Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klucze Do Stożków Park Tool Seria Dcw - Opinie

park tool parktool klucze piast konusy stożki

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 h/k

h/k
  • Użytkownik
  • 1388 postów
  • SkądRumia

Napisano 27 styczeń 2019 - 16:40

Witam

 

Zaginął mi komplet moich niezbędnych narzędzi do roweru, w tym poczciwych rometowskich kluczy do piast - dość niewygodne, jednak posłużyły niemało. Rozważałem kupno zestawu wielu różnych narzędzi w postaci niedrogiej walizki firmy BikeHand, jednak przeczytałem bardzo dużo złych opinii. W związku z tym postanowiłem skompletować narzędzia samemu.

Pierwsze czego najbardziej potrzebuję na zaraz to klucze do piast. Zastanawiam się nad kupnem podwójnych płaskich kluczy z serii DCW. Pytanie brzmi, czy warto za ten kawałek metalu dawać 20-25 zł? W  Decathlonie bardziej wielofunkcyjne narzędzie tego typu z wieloma rozmiarami jest dostępne po ok. 35 zł. Czy jakość przemawia znacznie na korzyść Park Toola?

 

Z góry dziękuję za opinie.

Pozdrawiam



#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 styczeń 2019 - 17:20

Jeżeli szukasz czegoś solidnego za rozsądne pieniądze, może podstawowy model Uniora by się nadał? UNIOR 1612PB - Zestaw kluczy do stożków piast

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2199 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 styczeń 2019 - 17:23

Ja zazwyczaj zaczynam poszukiwania narzędzi od bitul-a, zerknij na to:

http://www.bitul.pl/.../NarzedziaDoKol



#4 h/k

h/k
  • Użytkownik
  • 1388 postów
  • SkądRumia

Napisano 05 luty 2019 - 21:44

Dzięki za propozycje. Spróbuję zainwestować w Bitula. :) A jak coś mi nie pyknie z wydatkami to chociaż na początek te kluczyki proponowane przez mikroos.
Pozdrawiam



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: park tool, parktool, klucze, piast, konusy, stożki