Skocz do zawartości


SPALINY SAMOCHODOWE


46 odpowiedzi w tym temacie

#41 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 marzec 2008 - 20:00

ja widziałem rower bez siodełka i sztycy :shock:


#42 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 30 marzec 2008 - 20:15

Jeśli nie jest zbyt daleko, to dla mnie optymalnem rozwiązaniem na dojazd do szkoły-pracy w okresie wiosna-lato-jesień jest rower. Kto się zgadza ręka do góry :mrgreen:


Akurat 2 kwietnia rozpoczynam dojazdy do pracy rowerem ok. 5 km. Oczywiście ścieżką rowerową (mam to szczęście). Będę się śmiał ze spaliniarzy jak obok żółwim tempem poruszą się swoimi wypasionymi brykami :mrgreen:

Podczas dzisiejszego treningu wyprzedził mnie motorower stylizowany na ścigacza oczywiście na metanolu - to jest to co kormorany lubią najbardziej :-P

#43 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 30 marzec 2008 - 20:19

Może ten mój post nieco w innym temacie znaleźć się powinien , ale skoro mowa tu o skuteczności mas krytycznych. To pozwolicie ,że się wypowiem na temat wyrabiania kultury wśród ludzi nie rowerowych w stosunku do cyklistów. Moje zdanie jest takie ,że masa krytyczna czy jaki kolwiek inny masowy przejazd sporej grupy rowerów przez miasto tylko jeszcze bardziej zniechęca i tak nie reformowalnych smrodziarzy czy antyrowerowców. Bikerzy ich zdaniem tylko zawadzają i podczas takich masówek
tylko blokują ruch w mieście. Czy efekt tego rodzaju walki z autami, z przywilejami czy w innych sprawach nie przynosi czasem skutku odwrotnego od zamierzonego ? Oczywiście to jest tylko moje zdanie. 8-) ;-)

#44 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 marzec 2008 - 20:28

Bikerzy ich zdaniem tylko zawadzają i podczas takich masówek
tylko blokują ruch w mieście....


my nie blokujemy ruchu, MY JESTEŚMY RUCHEM :mrgreen: :-P :mrgreen:

[ Dodano: 2008-03-30, 21:31 ]
sądze, że jeśli każdy kto tak myśli by przeczytał ulotkę z masy to może by zmienił zdanie, dodam że tramwajom i autobusom ustępowaliśmy miejsca...


#45 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 30 marzec 2008 - 20:35

Bikerzy ich zdaniem tylko zawadzają i podczas takich masówek
tylko blokują ruch w mieście....


my nie blokujemy ruchu, MY JESTEŚMY RUCHEM :mrgreen: :-P :mrgreen:

[ Dodano: 2008-03-30, 21:31 ]
sądze, że jeśli każdy kto tak myśli by przeczytał ulotkę z masy to może by zmienił zdanie, dodam że tramwajom i autobusom ustępowaliśmy miejsca...

Nie wyrywaj zdania z kontekstu bo za jakiś czas będzie, że to ja uważam ,iż cylkiści tylko zawadzają i blokują ruch. Wówczas mnie zabiją . :mrgreen: :shock:

#46 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 marzec 2008 - 20:57

:mrgreen:
w Twoim poście dokładnie widnieje ICH zdaniem, mnie ta forma protestu odpowiada, wiadomo...każdy protest może zadziałać w dwie strony...kierowca siedzący w samochodzie, nie wiedzący co mu tu za zgraja przejeżdża nie zrozumie o co chodzi...ja osobiście jak pogoda pozwoli we wtorki, środy i czwartki zamierzam dojeżdżać do pracy rowerem, zaoszczędzone w ten sposób pieniądze na paliwie częsciowo będę inwestował w rower :-D


#47 Agamemnon88

Agamemnon88
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 31 marzec 2008 - 17:05

Po przeprowadzce do Poznania te "spaliny" daja sie szczegolnie we znaki...a ze pochodze z podkarpacia...i powiedzmy sobie szczerze moje miasteczko lezy w srodku Puszczy Sandomierskiej...to strasznie ciezko mi bylo sie przyzwyczaic do jazdy w tych - WARUNKACH :/ Ciezko sie oddycha, musze przyznac, ale znalazlem juz fajna trase za Poznaniem, kolo instytutu geologii :) i mam nadzieje ze w tym pieknym miescie znajdzie sie troche ludzi chetnych na wspolne szosowe wypady :D
3mac sie i nie wdychac tego swinstwa :P
niech wiatr bedzie w plecy, a slonce w twarz!!!



Dodaj odpowiedź