Skocz do zawartości


Zdjęcie

Codzienny Komentarz Wyścigów Uci


1980 odpowiedzi w tym temacie

#21 alterego

alterego
  • Użytkownik
  • 1224 postów

Napisano 31 sierpień 2020 - 11:43

Mnie po wczoraj bardzo ciekawi forma Yatesa. Wczoraj zniwelował naście sekund do ucieczki właściwie jednym skokiem.
Ineos najdelikatniej mówiąc rozbity. Sivakov jak rozumiem przyjechał być ostatnim do pomocy Bernalowi w górach. Póki co to musi dożyć do gór. ;)
Czy kamera chociaż raz podczas tych dwóch etapów pokazała Quintane?

#22 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 31 sierpień 2020 - 12:44

Mnie po wczoraj bardzo ciekawi forma Yatesa. Wczoraj zniwelował naście sekund do ucieczki właściwie jednym skokiem.
Ineos najdelikatniej mówiąc rozbity. Sivakov jak rozumiem przyjechał być ostatnim do pomocy Bernalowi w górach. Póki co to musi dożyć do gór. ;)
Czy kamera chociaż raz podczas tych dwóch etapów pokazała Quintane?

 

Bernal to w ogóle jakiś dziwny jest. Michał ciśnie, robi robotę, a on gubi koło. No co za typ. Jego jedynym zmartwieniem powinno być utrzymanie koła, skoro wszyscy pod niego jadą, a nie Kwiato ogląda się co 300 metrów, czy ten za nim jeszcze nadąża czy się zgubił.. Padaka.



#23 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 sierpień 2020 - 13:23

to będzie wyścig niespodzianek :)

 

btw, tam jest jeszcze jeden zawodnik na pewno mający chrapkę na wysoką pozycję jak nie na zwycięstwo - Carapaz. Frooma nie ma, Thomasa nie ma, jest trochę luźniej. A osobiście wątpię żeby Bernal sięgnął drugi raz po zwycięstwo. Ale kto wie.. 



#24 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 31 sierpień 2020 - 13:34

Mnie po wczoraj bardzo ciekawi forma Yatesa. Wczoraj zniwelował naście sekund do ucieczki właściwie jednym skokiem.
Ineos najdelikatniej mówiąc rozbity. Sivakov jak rozumiem przyjechał być ostatnim do pomocy Bernalowi w górach. Póki co to musi dożyć do gór. ;)
Czy kamera chociaż raz podczas tych dwóch etapów pokazała Quintane?

Yates, gdzie on na generalkę?? .... wypsztyka jak kiedyś jego brat choć tamten dużo lepszy..... jest jeszcze u Kwiatkowskiego Carapaz który myślę lekko ten Tdf wygra.

( Bernal w zeszłym roku lewo wygrał  a konkurencję miał 0 wą)



#25 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 31 sierpień 2020 - 15:48

Dzisiaj całkiem szybko te koła zmieniają z tarczami ;-D Wkrętarka, cyk i jak pitstop w F1 =D



#26 Yudo

Yudo
  • Użytkownik
  • 684 postów

Napisano 31 sierpień 2020 - 16:23

Yates, gdzie on na generalkę?? .... wypsztyka jak kiedyś jego brat choć tamten dużo lepszy..... j

 Na giro się wyprztykał a na Vulecie już nie. W sumie ostatni rok kiedy mogą pojechać po zmianach (co drugi etap).

 

Edit: jeszcze dodam, że brakuje tradycyjnych oskarżeń o motodoping po tym jak Julianowi tylne koło się kręciło jak szalone po zatrzymaniu.



#27 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 sierpień 2020 - 16:42

diabli z motodopingiem, ale to jest już postawione na głowie, że dyrektorzy wielkiej imprezy uginają się przed widzimisię paru narwanych feministek, które w d*** były, g*** widziały :D

https://www.sport.pl...iemy-mogli.html


  • dmxzor lubi to

#28 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 31 sierpień 2020 - 16:42

 Na giro się wyprztykał a na Vulecie już nie. W sumie ostatni rok kiedy mogą pojechać po zmianach (co drugi etap).

 

Edit: jeszcze dodam, że brakuje tradycyjnych oskarżeń o motodoping po tym jak Julianowi tylne koło się kręciło jak szalone po zatrzymaniu.

 

W dobie skanowania rowerów nie chce mi się wierzyć w motodoping ;-D



#29 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 wrzesień 2020 - 20:35

takem czuł, że era zielonego Sagana powoli mija.. 



#30 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 759 postów
  • SkądPodhale

Napisano 02 wrzesień 2020 - 20:44

E dziś klasycznie go zastawili. A swoją drogą etap flaki z olejem :-)


Facebuk i  YT  Strava


#31 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 03 wrzesień 2020 - 20:38

takem czuł, że era zielonego Sagana powoli mija.. 

Saganowi odcięło kopyto po tych akcjach i rozstaniu z partnerką. Może to sprawa braku synka, nie wiadomo, ale od kiedy z nią nie jest, to wyniki poszły w dół. 



#32 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 wrzesień 2020 - 21:07

Fakt, trochę brakuje tego "czegoś". Tyle, że Sagan nie musi wygrywać etapów do zdobycia koszulki. Wiele razy wcześniej to pokazywał. Gdyby Wout miał wolną rękę, to stawiałbym na niego. W Ewana i Benneta nie wierzę. Zdarzają im się gorsze dni bez finiszu w top10. Saganowi nie.



#33 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 wrzesień 2020 - 21:42

:huh:  może czas się zapoznać z jego książką

nie wiem, nie znam się, ale mam wrażenie, że Peto już się wypalił i to co sam mówił chyba rok temu, że jak tak dalej będzie wyglądało kolarstwo jak teraz to on to p***. Tak jakby robił co ma robić, ale już bez iskry. 

 

Szkoda mi Kwiato i GVA. Rodak musi pracować na innych a wg mnie spokojnie miałby szanse. GVA nie ma szczęścia do drużyn. BMC kosiło wszystkich na czasówkach w poprzednich latach, mieli świetne osiągnięcia i wyszła dupa ze sponsorami. Kompletnie tego nie rozumiałem. Teraz CCC się sypie. Ech.. 



#34 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 04 wrzesień 2020 - 06:36

Książka fajna na wakacje na leżaczku :)

 

Ciekawe czy Kwiato zdecyduje się na udział w MŚ i czy będzie miał siłę tam powalczyć.



#35 alterego

alterego
  • Użytkownik
  • 1224 postów

Napisano 04 wrzesień 2020 - 06:41

Miał być etap ciekawy, a był nudny jak transferowy. Póki trwa pierwszy tydzień to wszyscy się czają.
W weekend niby etapy górskie, a kończą się po zjeździe. Nie zrozumiem nigdy sensu takiego finiszu.

#36 marcin.

marcin.
  • Użytkownik
  • 325 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 wrzesień 2020 - 06:59

Do tej pory wyjątkowo nudny, ciekawy był 2 etap, ciekawa była końcówka na której Vout wygrał poza tym nuda, nuda, nic się nie dzieje, jak w polskim filmie. Czekam z niecierpliwością na wiosenne klasyki tej jesieni :)



#37 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 04 wrzesień 2020 - 16:25

Ale Alaphilippe'a wybił gnój z rytmu, top 3 było na luzie w zasięgu i skoczyłby do czołówki generalki ponownie. Szkoda.

#38 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 wrzesień 2020 - 17:08

a to nie sam Alafilip się właśnie tam na niego wpychał?  :huh: takie własnie odniosłem wrażenie..

EDIT obejrzałem jeszcze raz, gość z Treka jechał poprawnie swoim torem, nic się nie rozpychał, to Julian się do niego przytulał, może chciał go przyblokować? takie moje wrażenie

 

Kwiatowi zaflagowali na stravie przejazd:

https://www.strava.c...524069/overview



#39 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 04 wrzesień 2020 - 17:26

Kwiatkowi co raz ktoś daje flagę, idiotów nie brakuje.

#40 marcin.

marcin.
  • Użytkownik
  • 325 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 wrzesień 2020 - 19:27

wreszcie było ciekawie :) zapowiada się interesujący weekend. Szkoda Sagana ale zwycięzca znakomity.

Ciekawie co myśli sobie MVDP patrząc na kolegę z przełajów.

 





Dodaj odpowiedź