Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Równicy maj 2011


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
496 odpowiedzi w tym temacie

#41 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 luty 2011 - 19:00

W zeszłym roku wpisowe wynosiło 30 zł, w tym roku nie wiadomo, przydałby się regulamin który by objaśnił wysokość wpisowego i numer konta bankowego.

#42 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 luty 2011 - 22:05

Panowie, proszę o chwilę cierpliwości :-D Zapisy zostały już uruchomione to fakt, dajcie orgom kilka dni na regulamin. Sam mam nadzieję, że regulamin nie będzie zbytnio odbiegał od zeszłorocznego ;-) . Po co psuć coś co dobre 8-)

#43 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 25 luty 2011 - 09:18

Regulamin będzie w najbliższym tygodniu - bez większych zmian.
Trasę ustalimy przy najbliższej wiosennej pogodzie w terenie.

#44 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 27 luty 2011 - 17:59

Będąc dzisiaj w Wiśle chciałem sprawdzić ten odcinek koło Gołębiewskiego, skręt w lewo przed rzeką jest bardzo niebezpieczny, z naprzeciwka był straszny ruch i chwilę czekałem, dalej jadąc już po bruku po 700metrach podjazdu zalegał śnieg i odpuściłem. Moja sugestia jest taka, albo dobrze oznaczyć ten skręt albo wydłużyć trasę do ronda i na rondzie nawrot i spowrotem i w prawo za rzeką i dalej już po bruku pod górę i zjazd do Dobki.

#45 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 28 luty 2011 - 10:08

A ja też pojeździłem po okolicy na góralu. Sprawdziłem oba kierunki. Podjazd z Dobki na Tokarnię jest potwornie stromy ;-). Ale dobry asfalt. Od Wisły na Tokarnię jest nieco łagodniej, lecz znów zjazd do Dobki jest ultra niebezpieczny. Jak jest mokro to strach się bać.

Z dwojga złego, jeśli już, to lepiej kierunek Polana-Dobka-Tokarnia-Bukowa-Wisła-Polana, czyli prawoskrętny. Nieprzyjemna jest tylko kostka na Bukowej ale da radę ...

P.s. Zamiast nawrotki na rondzie to już lepiej zaliczyć Kubalonkę i Zameczek, aż się prosi ;-)

#46 road maraton team

road maraton team
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Skądtychy

Napisano 01 marzec 2011 - 21:33

Wiesiek ty nas lepiej zaskocz odnalezieniem płaskiego odcinka drogi - tak dla urozmaicenia ;-)

#47 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 02 marzec 2011 - 07:36

Heh, widzisz Mirek na to nie wpadłem ..... to jest pomysł!

#48 pawel1983pl

pawel1983pl
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 02 marzec 2011 - 16:39

A ja też pojeździłem po okolicy na góralu. Sprawdziłem oba kierunki. Podjazd z Dobki na Tokarnię jest potwornie stromy ;-). Ale dobry asfalt. Od Wisły na Tokarnię jest nieco łagodniej, lecz znów zjazd do Dobki jest ultra niebezpieczny. Jak jest mokro to strach się bać.

Z dwojga złego, jeśli już, to lepiej kierunek Polana-Dobka-Tokarnia-Bukowa-Wisła-Polana, czyli prawoskrętny. Nieprzyjemna jest tylko kostka na Bukowej ale da radę ...

P.s. Zamiast nawrotki na rondzie to już lepiej zaliczyć Kubalonkę i Zameczek, aż się prosi ;-)


Wczoraj objechałem część trasy tj. Tokarnia, Kubalonka przez Zameczek i Równica i faktycznie prosi się by dodać Kubalonkę i Zameczek do trasy:)
Tokarnie tak jak piszesz, lepiej od strony Dobki przejechać, tylko trzeba miec nadzieję, że posprzątają ten żwir z drogi do czasu startu.

#49 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 11 marzec 2011 - 21:28

Jutro (sobota) będę kręcił się po okolicach Górek, Skoczowa, Dębowca, Goleszowa w godzinach mniej więcej 11-15 w poszukiwaniu natchnienia .... jakby co to moja kom 607117424.

#50 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 12 marzec 2011 - 20:59

No i się pokręciłem, konkretnie pokręciliśmy razem z niezawodnym Andrzejem - będą nowości!! Stuknęło gdzieś coś koło 17 % nachylenia i nie jest to Równica ;-)

Kładka w Skoczowie jest bezproblemowa - pokonuje się ją bez zsiadania z roweru - jest najazd i zjazd obok schodów - jeden problem rozwiązany.

#51 road maraton team

road maraton team
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Skądtychy

Napisano 12 marzec 2011 - 23:41

Wiesiek gdzie się zakręcisz tam gÓRKę po sobie zostawiasz. Nie przyjeżdżaj lepiej do Tychów. ;-)

#52 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 13 marzec 2011 - 12:53

Stuknęło gdzieś coś koło 17 % nachylenia i nie jest to Równica

Jestem ciekawy, gdzie jest taka ścianka. U nas w Bielsku też jest 17% ale na 50metrach i po bruku. Dowiem się w sobotę.

#53 Gosc_Andrzej M_*

Gosc_Andrzej M_*
  • Gość

Napisano 17 marzec 2011 - 12:43

Mam małą prośbę. Na liście zgłoszeń jestem wpisany w kat. B, a powinienem być C, prosiłbym o poprawkę. Moje nazwisko- Andrzej Młynek. Dziękuję!

#54 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 17 marzec 2011 - 13:10

wiadomo już może Wieśku jaki dystans będzie w Ustroniu, jaka trasa?
w sumie już niwiele czasu dwa miesiące niecałe i Równica jejeje;)

#55 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 17 marzec 2011 - 13:26

Andrzej M, poprawię, nie ma sprawy.

A zgłosiłeś się jako B - tak szybko się postarzałeś? :-D To na maratonie będziesz już E :lol:

#56 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 17 marzec 2011 - 14:57

Regulamin imprezy będzie zawieszony najpóźniej w poniedziałek na www.roadmaraton.pl
Się okaże ;-)

#57 Gosc_Andrzej M_*

Gosc_Andrzej M_*
  • Gość

Napisano 18 marzec 2011 - 10:02

Może żyłem zeszłym rokiem. Przepraszam za zamieszanie.

#58 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 18 marzec 2011 - 14:56

Dzisiaj okazało się w Urzędzie Miasta Ustroń, że planowany termin 14 maja na rynku nie jest możliwy, a organizatorzy nie mają na to wpływu.

Proponowany wolny sobotni termin to tydzień później 21 maja

Czekam na wasze RoadMaratończyków opinie ... w kontekście innych imprez i innych cykli.

W UM Ustroń złożyłem pismo na termin 21 maja, bo 22 maja w niedziele jest rekreacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy i to może być świetna okazja do rodzinnie spędzonego weekendu na rowerowo, także dla RoadMaratończyków (z rodzinami)

Miasto Ustroń zaproponowało aby nazwa maratonu nawiązywała bezpośrednio do góry Równica. Jakie wasze propozycje?

P.s. Niestety organizatorzy imprez często są tylko małymi trybikami i niestety nie wszystko od nich zależy :(

#59 saint

saint
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 marzec 2011 - 14:57

wcześniej :)

#60 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 18 marzec 2011 - 15:03

byleby nie 28 maja, wtedy jest Jarna, 21 jest oka jak dla mnie