Skocz do zawartości


Zdjęcie

Składana Mata Pod Trenażer


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wojtek K.O.M.

Wojtek K.O.M.
  • Użytkownik
  • 187 postów
  • Skądśląsk

Napisano 27 sierpień 2022 - 19:48

Ja chciałem zadać pytanie w sprawie maty jednak nie do końca w temacie przewodnim za co przepraszam. Otóż kiedyś, gdzieś widziałem/czytałem o macie pod trenażer imitującą kolor i strukturę asfaltu. Wtedy jakoś ten temat nie był dla mnie na tyle pociągający abym go śledził. Jednak po jakimś czasie chciałem "odgrzać kotleta" ponieważ przy okazji zapowiedzi nowego smart wentylatora Elite Aria przez DC Rainmaker'a na tegorocznych targach Eurobike 2022 w tle przewijała się mata przypominająca nieco produkt, o którym mówię. Nie ma obecnie nic takiego w ofercie Elite i być może to zapowiedź nowej maty. Chciałbym zapytać czy spotkaliście matę w kolorze asfaltu w ofercie jakieś firmy bo zapewne podczas niebawem nadchodzącej zimy, kiedy drogi pokryje gruba warstwa śniegu ( ;) ) a drogowcy znowu zaczną akcję zima z co najmniej dwutygodniową obsuwą, fajnie byłoby wtedy "jadąc" na trenażerze spojrzeć w dół i zobaczyć kawałek "asfaltu pod kołami". Dzięki za odpowiedzi i nie toleruję fajtu!!! :D Voytheck


:) 


#22 lukaszzsch

lukaszzsch
  • Użytkownik
  • 728 postów

Napisano 27 sierpień 2022 - 21:31

W kolorze i zapachu asfaltu jest mata pod pralkę dostępna w większości marketów budowlanych.

#23 Wojtek K.O.M.

Wojtek K.O.M.
  • Użytkownik
  • 187 postów
  • Skądśląsk

Napisano 28 sierpień 2022 - 06:34

W kolorze i zapachu asfaltu jest mata pod pralkę dostępna w większości marketów budowlanych.

No z tym zapachem to nie przesadzajmy :D . Maty takie są w wymiarach dość małych więc mogą nie spełniać takiej roli. Ale tak z przymrużeniem oka, jeśli chciałoby się aby imitacja asfaltu była mocno realistyczna to w markecie budowlanym jest coś lepszego - papa - to jest autentyk i smród generujący jest taki jak by człowiek jechał po świeżo oddanej przez drogowców wstążce. ;)  :D  :D  :D  :D  No i nieprzemakalność gwarantowana oraz gwarantowana eksmisja z domu. :)


:) 


#24 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 sierpień 2022 - 07:11

Pewnie była to zwykła mata bitumiczną- tłumiąca. 


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 




Dodaj odpowiedź