Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy warto kupic Whistle Crow


76 odpowiedzi w tym temacie

#41 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 09 listopad 2010 - 17:21

To znaczy ona byla w radomiu i akurat ja do Końskich zwiezli i w dodatku XL :mrgreen:.Jesli chodzi o osprzet to na Xenonie jest praktycznie cala tlko korby ma z FSA.Tera tylko do niej ksyriumy dokupie i nic wiecej nie ruszam bo jak bylem sie dzis przejechac na niej to musze przyznacz ze jest zaje...sta ;-)

#42 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 09 listopad 2010 - 17:26

A tak pozatym to w sumie to katologowy jest osprzet oprocz paru pierdulek ;-)PS.Robo mieszkasz moze na ulicy Hubala??

#43 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2010 - 17:35

Na ogół uważam że wytykanie komuś że drogo za coś zapłacił to wiocha i unikam tego, ale 5800 za rower na xenonie :shock: :shock: :shock: ?

#44 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2010 - 17:37

Widzę, że kupiłeś dokładnie to: LINK

Żadnej przeceny... cena katalogowa... jest się z czego cieszyć za taką kasę?

#45 Makdeb

Makdeb
  • Użytkownik
  • 302 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 listopad 2010 - 17:45

Dominik trochę szkoda, że nic nie spuścili z ceny! :) Za taką cenę wyłapałbyś Ultegrę na aluminium, albo 105 na carbonie. Oby się dobrze sprawował! Piękne malowanie!

#46 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 09 listopad 2010 - 18:09

Też się zastanawiałem nad tą ceną (biorąc po uwagę osprzęt)...drogo. I wytykam tutaj tylko i wyłącznie sprzedawcom teraz.
BTW: czemu tej grupy nie ma nawet w ofercie na oficjalnej stronie Campy ???

#47 AyJay

AyJay
  • Użytkownik
  • 92 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 09 listopad 2010 - 18:16

Kurde przeliczyłem sobie rower i można spokojnie w cenie do 5,5 tys złożyć rower full carbon z zintegrowaną sztycą (lub nie) z kołami stożkowymi carbon 38mm i full sram rival. Waga roweru ok 6,7kg z carbonową kierą płaską pedałami keo classic i siodłem za ok 300 zł itd.

Rama może nie markowa bo carbon z tajwanu z widelcem (2100 na allegro; Tajwan ~1250 z przesyłką)

#48 marceln

marceln
  • Użytkownik
  • 476 postów
  • Skąd3city

Napisano 09 listopad 2010 - 18:33

5800 za taki osprzęt i koła za które dostaniesz najwyżej 400zł???? to jakieś nieporozumienie jak dla mnie.

#49 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 09 listopad 2010 - 18:50

Nie liczy sie kasa.Jeszcze na poczatku sezonu musialbym dac za nia cos okolo 7000 z kawalkiem.Nie opuscili mi nic z ceny bo nie jest taka jak wystawiona na www.atala.pl
Ma inne hamulce mostek i kierownice oras krzeselko...Zawsze cos sobie moge w niej zmienic..Grunt ze rama jest ok a te duperelki to moze sobie pozmieniam..Dla mnie ta kolara jest tyle warta i nie zaluje ani jednej zlotowki wydanej na nia :-D
A TAK WOGOLE TO DZIEKI WAM ZA PODPOWIEDZI ALE TU I W TYM MOMENCIE KONCZY SIE MOJ TEMAT............KUPILEM SOBIE SPRZECIORA.....THE END :lol:

#50 mjdunker

mjdunker
  • Użytkownik
  • 123 postów
  • SkądPolska

Napisano 09 listopad 2010 - 18:50

Jak kogoś stać na rower za taką kwotę to jego prawo. Sam kupiłem ramę z chin zestaw za 1500zł full carbon i na starej ultegrze z pedałami licznikiem i ciężkimi Mavicami Ksyrium Elite waży 7,9kg. Więc osobiście rower za 5800zł który na stronie producenta waży 9,3kg to osobiście go nie widzę. Sam planowałem zakupić ramę Crowa ale kontakt z panami był bardzo "tępy" więc zrezygnowałem i bardzo dobrze.
Oby koledze dobrze się jeździło to najważniejsze.

#51 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 09 listopad 2010 - 19:00

DominikNDominik jak nie liczyła się kasa to trzeba było coś lepszego kupić :-P
A tak na poważnie teraz zupełnie. Kilka wypowiedzi, że za drogo dają do myślenia. Fakt, kasa wydana, rower kupiony i szczerze Ci życzę (i chyba nie tylko ja) aby sprawował się bardzo dobrze. Przyjemność z jazdy to WIELKA RZECZ i jak jeździ się super to zapomina się o kasie, która leżała pod poduchą (lub w banku) a teraz zdarzy się najzwyczajniej w świecie "pryknąć" na to 5800 :-P
Temat dla Ciebie skończony ? Owszem. Jednak proponuję czytać i pamiętać o cennych uwagach kolegów w przyszłości (wiecznie na tym rowerze jeździć nie będziesz) bo uwierz mi - mogą się przydać. Kto wie, może następnym razem wybór, a później zakup będzie bardziej "rozsądny" (może to złe słowo, ale nie mogłem wpaść na nic innego, w każdym razie mam nadzieję, że wiesz "o co kaman").
Pozdrawiam.

#52 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2010 - 19:11

[...]BTW: czemu tej grupy nie ma nawet w ofercie na oficjalnej stronie Campy ???


Xenon i Mirage wyleciały z oferty, teraz najtańsze jest Veloce.

#53 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 09 listopad 2010 - 20:56

DominikNDominik, chyba trochę za bardzo pokazałeś po sobie, że chcesz ten rower koniecznie mieć. Myślę, że mógłbyś wydębić w sklepie przekładkę ramy z M-ki (taka stała w Końskich, na Ultegrze) na tą XL- kę z Radomia i to w cenie 5400,- .
Myślę, że zbyt późno zapytałeś na naszym forum i za szybko kupiłeś.
Ale stało się. Jak byś miał pytania, to pisz, chętnie pomogę.

#54 gordon

gordon
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Skądtarnów

Napisano 10 listopad 2010 - 14:46

Rama bardzo fajna, ale tylko rama (jak na kwotę, którą wydałeś). Szkoda, że nie poradziłeś się przed zakupem innych użytkowników.
Nie szukając długo, za kwotę 5999 (gdzie można z ceny zejść około 150zł) masz takie coś

http://allegro.pl/ro...1312130035.html

A ten Wilier to żadna promocja. Szukając dłużej, za taką kwotę można mieć coś znacznie więcej niż xenon.

Pozdrawiam :)

#55 nobilitas

nobilitas
  • Użytkownik
  • 113 postów
  • SkądŁobez

Napisano 11 listopad 2010 - 20:09

Rama whistle crow jest bardzo sztywna i mocna. Sam zastanawiałem się nad zakupem tej ramy, ale Sypytkowski miałem wrażenie chciał mnie zrobić w bambuko. Nie wiedziałem, że jest aż taka ciężka.
Może nie powinienem tak porównywać, bo tak jakby zestawić malucha z mercedesem... :?: ale mój giant ocr po małym tuningu waży 8,6 kg

#56 Gosc_Batox_*

Gosc_Batox_*
  • Gość

Napisano 12 listopad 2010 - 11:30

Kolego Nobilitas sama rama crowa wazy 1.1kg wiec rzeczywiscie bardzo ciezka jest.Mam pytanko do ciebie a ile ten twoj giant moze kosztowac z 3000 i nie wiecej wiec z czym do ludzi..Zalezy jaki masz model(podaj) bo jak 7 to cie wysmieje.Jak wczesniej mowilem posiadam whistle crowa z 2009 roku i po malym wlkadzie winansowym wazy 8.3kg,i nie rob porownan ze whistle przy twoim giant to maluch bo chyba odwrotnie powinno byc.Jakbys powidzial ja mam np Scotta CR1 SL to w porownaniu do whistlaka to jest to mercedes a nie mów ze twoj giant..hehe :shock:

#57 DominikNDominik

DominikNDominik
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKońskie

Napisano 12 listopad 2010 - 11:46

http://www.giant-bic...oad/1243/29271/

Czy jestes posiadaczem tego modelu???Albo giant ocr 7? Jak tak to zes strzelił porównanie heheh-Maluch mercedes heheh.Ja tez sobie zrobilem kosmetke w moim i lada dzien przychodzi mi komplet dura ace 7900 i kola ksyriumy+kierownica i sztyca carbon firmy ritchey takze waga zleci mi o ok 1 kg,ale ja sie nie podniecam ze moj rower wazy 9,8,7 czy ile tam kilo,liczy sie tylko tyle zeby sie dobrze jezdzilo i mialo z tego frajde :-D Ja przynajmniej taka posiadam :-D

#58 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 12 listopad 2010 - 13:31

Dyskusja się robi co najmniej nieprzyjemna.
DominikNDominik czy ty piszesz poważnie o tym, że kupiłeś nową grupę ??? Bo jeżeli tak, to uważam, że bez sensu wydawane były pieniądze na rower. Nie krytykuję samego zakupu roweru, tylko kupiony kompletny, a teraz nowa grupa ???

#59 p.o.s.t

p.o.s.t
  • Użytkownik
  • 1474 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 listopad 2010 - 14:10

Fajnie masz poukładane :). Z tego co piszesz to kupiłeś ramę Whistle Crow za około 5,5 tysięcy (minus wartość kół i xenona) i się rozpływasz nad tym jaki to interes zrobiłeś? Jak masz za dużo pieniędzy to chętnie kilka zł przytulę.
pozdrawiam

#60 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 12 listopad 2010 - 14:11

DominikNDominik, dajcie juz z nim sobie spokoj , mlody jest moze na nieograniczony budzet , tyle halasu o nic kupil niech pokreci oby nie stracil zapalu :mrgreen:

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg




Dodaj odpowiedź