Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koła Nolimited - Proces Zamówienia / Reklamacji

nolimited carbon koła karbon

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 lipiec 2020 - 17:33

Dzikie karty jeszcze nierozdane, a plany startu już są?


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#62 Argi

Argi
  • Użytkownik
  • 494 postów

Napisano 16 lipiec 2020 - 20:26

Dzikie karty jeszcze nierozdane, a plany startu już są?

 

No jak to, "Kwiato" z kolegami i dzika karta?  :lol:

 

A tak poważnie. Życzę im i pozostałym naszym "producentom" wszystkiego najlepszego.

A co do krytycznych opinii. Dawno przestałem bezkrytycznie "łykać" wszystko co przeczytam w necie. Tam, gdzie wchodzą w grę drogie zabawki i spora kasa, wszystkie chwyty są dozwolone. Przez te dwadzieścia parę lat internetu w Polsce przerabialiśmy po kolei "kupione" magazyny branżowe, zakamuflowanych PH konkurencji i klakierów na forach czy ostatnio bloggerów na YT, którzy "z miłości do kolarstwa",  oczywiście bezinteresownie, używają i promują jedną markę, a potem zaczynają sprzedawać koszulki.

Prawdziwą wartość ma jedynie opinia ludzi, których znamy. Niechby z forum. Wiemy cokolwiek o ich doświadczeniu i upodobaniach. Nawet jeżeli ich nie lubimy  :D



#63 bike83

bike83
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 11:16

Nie wiem jak poważnie to traktować, ale p. Damian wspominał mi coś o przyszłorocznym Giro.

 

Coś mi się wydaje, że prawdy w tym tyle ile w podawanych wielkościach sprzedaży ;). Tak jak pisał kolega, nawet dzikie karty jeszcze nie rozdane. No, chyba, że w World Tour jakaś drużyna na przyszły rok ma plan jeździć na NoLimited :D:D:D. Tylko dlaczego w takim wypadku wspomniał o Giro, a nie o TdF, Vuelcie i najważniejszych klasykach :P



#64 Maly_Mtb

Maly_Mtb
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 18 lipiec 2020 - 15:54

Koło dotarło dzisiaj ok. 10:00 ;-) Dobrze zapakowane, bez wad. Zamontowane, pojeżdżone, jestem zadowolony.

 

Proces opisany wyżej do oceny przez każdego z osobna..

 

A rower jak rower.. ; - ) Mogłem do zdjęcia podnieść siodło, co by nie było jęków i stęków, ale biorę to na klatę :D

 

IMG-0032.jpg

 

 

Co do wrażeń z jazdy, to koła są mega sztywne, a CSC przy nich to z plasteliny, a uważałem je za bardzo sztywne dopóki nie pojeździłem na tych. Szanuję.

Jak taki komplet się zachowuje na wietrze, bo sam rozważam zakup  , nawet widziałem że mój temat z FB  się przewinął  z krytycznumi ocenami  kół . U mnie paru znajomych jeździ i nikt nie narzeka :)



#65 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1133 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 18 lipiec 2020 - 18:42

Jak taki komplet się zachowuje na wietrze, bo sam rozważam zakup  , nawet widziałem że mój temat z FB  się przewinął  z krytycznumi ocenami  kół . U mnie paru znajomych jeździ i nikt nie narzeka :)

 

65 nie różni się przy wietrze w zasadzie od 50-tek a te są w miarę normalnymi kołami. Wyższy stożek jest już chyba trochę trudniejszy do opanowania, ale ja różnicy nie odczuwam i o tyle ile można tak powiedzieć to jest mi wygodnie. Czasem jak mocno dmucha, to tylko pilnuję, by troszkę mocniej przytrzymać kierę, a tak to luz.





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nolimited, carbon, koła, karbon