Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze zakupy


8498 odpowiedzi w tym temacie

#3681 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 18:23

Te buty, to akurat produkcja Giro (;



#3682 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 23 styczeń 2018 - 18:27

I rozwaliłeś koledze stylówę. Myślał że kupuje elitarną Rapha. a kupił pospolite Giro...

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka


każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g


#3683 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 23 styczeń 2018 - 19:25

Oj tam, napis jest, a i w oczy razi :D


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#3684 Moody

Moody
  • Użytkownik
  • 171 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 20:36

Te buty, to akurat produkcja Giro (;

Prawda. Giro robi te buty dla Raphy podobnie jak kaski i parę innych rzeczy, co nie zmienia faktu, że są wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Mam inne buty Giro Empire ACC, te z mojego avataru, i różnice są widoczne w jakości wykonania jak również użytych materiałów na korzyść produkcji dla Raphy.

 

A dla żony mam to - wykonane dla Raphy przez Camelbak

 

IcLCQrF.jpg



#3685 graca79

graca79
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 22:36

buty-kolarskie-ekoi-strada-cristal-czarn

 



#3686 graca79

graca79
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 22:39

Jak buciki? Jakość wykonania? Jakie wrażenia? Pozdrawiam



#3687 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 23 styczeń 2018 - 23:25

gXtuysD.jpgbrsukrx.jpg

Panowie...jedna prośba. Nie róbcie z kolarstwa gejowizny !


  • willi22 lubi to

#3688 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:22

:D


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#3689 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 11:56

Jakiej giejowizny? Przecież to są damskie buty...



#3690 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:07

Z postów nabywcy wynika, że chyba kupił dla siebie, więc jeśli są damskie to hmm... ;)

Zresztą wyżej kolega @1415chris pochwalił się równie gustownymi skarpetkami ;)

Dla mnie gejowizna i tyle. Żeby nie było, jestem baaardzo tolerancyjny, do gejów czy lesbijek nic nie mam, ale np. Biedroń mimo że gej, jakoś może wyglądać normalnie, a nie jak p...da.

Ja wiem, że teraz wszędzie w koło pełno wychudzonych chłopców, z zaczesanymi ładnie grzywkami, w za krótkich, przyciasnych spodniach i bez skarpetek. To efekt braku obowiązkowej służby wojskowej. Przeciorać po poligonie i się odechce "ciotowatości" i różowych ciuszków.

Ci z ulicy w zasadzie mnie nie interesują, ale już kolarze bardziej, bo też jeżdżę i mnie to "dotyka". Ogolone nóżki, różowe skarpetki i buty, nosz  k..wa! co to ma być ?!


  • bmarcin1 lubi to

#3691 Moody

Moody
  • Użytkownik
  • 171 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:11

Panowie...jedna prośba. Nie róbcie z kolarstwa gejowizny !

Prowokujesz tylko nie wiem w jakim celu. Bo jeśli w celu ustalenia orientacji seksualnej kolarzy to się urwałeś jak z choinki. Odpowiem również prowokująco - Przecież kolarstwo przez niektórych od lat jest uważane za gejowskie: te obcisłe lajkry we wzorki, te wkładki na tyłkach, te ogolone nogi, naoliwione włosy i kremy stosowane przed i po...A opinie takie krążą właśnie dzięki ludziom takim jak Ty którzy, gdy zobaczą wydepilowane nogi i kolor różowy to im się kojarzy dwuznacznie. Kolego beskidbike - życzę Ci więcej uśmiechu i otwartości dla odmiennych przekonań i gustów drugiego człowieka a mniej homofobii.


  • Ciachoorsky lubi to

#3692 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:30

Co do oceny mojej osoby, to się mocno pomyliłeś, co wyjaśniłem powyżej.

To nawet nie jest gejowizna - źle napisałem, to jest taka zniewieściałość, a mówiąc ostrzej, pizdowatość.

Zobacz sobie na archiwalne zdjęcia kolarzy. Lajkra we wzorki może być, ale zależy jakie. Widzisz tam gdzieś różowe ciuszki, czy koszulki w kwiatki? Kolarstwo to zawsze był sport dla twardych facetów, a nie wylansowanych panów (teraz to prawie pań) wprost ze studia piękności.



#3693 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:31

Drzewiej to czerwony/różowy był w wyprawce dla chłopaka, a niebieski dla dziewczynek. Czerwony to był kolor ognia i siły..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


  • sirkozi lubi to

#3694 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:35

a widzisz różnicę między czerwonym, a (oczojebnym) różem? ;)

Ponoć facet zna 3 kolory: fajny, pedalski i chu..wy :P

Pokaż mi przykłady tych wyprawek, bo nie kojarzę. Że co? różowy becik, kocyk czy pościel z rajdówkami, policjantami czy strażakami? :P

M



#3695 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:38

Kolego beskidbike - życzę Ci więcej uśmiechu i otwartości dla odmiennych przekonań i gustów drugiego człowieka a mniej homofobii.

Dołączam się do życzeń. Czytając większość postów @beskidbike mam wrażenie, że przydałoby mu się przed napisaniem czegokolwiek wziąć kilka głębokich oddechów. A jeśli dalej byłaby ochota się do czegoś/kogoś przypieprzyć, to jeszcze raz powtórzyć procedurę oddechową.
  • er_te i Szymon89 lubią to

#3696 Gosc_AdamKrz94_*

Gosc_AdamKrz94_*
  • Gość

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:42

Hehe Beskid jak Cię czytam, to się nie przejmuje co tam piszesz dziale o mocy. Obscisle spodnie grzywki różowe buty ogolone nogi Ci przeszkadzają. A może ktoś za pi.zowatą uzna Twoja formę?

#3697 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:42

Pierwszy z brzegu artykuł
http://polimaty.pl/2...wa-dziewczynka/
I nie cietrzew się tak :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



#3698 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:54

czepiać się koloru butów i podciągać to pod orientację seksualną, to już trzeba na prawdę nie mieć nic innego do roboty


Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#3699 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:04

A czytałes to co wkleiłeś? Zobacz na sam tytuł :P Jak nie, to ci pomogę cytatami:

 

"Podział na różowy dla dziewczynek, niebieski dla chłopców powstał na dobre w okolicach II wojny światowej. W latach 50. panował duch konformizmu i kojarzenia płci z konkretnymi modelami."

 

"... rodzice nie mogli (?) pozwolić sobie na ubranie małego synka w rzeczy po starszej córce. Trzeba więc kupić dwa komplety."

 

"Maluchy są bombardowane reklamami, które promują modelowe wizerunki rycerzy i księżniczek. Dzieci rozpoznają swoją przynależność do konkretnej płci w wieku około 3-4 lat. Musi minąć kolejne 2-4 lata, aby były przekonane, że ta płeć sama im się nie zmieni np. przy przebraniu chłopca w sukienkę."

 

Więc jeśli ktoś jeszcze nie dorósł, to może czas najwyższy ;) Jak mówię, wojska trzeba, to leczy z wielu głupot ;)

 

Hehe Beskid jak Cię czytam, to się nie przejmuje co tam piszesz dziale o mocy. Obscisle spodnie grzywki różowe buty ogolone nogi Ci przeszkadzają. A może ktoś za pi.zowatą uzna Twoja formę?

A możesz mi powiedzieć co ma wspólnego forma z tym, że wyglądasz na ulicy jak pi..da ? :)



#3700 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:06

czepiać się koloru butów i podciągać to pod orientację seksualną, to już trzeba na prawdę nie mieć nic innego do roboty

Ok, nie pod orientację, źle to określiłem, co szybko poprawiłem. Nie mam nic do gejów, którzy wyglądają i zachowują się normalnie





Dodaj odpowiedź