Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amber Road


125 odpowiedzi w tym temacie

#21 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 23 sierpień 2011 - 22:21

Ja będę, co do formy to pasowałoby aby ją miało co najmniej trzech z drużyny :-P :-P :-P

#22 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 23 sierpień 2011 - 22:29

wicklowman, startujecie 14 minut przed nami ;-)

u mnie jestem pewien 3 kolegów, jeden to tak różnie.. no i ja.. ze mną tez nie wiadomo :-P

#23 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 24 sierpień 2011 - 08:56

Cześć,

Wybiera się ktoś ? :)


Husaria Szosowa z Wrocławia też potwierdza swój udział! :-D

Startujemy, o 11:28 i... liczymy na dobry wynik. Do zobaczenia w sobotę w Gostyniu. :-D

Powodzenia dla wszystkich!

#24 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 27 sierpień 2011 - 15:47

Wyniki na stronie organizatora będą jutro. Może ktoś zna pierwszą trójkę? Czy zespół TGV obronił tytuł?

#25 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 27 sierpień 2011 - 16:23

1. TGV [około] 2h 27m
2. Skan Code Nowogard ~ +4min
3. OTR Interkol ~ +40s
.
.
.
13. OTR Interkol ~ 2h 40m [moja ekipa] dojechalismy razem w piątke do mety ;-)

#26 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 27 sierpień 2011 - 17:47

Tu masz xubix twoją ekipe , a Zugaj z Scan Code naprawia gume... Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us TGV Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
  • vuki lubi to

#27 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 27 sierpień 2011 - 21:46

Dzięki za fotke :)

Jeśli ktoś chciałby relację z wyścigu to jest do przeczytania tutaj:

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: http://kris91.bikest...czas-100km.html :lol:

#28 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 27 sierpień 2011 - 21:55

Wyniki http://live.ultimasport.pl/014/

#29 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 27 sierpień 2011 - 22:13

Parę słów ode mnie:
- organizacja super,
- zabezpieczenie trasy na bardzo wysokim poziomie,
- zajebiaszcza kiełbaska i grochóweczka,
- zajebiaszcze zielone piwko,
- fajna atmosfera,
- pogoda dopisała, było za gorąco i wiater mnie sponiewierał (wszystkich chyba) :-P,
- wynik jak na nasz drużynę (i przeboje ze składem) bardzo przyzwoity 21/40.

xubix dobrze, że mi dałeś "klapsa" na starcie bo mówiłem, że NAS nie dojdziecie ;-) Gratulacje dla Twoich kolegów za miejsce medalowe i przekaż im, że za rok wdepczemy ich w asfalt ;-)

#30 skorlik

skorlik
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądLeszno

Napisano 28 sierpień 2011 - 05:41

.

13. OTR Interkol ~ 2h 40m [moja ekipa] dojechalismy razem w piątke do mety ;-)


Pozostaje tylko pogratulować wyrównanego składu , choc z taktycznego punku widzenia to nie wykorzystany potencjał przynajmniej dwóch zwodników. Jeszcze raz gratuluję Kris formy.
Z blogu wyczytałem , że koncówka należała do Ciebie.
Impreza "palce lizać"
Nie macie wrażenia , że poziom zawodów od zeszłego roku poszybował dosyć wysoko jak na amatorskie zawody ?
Pozdrawiam. LKK - 2h 36min :)

#31 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 28 sierpień 2011 - 07:20

Ze zdjęcia i wyników można wywnioskować, że p. Zugaj złapał kapcia, naprawił to i jeszcze dojechał w pierwszej trójce swojego teamu, który zajął 2 miejsce. Gratulacje!
Wygrał zespół faworytów, obrońców tytułu, który zapowiedział to przed zawodami.
" Na płaskiej szosie rozpętamy prawdziwe piekło! Przeciwnikom zapowiadamy drogę przez mękę, krew, pot i łzy! Będziemy walczyć do upadłego z jeszcze większą ambicją, zaangażowaniem i determinacją niż rok temu! „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” Po obronę tytułu w Amber Road!!!"
Jajcarze :)))
Zazdroszczę startu uczestnikom- jazda drużynowa na czas to moja ulubiona kolarska konkurencja.

#32 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 28 sierpień 2011 - 07:36

Widocznie to jednak nie był Zugaj - sorki, nie chce wprowadzać w błąd Skan dojechał w trzech - bez tych dwóch kolegów Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

#33 Platon

Platon
  • Użytkownik
  • 558 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 sierpień 2011 - 08:02

Byłem przekonany, że będzie DNF, ale jednak nas sklasyfikowali bo trzeci samotnie do mety dotarł. Sam wyścig super, ale nie do końca nam wyszło :)

- na 16km jeden z nas ma problemy, najpierw czekamy, ale po chwili decydujemy się jechać we 4,

- na 55km liźnięcie koła i z Arturem leżymy, Artur tak hamował, że przepalił kompletnie tylną oponę, ja porządnie się pozdzierałem, ale skoro nic nie złamane to rozpiąłem hamulec, naprostowałem koło, klamkomanetki i lemondkę i stwierdziłem że dokończę choć krew przebijająca się przez spodenki nie wyglądała zachęcająco, no i szkoda podartej koszulki teamowej.

- na 60km drugi Artur, który tydzień temu na treningu miał zderzenie z autem stwierdza, że przez kolano nie jest w stanie w ogóle jechać i zostało nas dwóch.

Czas samej jazdy na mecie wyszedł mi 2:49, do wypadku mieliśmy średnią 37.3km/h także jakoś się trzymaliśmy :)

A no i plus dla organizatora za piękne dziewczyny na punkcie medycznym :D

#34 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 28 sierpień 2011 - 10:05

Jestem zadowolony z moich chłopaków:) pomimo 3 defektów i od połowy dystansu jazdy tapu tapu, 24 miejsce. Z tego co pisali kręcili średnią około 40, po 1/4 dystansu zostali we trzech aby śmiało cisnąć jeszcze mocniej ale najpierw dętka a później rozwalona opona spowodowała ze ostatnie 40km jechali we dwóch:/. Na szczęście trzeci dotarł do mety:) Szkoda chłopaków bo te małe zwierzaki nie pokazały swojego potencjału ale może w końcu nauczą się dbać o dętki i opony aby im nie wybuchały w czasie jazdy:P

#35 fryga

fryga
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • SkądGostyń

Napisano 28 sierpień 2011 - 17:46

Jako szef GKR'u, klubu-sprawcy Amber Road, piszcie proszę więcej :). Miło mi się czyta. Za rok postaramy się, dać Wam jeszcze więcej słońca (nie spiekoty), wiatru (w plecy) i dziewczyn, które będą wypuszczały Was z rampy startowej. Co Wy na to? Zachęcam do wyrażania opinii na amberowej stronie http://www.amber-road.pl/82,.html.

#36 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 28 sierpień 2011 - 18:35

A propo dziewczyn . Wrzucam pierwszą część fotek , tą ładniejszą http://img52.imagesh...cture068cay.jpg

#37 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 28 sierpień 2011 - 19:10

Jako szef GKR'u, klubu-sprawcy Amber Road, piszcie proszę więcej :). Miło mi się czyta. Za rok postaramy się, dać Wam jeszcze więcej słońca (nie spiekoty), wiatru (w plecy) i dziewczyn, które będą wypuszczały Was z rampy startowej. Co Wy na to? Zachęcam do wyrażania opinii na amberowej stronie http://www.amber-road.pl/82,.html.

Nie wiem czy był u Was w tym roku jakiś team z Warszawy, w przyszłym roku na pewno przyjedzie :-)

#38 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 28 sierpień 2011 - 19:50

krzy1976 nie obiecuj :-P

#39 suchy

suchy
  • Użytkownik
  • 800 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 sierpień 2011 - 20:45

fryga,

To była moja pierwsza impreza więc nie mam porównania ale wrażenia jak najbardziej pozytywne :-) Chłopaki bardzo chwalili oznakowanie na trasie i walory wizualne na punkcie medycznym 8-) Pozdrowienia dla motocyklisty-ściemniacza, który ułatwił mi i Platonowi życie na ostatnich 20km, co rusz zaniżając dystans do końca ;-)

#40 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 28 sierpień 2011 - 20:55

TGV miało wachlarz już przed startem https://picasaweb.go...617675705638194



Dodaj odpowiedź