Skocz do zawartości


Zdjęcie

[2021] Wspólne Zamówienie Ubrań Kolarskich


1165 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 26 październik 2020 - 10:31

 

 

Eroe jak najbardziej, ich bibsy niszczą system 

 Mi niestety tyłek. Kompletnie się nie dogaduje z wkładką EI. Chociaż na siodełku SLR Boost jest znacznie lepiej niż poprzednim Oval. 

 

Ja pewnie wziąłbym spodenki i koszulkę jak będzie jakaś stonowana. 



#42 vpablov

vpablov
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 26 październik 2020 - 10:53

mi również nie podchodzi wkładka z Eroe.

Jestem również za zmianą  producenta z Raso , na innego.

 



#43 SZYMSZEL

SZYMSZEL
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 26 październik 2020 - 11:03

na razie widzę że co do jednego się zgadzamy...koszulki jasny pastel, lub nawet jaskrawe oczojebne i słusznie bądźmy widoczni na drodze

 



#44 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 26 październik 2020 - 11:12

 Mi niestety tyłek. Kompletnie się nie dogaduje z wkładką EI. Chociaż na siodełku SLR Boost jest znacznie lepiej niż poprzednim Oval. 

 

Ja pewnie wziąłbym spodenki i koszulkę jak będzie jakaś stonowana. 

 

U mnie niestety to samo.

 

Skonczylo sie na tym, ze odeslalem spodenki do Przemka, zeby mi przeszyli wkladkę wyżej.

Mimo tego nadal mam wrazenie, ze cos jest nie tego i tak co chwile sie musze poprawić.

 

 

Ostatnio usiadlem z tym na trenazer. Godzina to jest max to moge wytrrzymac.

 

 

Jakosciowo nie moge sie przyczepic do Eroe, ale wiecej niestety bym od nich spodenek nie wzial.



#45 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 październik 2020 - 11:21

Ja też chętnie wezmę 

 

1x koszulka

1x spodenki. 

 

Byle nie jakieś pstrokacizny. 

 

EROE ok, VERGE jak najbardziej też. Spodenki od Verge po kilku latach użytkowania u mnie leżą jak nowe, bez żadnych przetarć. Koszulki też się nie rozciągają i leżą spoko, są na maxa lekkie, cienkie i mocno przylegają. 



#46 TheMaslo

TheMaslo
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2020 - 12:41

Ja poproszę spodenki + koszulka.



#47 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 26 październik 2020 - 13:01

komplet letni: spodenki + koszulka

W Raso nie pasują mi podwijanie się tyłu i wysoko umiejscowione kieszenie. Mam Eroe (koszulki i spodenki) i są ok.. Spodenki mają tą sama wkładkę co raso premium co akurat mi pasuje. W Verge wkładka raczej słaba, jakość. Przynajmniej w tych co mam. Jakość wykonania ok.  Za to Mr. Pad w Martonbike jak najbardziej na plus. O jakości wiele nie powiem bo zbyt krótko mam.


  • JHartman lubi to
To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#48 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 październik 2020 - 13:13

komplet letni: spodenki + koszulka

W Raso nie pasują mi podwijanie się tyłu i wysoko umiejscowione kieszenie. Mam Eroe (koszulki i spodenki) i są ok.. Spodenki mają tą sama wkładkę co raso premium co akurat mi pasuje. W Verge wkładka raczej słaba, jakość. Przynajmniej w tych co mam. Jakość wykonania ok.  Za to Mr. Pad w Martonbike jak najbardziej na plus. O jakości wiele nie powiem bo zbyt krótko mam.

 

A w Verge to zależy którą masz. Oni mają chyba z 5 albo 6 modeli wkładek. Mam w spodenkach dwa rożne modele i wszystko git.



#49 Ulepekin

Ulepekin
  • Użytkownik
  • 289 postów
  • SkądMeseritz

Napisano 26 październik 2020 - 15:04

W zależności od finalnego projektu to chętny na :

 

1x koszulka (krótki rękaw na lato)

- 1x spodenki (na lato)

- 1x ocieplana koszulka z długim rękawem (bluza)

- 1x koszulka termoaktywna (potówka)



#50 Tomo

Tomo
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 26 październik 2020 - 16:16

Jeśli zmienimy dostawcę to wstępnie jestem chętny. No hard feelings ale niestety raso mi zupełnie nie leży po prostu.

 

Dziwny krój koszulki - wyglądają dobrze tylko w pozycji wyprostowanej, natomiast siedząc na rowerze koszulka podwija się zarówno z przodu jak i z tyłu. Ta z przed 2 lat z zamówienia już tak miała w stopniu dużym, natomiast ta z zeszłego roku to jest kuriozum - musiałem ją poprawiać co 10 sekund :rolleyes:

 

Oprócz tego niezbyt przyjemny materiał w modelu race cut - jakiś taki sztuczny i sztywny. Training cut wyglądał nieco przyjemniej ale leżał jeszcze gorzej niż race cut.

 

Kilka lat temu mieli super te rzeczy (teamowy strój Huromu robiony przez Raso mam od bodaj 4 sezonów i wciąż trzyma się doskonale. Zarówno dobrze leży (nie rozciągnął się) jak i dobrze wygląda (brak przetarć) mimo, że katuje go w najgorszych warunkach.

 

Ostatnio jednak niestety nie wygląda to już tak dobrze. Dwa razy wiązłem - dwa razy się "przejechałem" więc trzeciego nie będzie :P

Spodenki spoko choć jak się jedne przetarły po kilku jazdach i mnie olali to też trochę mnie to zraziło.

 

Eroe ma spoko ciuchy, jak najbardziej jestem za.

Oprócz tego klasyka - Castelli i Santini są dla mnie w innej lidze. W tym roku śmigam w Castelli Aero Jersey 6.0 i mógłbym w niej nawet spać :P No ale rozumiem, że z Włoch wychodzi drogo i skomplikowanie więc nie upieram się :)

 

Też mnie olali po zamówieniu grupowym, ale to chyba standard?

Castelli, Santini czy Asoss ok, tylko tam są ceny za połówkę topowych spodenek, jak u Raso za cały set :D Raczej wiele ugrać się nie da. 


  • piotrkol lubi to

#51 bmarcin1

bmarcin1
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 26 październik 2020 - 16:21

Był bym chętny na :

1x koszulka krótki rękaw
1x spodenki

Preferował bym Vitesse

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

#52 Argi

Argi
  • Użytkownik
  • 494 postów

Napisano 26 październik 2020 - 16:51

Był bym chętny na :

1x koszulka krótki rękaw
1x spodenki

Preferował bym Vitesse

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

 

- 1x koszulka krótki rękaw na lato;

- 1x spodenki krótkie letnie;

- 1x ocieplana koszulka z długim rękawem (bluza)

- 1x rękawiczki letnie

 

Producent obojętny.

Kolorystyka najlepiej z przewagą czarnego. Ale kto wie... Generalnie kolor ma dla mnie ogromne znaczenie. Jeżeli podejdzie - 100% jestem, jeżeli nie - nie wchodzę.



#53 MaRcIn30

MaRcIn30
  • Użytkownik
  • 440 postów
  • SkądPomorskie

Napisano 26 październik 2020 - 16:54

1x koszulka z długim rękawem (bluza)

#54 MaRcIn30

MaRcIn30
  • Użytkownik
  • 440 postów
  • SkądPomorskie

Napisano 26 październik 2020 - 16:54

1x koszulka z długim rękawem (bluza)
  • MaRcIn30 lubi to

#55 hubertgal

hubertgal
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądWarszawa/Suchedniów

Napisano 26 październik 2020 - 18:30

W tym roku znajomi robili zamówienie grupowe w Dmtex. Bardzo poprawili jakość, krój też współczesny a komplet wyszedł 320 zł.

 

I jeszcze jedna propozycja:

 

Male-Jersey-Flare-Pro-SS-GRAPE-MAJ199_ma


  • piotrkol, uraz i bazyl33 lubią to

#56 bazyl33

bazyl33
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • SkądOżarów Mazowiecki

Napisano 26 październik 2020 - 19:43

Ja chętnie wezmę
1x koszulka
1x potówka

Mam juz trochę ciuchów z questa i w sumie mi odpowiadaja.

#57 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 1726 postów
  • SkądLublin

Napisano 26 październik 2020 - 21:29

Jak na moje oko Luxa ma wszystko od Raso. Te same suwaki, wkładki, odblaski. Raso ma w ofercie wiele koszulek i pewnie oni sobie wybrali coś innego niż Race. 

 

Co do Quest, nigdy nie miałem, ale odkąd pamiętam to nie była marka pretendująca do miana premium. Atak Sport to samo. Może coś się zmieniło.  


Cycling Order ★ Black is the new fluo ★ Don't feed the troll


#58 fan

fan
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 26 październik 2020 - 22:38

Jak na moje oko Luxa ma wszystko od Raso. Te same suwaki, wkładki, odblaski. Raso ma w ofercie wiele koszulek i pewnie oni sobie wybrali coś innego niż Race.

Co do Quest, nigdy nie miałem, ale odkąd pamiętam to nie była marka pretendująca do miana premium. Atak Sport to samo. Może coś się zmieniło.


Całkiem możliwe :)
Jeśli chodzi o Quest to po 2 miesiącach czarne spodenki są szare a materiał to nie jest raczej poziom o który nam chodzi

#59 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2199 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 październik 2020 - 07:40

Moje najlepsze ciuchy to Castelli Aerorace.

Potem spodenki „Contour” szyte ~3 lata temu przez Raso.

Zeszłoroczne krótkie ocieplane Raso też są dobre, ale letnie już niestety oceniam niżej.

Lubię też bardzo spodenki od chińczyka (chyba 120zł!), niestety jak to u chińczyka szycie pozostawia wiele do życzenia i musiałem samodzielnie poprawić lekkie niedoróbki:
986e7d7c1fc79f43ae8af9f9827c7eb5.jpg


Najgorsze z ostatnich zakupów to spodenki Verge, sztywny nieprzyjemny materiał (jakby pociągnięty impregnatem przeciw wodzie), mimo że jestem szczupły to bardzo ciężko je wciągnąć na tyłek, a ściągacze nie przylegają do nogi jak stoisz, jako tako układają się dopiero jak jedziesz. Wkładka też słaba.

Chętnie spróbuję Eroe lub Martom-a.

#60 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1133 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 27 październik 2020 - 07:47

Martom też spoko, szyją dla wielu, w tym ostatnio dla prawie.pro a są to całkiem dobre ciuchy (z opinii użytkowników). Cenowo też dobrze.





Dodaj odpowiedź