Skocz do zawartości


Zdjęcie

[2021] Wspólne Zamówienie Ubrań Kolarskich


1165 odpowiedzi w tym temacie

#21 jozek33

jozek33
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 październik 2020 - 22:47

koszulka jasna + czarne spodenki
  • SZYMSZEL lubi to

#22 jozek33

jozek33
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 październik 2020 - 22:49

Koszulka jasna + czarne spodenki
  • jozek33 lubi to

#23 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1984 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 26 październik 2020 - 00:22

Jeśli zmienimy dostawcę to wstępnie jestem chętny. No hard feelings ale niestety raso mi zupełnie nie leży po prostu.

 

Dziwny krój koszulki - wyglądają dobrze tylko w pozycji wyprostowanej, natomiast siedząc na rowerze koszulka podwija się zarówno z przodu jak i z tyłu. Ta z przed 2 lat z zamówienia już tak miała w stopniu dużym, natomiast ta z zeszłego roku to jest kuriozum - musiałem ją poprawiać co 10 sekund :rolleyes:

 

Oprócz tego niezbyt przyjemny materiał w modelu race cut - jakiś taki sztuczny i sztywny. Training cut wyglądał nieco przyjemniej ale leżał jeszcze gorzej niż race cut.

 

Kilka lat temu mieli super te rzeczy (teamowy strój Huromu robiony przez Raso mam od bodaj 4 sezonów i wciąż trzyma się doskonale. Zarówno dobrze leży (nie rozciągnął się) jak i dobrze wygląda (brak przetarć) mimo, że katuje go w najgorszych warunkach.

 

Ostatnio jednak niestety nie wygląda to już tak dobrze. Dwa razy wiązłem - dwa razy się "przejechałem" więc trzeciego nie będzie :P

Spodenki spoko choć jak się jedne przetarły po kilku jazdach i mnie olali to też trochę mnie to zraziło.

 

Eroe ma spoko ciuchy, jak najbardziej jestem za.

Oprócz tego klasyka - Castelli i Santini są dla mnie w innej lidze. W tym roku śmigam w Castelli Aero Jersey 6.0 i mógłbym w niej nawet spać :P No ale rozumiem, że z Włoch wychodzi drogo i skomplikowanie więc nie upieram się :)


  • Tomo i wierzba lubią to


53608702113_1697d8a0bf_o.png 53120563481_c30890a179_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png

248


#24 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 26 październik 2020 - 01:16

Jestem zainteresowany kompletem letnim, koszulka + spodenki, oraz dodatkowo rękawki. Raso odpada, może być Vitesse, Luxa lub Quest. Chętnie ewentualnie pomogę w zamówieniu ubrań w dobrej cenie w Atak Sport lub Verde. I tylko nie wszystko czarne pls, spodenki mogą być czarne z jakimś akcentem ale koszulka raczej mniej "żałobne" barwy, niektóre ustawki już przypominają kondukty pogrzebowe   :) 
 


Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#25 grzesek

grzesek
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 26 październik 2020 - 07:27

Jeżeli projekt byłby prosty to:
1x koszulka krótki rękaw
1x spodenki

Mam longsleeve z Quest, generalnie jest super, jedynie zamek mi nie odpowiada bo ma problem z pracą na samym początku, ma problem z ruszeniem po wpięciu i rozpięciem na końcu. Wymieniałem rozmiar, w dwóch sztukach było tak samo.

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka

#26 x-pot

x-pot
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 październik 2020 - 07:51

Ja jestem zainteresowany dwoma zestawami koszulka plus spodenki (jeżeli będą całe czarne) dla mężczyzny i dla kobiety.

 

Co do producenta to Raso mnie satysfakcjonuje, ale mogę spróbować innego, o ile będzie opcja przedłużenia nogawek i rękawków. 



#27 x-pot

x-pot
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 październik 2020 - 07:51

Ja jestem zainteresowany dwoma zestawami koszulka plus spodenki (jeżeli będą całe czarne) dla mężczyzny i dla kobiety.

 

Co do producenta to Raso mnie satysfakcjonuje, ale mogę spróbować innego, o ile będzie opcja przedłużenia nogawek i rękawków. 



#28 Swider

Swider
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2020 - 07:59

Chętny na:

2x koszulka (krótki rękaw na lato)

2x spodenki (na lato)

     ocieplana koszulka z długim rękawem (bluza)

     rękawki

     nogawki

Może być RASO



#29 berski

berski
  • Użytkownik
  • 574 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 26 październik 2020 - 08:45

Koszulka jasna, pastelowa, a nawet jaskrawa - STOP czarnym strojom na rower!

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
  • X-RAY i SZYMSZEL lubią to

#30 renton

renton
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 26 październik 2020 - 08:50

Spodenki 2 razy
Koszulka.
Eroe, Luxa , Quest , Raso

#31 fan

fan
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 26 październik 2020 - 08:53

Jeśli Luxa szyje u Raso to nie wiem jak to możliwe że dla siebie robią gorsze niż dla Luxy :D (mówię o koszulkach, spodenek nie używałem)
Odnośnie samego Raso mam wrażenie że z roku na rok z jakością coraz gorzej. I podkreślę jescze raz- ten kołnierzyk to koszmar :P

#32 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 26 październik 2020 - 09:26

Jeśli projekt mi podejdzie to na pewno pisałbym się na koszulkę. Jeśli Assos nie uzna mi reklamacji to dołożyłbym spodenki. Jeśli będą chętni to z chęcią wziąłbym też rękawiczki

#33 Centrino89

Centrino89
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2020 - 09:34

Jestem chętny na: 

  • 1x koszulka (krótki rękaw na lato)
  • 1x spodenki (na lato)


#34 Centrino89

Centrino89
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2020 - 09:34

Jestem chętny na: 

  • 1x koszulka (krótki rękaw na lato)
  • 1x spodenki (na lato)


#35 TOMA52

TOMA52
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 26 październik 2020 - 09:35

1 x spodenki (najlepiej klasycznie czarne)

1 x koszulka (preferowana jasna, pastelowa, jeden kolor, bez gradientów)

1 x potówka

1 x rękawki

 

Jeżeli będzie taka możliwość to chętnie jaskrawa kamizelka.

 

Spodenki z raso premium z tamtego roku są dla mnie idealne, bardzo dużo w nich jeździłem.

Koszulka training fatalna, dziwny materiał, podwija się i zamek chodzi bardzo ciężko.

 

Kupiłem w tym roku bluzę, koszulkę i potówkę z eroe, moim zdaniem szczególnie koszulka rewelacja więc mój głos na eroe.

 

 



#36 sthEn

sthEn
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 26 październik 2020 - 09:38

  • 1x koszulka (na lato)
  • 1x spodenki (na lato)

 

Mój głos również na jakiś minimalistyczny projekt od Eroe. Byle nie cały czarny Batman, nietoperzy już u nas za dużo.


Ribble R872 - Octane One Gridd


#37 andrzejnl

andrzejnl
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 26 październik 2020 - 09:40

1x koszulka
1x spodenki
być może 1x potówka (o ile będzie. Zastanawiam się jeszcze u kogo wziąć - jak ktoś ma od potencjalnego dostawcy to mile widziane komentarze).

Sprzęt u Raso jest ok, ale tragicznie małe mają kieszenie. Porównanie zwłaszcza z Vitesse wypada blado przy rozmiarach S czy M. Da się coś z tym zrobić?

Koszulka training ma większe kieszenie,koszulka race faktycznie ciasnawe są.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

#38 JHartman

JHartman
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądWarszaw

Napisano 26 październik 2020 - 10:05

Koszulka + potówka.

Coś w jasnym kolorze, jak ktoś wcześniej napisał - pastele i tęcze

Raczej nie Raso - chętnie spróbowałbym czegoś innego.

Pozdrawiam,
Jarek

#39 dr_tri

dr_tri
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 październik 2020 - 10:06

1x koszulka - chętnie stonowany kolor, ale raczej nie czarny
1x spodenki - czarne (im dłuższa nogawka tym lepiej, Raso mam prawie do kolana, a np. Martombike do 3/4 uda)

- kamizelka/wiatrówka - jeśli byłoby wystarczajaco chętnych

#40 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1133 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 26 październik 2020 - 10:25

Wstępnie:

 

- spodenki lato

- koszulka lato

- rękawiczki lato

- potówka

 

Eroe jak najbardziej, ich bibsy niszczą system :D Raso po tych zabawach z reklamacjami raczej powinno się pożegnać :D





Dodaj odpowiedź