) Jak maviki są w gotowym rowerze to rozumiem ale kupować oddzielnie to raczej szkoda mamony są lepsze opcje wydania kasy. DominikNDominik jeszcze chwile temu miał klarowną sytuacje jak chce wydać te 7 tysi a teraz od nowa go męczycie :-D Jeżeli ci się rower podoba to go kupuj!

#31 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 21:54

robo chyba byś nie kupił tych kół

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Jak chłopak chce takich właśnie kół, to w porządku. Faktycznie złożenie taniej nie wyjdzie niż kupno tego gotowego zestawu. Ja tylko chciałem przedstawić opcje i uświadomić, że można złożyć równie dobry rower za mniejsze pieniądze.

Dziwi mnie też sprzedaż w jakimś sklepie rowerów marki, na którą wyłączność ma Atala Polska, a więc Sypytkowski Sport. Albo to jakiś prywatny import, albo składaczek wstawiony do sklepu. Oby nie okazało się że używany, bo to już przestaje się opłacać.

Jeszcze raz powtórzę :DominikNDominik, jedź i nam opowiedz, co tam w Kielcach mają.

A jeśli kupisz, to może się spotkamy i się pochwalisz sprzętem.

#32 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 08 listopad 2010 - 22:02

Czasu jest sporo w zimie, więc ja też bym się skłaniał do złożenia roweru.
Ultegra 6600, to też bardzo fajna grupa - tylko przednią przerzutkę musiałem prostować po jej walnięciu przez samochód ;>

Rama - 2400
Ultegra - 1800
Ksyriumy Equipe - 1200-1400
Mostek 3T - 200zł
Kiera FSA - 400
Siodełko - 200
Owijka - 50

O cyzmś zapewne zapomniałem, ale spokojnie może złożyć fajny rower za mniejszą kasę.


jabarney, sporo osób na nich jeździ, znajomy ma je jako treningowe i nie narzekają, a jak na czymś trzeba zaoszczędzić, to tutaj sporo można.

#33 Makdeb

Makdeb
  • Użytkownik
  • 302 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 listopad 2010 - 22:49

Ultegra - 1800

Powiedz gdzie? No powiedz.

#34 jabarney

jabarney
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądKorczyna

Napisano 08 listopad 2010 - 22:58

Może zle to ująłem. Ja nic do mavica nie mam. Jeszcze nie tak dawno czołówka ścigała się na nich, ale czasy się zmieniają. Za te pieniądze w innym temacie dyskutuje się o kołach w wadze 1300g a nie 1,6kg, więc myślę, że lepiej coś poskładać, zresztą nie tylko ja, ogólnie jest przedstawiony model składasz masz lżejsze koła, kupujesz gotowce płacisz za disagne i też masz solidne(znowu się narażam):-P Przepraszam za off, ale ja już wyraziłem swoje zdanie wcześniej. DominikNDominik widzisz zdania są różne i tylko od ciebie zależy, co zrobisz. Pozdrawiam.

#35 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 23:00

PsYhOl, powiedz mu.

Szukaj, a znajdziesz - poprzednia strona w tym temacie.

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#36 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 23:22

jabarney, ja wiem, że nie o to Ci chodziło, że do Mavica nic nie masz, tylko nie bardzo rozumiem, dlaczego masz wątpliwości, że mogłem zaproponować te koła. Właśnie że byłbym skłonny je włożyć do roweru, nawet swojego.

Do tej pory byłem i jestem zwolennikiem składania kół, ale raczej nie wydmuszek na góra 75kg obciążenia i na idealne asfalty. Ja raczej potrzebuję kół, które niejedno zniosą, lubię dzwonić po dziurach i nie bać się, czy po przyjeździe będzie konieczne centrowanie, albo wymiana obręczy. Myślę, że lżejszych od właśnie Ksyrium SL, to już bym nie chciał.

I muszę się przyznać, zdradziłem swoje zasady - kupiłem okazyjnie od kumpla, który stracił zainteresowanie szosą Ksyriumy Elite :mrgreen:

#37 jabarney

jabarney
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądKorczyna

Napisano 08 listopad 2010 - 23:35

robo, myślałem że tylko podajesz adres sklepu w którym najtaniej można je kupić. Przepraszam zle to zinterpretowałem. Skoro jeździsz na Ksyriumach i możesz je polecić jako solidne to mi to wystarczy, bo według mnie jesteś kompetentnym i pomocnym userem. Pozdrawiam.

#38 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 listopad 2010 - 23:47

myślałem że tylko podajesz adres sklepu w którym najtaniej można je kupić.

Ach dokładnie o to mi chodziło, o szukanie okazji, o wyłapywanie najlepszych ofert.
Poza tym składając rower masz niepowtarzalną okazję dopasować go do swoich upodobań, nie jesteś zdany na to co ci wyjmą z pudełka. Dostajesz "coś", a później i tak wymieniasz: a to siodełko, a to kierownica, bo kształt nieodpowiedni, a to długość mostka nie ta. Jak już jeździłeś na kilku rowerach, to raczej wiesz, co powinno się znaleźć w nowym, a najłatwiej to osiągnąć składając. I wcale nie musi wyjść drożej.

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#39 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 09 listopad 2010 - 13:57

:-) :-) Panowie a wiec bylem tam i okazało sie ze whistle bylo kupione od sypytkowskiego i przerobione...ale jak pech to pech niestety zostala kupiona w zeszlym tygoniu w poniedzialek :-( Ale za to kupilem sobie w konskich wymarzonego crowa na campie na strazackiej u sypytkowskiego za 5800 i jestem masakrycznie zadowolony :-) :-) :-) :-) :-P Teraz tylko jakies pierdulki w niej pozmieniam albo i nie i jak tylko bedzie pogoda w miare to bede nia polykal km.Jeszce raz wszystkim dziekuje 8-)

#40 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 09 listopad 2010 - 16:51

DominikNDominik, mieli u nas w Końskich na zapleczu ?
Rozmiar taki jak chciałeś ?
Opisz co za koła i osprzęt.

Pewnie się zobaczymy gdzieś na trasie, jak nie w tym sezonie to w przyszłym.

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen




Dodaj odpowiedź